fruzia20

Mam 20 lat i od jakiegoś miesiąca czasu boli mnie lewa pierś a do tego jeszcze wyczuwam dziwne uczucie pod lewą pachą. Gdy chodzę lub siedzę mam uczucie jakby lewa pierś mi przeszkadzała. Próbowałam badać sama pierś i nie jestem pewna do końca ale chyba wyczułam guza. Boję się iść do lekarza że może to być coś bardzo poważnego. Do tego odkąd zaczęła mnie boleć pierś czuje się strasznie osłabiona, cały czas kręci mi się w głowie i strasznie szybko się męczę. Proszę napiszcie czy też może którąś z was to spotkało? I co to może być ... Od miesiąca chodzę załamana a boje się iść do lekarza , a jeśli okaże się że to rak ? ;(:(:( a ja mam dopiero 20 lat ... ;( odpiszcie !!! Będę bardzo wdzięczna !!!

ania05 IP: 83.30.14.**

Masz 2 wyjścia .Pierwsze to iśc do lekarza i to wyjaśnić lub leczyć ,cokolwiek to jest .Drugie -nie iśc i się denerwować no i ewentualnie zejśc z tego świata .Sorry ale troche trzeba tobą wstrząsnąc .Wybór należy do ciebie ....

Agnieszka19 IP: 83.4.146.**

Myślę podobnie jak ania05. Nie masz co tego bagatelizować. Nawet jeżeli lekarz wykryje coś niepokojącego, to im szybciej zaczniesz to leczyć, tym lepiej. Ja też mam czasami ostre bóle przy lewej piersi, bliżej pachy. Byłam u lekarza, ale on powiedział, że to tylko nerwobóle. Nic nie wyjaśnił i nic nie zalecił:/ Tylko te bóle są czasami bardzo męczące...

4 IP: 80.54.173.**

najlepiej zrób sobie bad. krwi OB,morfologię z rozmazem i CRP i z wynikiem natychmiast do lekarza - ginekologa lub specjalisty chorób piersi.TYlko natychmiast.

Klaudia IP: 83.22.184.**

Mnie tez boli lewa piers ból promieniuje od pachy az o góry piersi tez namacałam guzek i od razu pojechałam do lekarza zrobiłam usg piersi i okazło sie że mam 11 guzków ale niegroznych to tylko tzw patrz wyleciało mi z głowy ale taka włóknista budowa piersi , lekarka zapewniła mi ze nie ma sie co martwicale co pare lat mam to kontrolowac .....dlategoradze ci idz do lekarza nie warto sie denerwowc ........

4 IP: 80.54.173.**

coś takiego może tez byc przy zapaleniu piersi,np.od zawiania,po zimnym prysznicu itd.

fruzia20

Byłam u lekarza i on mi powiedział że gdyby nie to że moja babcia miała raka piersi to by mnie wysłał spowrotem do domu ;/ zrobił ze mnie kompletną kretynkę jakbym soie cos wymyśliła. I do teg powiedział ze nie zrobi mi USG. No szok !!! Dlatego pójde do innego lekarza bo sie nawet na USG nie doczekam ;/

Ea06 IP: 83.24.251.**

Witam,ja mam 22 lata i podobny problem (o ile nie taki sam). Na początku myślałam czy się czasem nie przedźwigałam, ale ból piersi występuje od wczesnej wiosny więc to wykluczyłam. Ja również mam zawroty głowy ale tylko przy szybkim podnoszeniu się np. Po kucaniu albo wstawaniu z łóżka, lecz myślałam, że mogę być niskociśnieniowcem jak moja mama. Ja ze swoim problemem byłam u ginekologa, lecz nic pani doktor nie znalazła, dostałam skierowanie na usg i czekam aby zrobić je po miesiączce. Póki co ból załagodziłam pijąc szałwię i smarując piersi wódką. Czasami zastanawiam się czy to nie od serca lub węzłów chłonnych, aaa i dodam, że prawa pierś też jest lekko boląca i wrażliwsza. Ja jednam zamierzam opychać się ziołami, monitorować sprawę i szukać pomocy u lekarzy, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że być może sama będę musiała dokonać u siebie diagnozy i pójść do lekarza z gotową odpowiedzią. No nic, pozdrawiam i życzę zdrowia :)

Twoja odpowiedź