mirela IP: 213.227.72.**

mam 173 cm wzrostu i 57 kg wagi ,jestem szczupła więc chciałabym przytyć kilka kilogramów, jadłam dużo słodyczy, takie posiłki jak pizza, hot-dogi, zapiekanki itp... ale nic ,kilka gram ,nic wiecej
czy są jakieś inne sposoby na przytycie kilku kilogramów ?? jakieś przepisy na ... np. co mam jeść by to się udało ??

dziekuję za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam

Paweł IP: 83.26.71.**

No cześć,jesć trzeba takie coś jak białe pieczywo

marcin p. IP: 83.18.89.**

Czy twoja chudość zawsze Ci przeszkadzała? Sądzę, że raczej powinnaś pójść drogą akceptacji samej sie bie takiej jaka jesteś. Napychanie sie hotdohgami czy innymi wynalazkami tylko spowoduje zdemolowanie organizmu, wzrost holesterolu, wykończenie wątroby. Na wszelki wypadek pójdź do lekarza i powiedz mu o swoim problemie.. Odpisz

Marzenka ;) IP: 83.23.80.**

masz te sam problem co ja,też bardzo chciałam przytyć,ale nie potrafie a męczy mnie to ze wszyscy mi mówią ze jestem chuda i mam przytyć a ja nie moge mimo ze bardzo duzo jem

Aleksandra IP: 83.30.158.**

Alez dziewczyny gdybym ja miała takie problemy ;-)
Niestety jest odwrotnie. I zdecydowanie gorzej mieć nadwagę, bo to doprowadziło u mnie do cukrzycy, nadciśnienia i hiperlipidemii. Moaj babacia natomiast całe życie miała problem podobny do Waszego.
Pozdarwiam.

Kostka IP: 83.29.24.**

Jest prze kichane nie moge znaleść na siebie żadnych spodni bo jestem za strzupły

maria IP: 89.79.110.**

ja równiż mam ten problem co ty

wiki IP: 83.14.12.**

Ja rowniez bym chciala przytyc ale sadze ze jedzenia fast-foodow to nie jest rozwiazanie bo mozna sie tylko nabawic niestrawnnosci. Najlepiej pojsc do lekarza i powiedziec mu o tym problemie.

paulinka IP: 62.121.135.**

czesc mam 17 lat i jestem tez chuda tak jak wy trudno mi dobrac spodnie na siebie bo z reszta nie mam problemow nie raz jak ide do sklepu to placze z nerwow... a jem ile wejdzie i nic z tego mam szybka przemiane materii tez slysze paulina przytyj jestes chudziutka i mam kompleks na tym punkcie ale mowiac szczerze to pogodzilam sie z tym jaka jestem bo wole byc chuda niz miec nadwage nie obrazajac nikogo oczywiscie.Lecz nie daje sobie spokoju zaczynam pic duzo mleka jesc jajka owoce czyli banany bialy chleb to co ma najwiecej bialka...i tez wam radze zebyscie jedli tego jak najwiecej!!!!pozdrawiam

pawel IP: 83.5.174.**

Najlepszy spsob to duzo bialaka, najlepiej kucie sobie mleko w proszku i rozpuszczajcie 3-4 duze lyszki w szklance mleka lub wody (polecam mleko) i powtarzac to 3 razy dziennie.

Artur Zubilewicz IP: 83.26.17.**

Ja mam to samo co tyi z każdym rokiem pasują na mnie spodnie z przed 3 lat. Jestem za chudy więc muszę się poradzić tych wszystkich rad co dostajesz. :)

Misia IP: 85.178.44.**

Ja tez mam ten problem,chcem przytyc a nie moge.

Dorota IP: 78.88.83.**

Ludzie! Widzę, że nie jestem sama. Mam 25 lat, wzrost 165 i 45 kg. Od 11 lat próbuję przytyć, stosowałam różne diety, przeliczałam kalorie i w ogóle, nie posunęłam sie tylko do odżywek... chociaż już o tym myślałam nie raz. Robiłam badania... lekarka powiedziała, że jestem zdrowa ale mam żyć bezstresowo i zapisała mi tabletki uspokajające ... ( B E Z K O M E N T A R Z A !!! ) Spróbuję jeszcze z tym mlekiem w proszku 3 x dziennie :/ ... napisze za jakiś czas czy w ogóle był efekt. A! i będę zaglądać i czekać na następne rady... Chudzielce 3mkajcie się! powodzenia :)

Karolineckaaaaaa.fot IP: 83.14.49.**

a ja mam 176cm i aze 46 kg..... niemoge przytyc neiwiem czemu:(:(: ale nie jestem na nic chora

iskra IP: 87.207.119.**

Ja Bym poradził jesc sporo białka by miec mase bez tłuszczową i lekki trening codziennie. Nie napychać sie tymi ochydnym jedzeniem.