darcio

Walka z Nerwica I jej OBJAWAMI!!!!
Witam moje objawy to kucie w klatce piersiowej , kucie w gardle, kołotanie serca, kucie w głowie , brak powietrza itp pomuzcie musimy sie wspierac na tym fourum to bedzie lepiej nam sie walczyc z nerwica

Nina14071981

witaj darcio kup sobie melise i pij 3 razy dziennie powinno pomoc na klucie w klatce piersiowej.

misia21 IP: 212.122.223.**

hej darcio :) no niestety z nerwicą nie jest łatwo wygrać, ja mam 21 lat i niestety też się do mnie przypałętała... :( moje objawy to zawroty głowy, bóle głowy, klucha w gardle , nogi jak z waty. ja też pije meliske ale czy pomaga to nie wiem ;/ chyba bardziej podświadomie jak sobie człowiek wmówi... podobno najlepsza jest wizyta u psychologa bądź psychoterapeuty..... pozdrawiam 3maj się :)

darcio

a teraz znowu jakis dziwny objaw czuje jak bym mnie wciągało od środka

darcio

Co tam u was???

KARLOS IP: 79.162.56.**

darcio sluchaj mnie ja tez jestem w trakcie leczenia nerwicy lekowej.najpierw takie objawy jak wyzej pisales trzeba spr u zaufanych lekarzy przejsc badania i wyniki pokaza czy to napewno jest nerwica.jezeli jest to nierwica to najlepsza jest psychoterapia chyba ze ktos naprawde jest w silnej nerwicy to farmakologia byla by wskazana rownomiernie z psychoterapia.nie siedz i nie zaglebiaj sie w tym nie zadreczaj, nie szukaj wspolczucia.szukaj raczej swiadomie sygnalow dlaczego tak sie czujesz gdy sie zle czujesz nie panikuj tylko odp.sobie czym sie denerwujesz.nie powinienes nigdy sie poddawac,nie mozna by emocje braly gore nad twoja swiadomoscia-naucz sie kontrolowac swoje uczucia,emocje.pozdrawiam

Twoja odpowiedź