córka88 IP: 80.144.69.**

Witam,mój tata mial w poniedziałek robione bajpasy ,ma 49 lat 3 zyly do wymiany jest 2 dzien po operacji odiwedzajac tate sie przerazilam ,moj tata widzi zwidy,widzi mgły chorych ludzi mowi nie na temat patrzy nieprzytomnie w sufit jestem przerazona co sie dzieje z nim to nie ta sama osoba ciezko mowi ,w nocy lekarze go uspakajali bo dostawal histeri ze nie moze oddychac do tego goraczka 39 rano i z jakies 2 godz temu 38,4 ... osoby po przejsciu takiej choroby zwracam sie do was czy tez przechodziliscie przez takie cos ?co to jest?prosze o odpowiedz bardzo sie boje

robuch IP: 77.115.138.**

Witam! Jestem 2,5 roku po takiej operacji. Temperatur wysoką też przerabiałem, ustąpiła po 3-4 dobach wahania się. Osobiście żadnych zwidów nie miałem, ale inni pacjenci, którzy ze mną leżeli i owszem. Tak działa narkoza. Ona może przez pierwsze 2-3 doby wywoływać takie reakcje. A ta histeria to też normalka, operacja tego typu to potworny stres i strach przed najgorszym, więc osoby bardziej wrażliwe tak reagują. Z pewnością wszystko powoli wróci do normy.
W razie jakiś wątpliwości jeszcze prosze o kontakt na gg12706468 lub proszę sobie poczytać mojego blooga *Pokochać by-passy* na Wirtualnej Polsce.

ankafa IP: 178.183.224.**

Takie zachowanie po operacji nazywa się psychozą pooperacyjną. Psychoza może różnie się objawiać i z różnym nasileniem: chory nie pamięta że miał operację, nie poznaje osób wokół, nie poznaje bliskich, czasami w psychozie chory może mówić, że coś mu zagraża, że lekarze, pieleniarki czy chorzy obok chcą mu zrobić krzywdę, wzywa policję, nie przyjmuje leków, próbuje sobie wyrwać wkłucia, cewniki itd. Objawy mogą być różne. Najczęściej objawy psychozy mijają po kilku - kilkunastu godzinach. Lekarze na pewno podają tacie leki zmniejszające objawy psychozy - po takich lekach może być senny. Najczęściej chorzy nie pamiętają później tego okresu.

córka888 IP: 80.144.44.**

tata jest juz ponad tydzien po operacji czuje sie swietnie wraca do zdrowia,przeniesiono go teraz z kilniki w ktorej mial operacje do innego szpitala na rehabilitacje i dzieki temu zaczol normalnie sypiac chodzi samodzielnie jest usmiechniety zadziwiajace jest jak po takiej rozleglej operacji szybko mozna wrocic do zroowia,a moze mi ktos udzielic informacji na temat najlepszego sanatorium dla sercowców? dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam i zycze duuzo zdrowia

Paula IP: 94.75.95.**

Witaj Bardzo sie ciesze ze twoj tata lepiej sie czuje to dobry znak rowniez dla mnie. moj tato mial operacje w piatek w sobote czul sie zaskakujaco dobrze w niedziele troche gorzej a dzisiaj bardzo kiepsko psychicznie :( rowniez ma jakies zwidy ze ktos go nagrywa czy idzie za nim Prosze dajcie znac czy to normalne po tak ciezkiej operacj?

corka IP: 87.248.74.**

Mysle ze to skutki po narkozie...jak sie teraz czuje twoj tata?moj ma jeden problem ...zyly mial pobierane z prawej nogi w okolicach lydki natomiast caly czas ma zdretwiałą nogę LEWA w oklolicach uda gdy wiecej sie rusza miesien zaczyna piec dzis to samo zaczelo sie dziac na prawej nodze tez w okolicach uda ...czym to moze byc spowodowane... zastój miesni? prosze o odp

Twoja odpowiedź