jakhuubek

Powód badań (wykonywanych w szpitalu): stan po utracie przytomności, kołatanie serca, napadowy częstoskurcz, nadciśnienie RR mężczyzna, 16 lat

Rytm niestabilny z licznymi przyspieszeniami i zwolnieniami. Średnia częstość rytmu wynosiła 87. Minimalna częstość rytmu wynosiła 43 o godz. 00:55. Maksymalna częstość rytmu wynosiła 168 o godz. 06:38. Pauz *2.0 s. wystąpiło 0. Arytmie komorowe VE: 589. Arytmie nadkomorowe łącznie SVE: 89. QTc 0,37 - 0,43

Średnia częstość rytmu wynosiła 93. Minimalna częstość rytmu wynosiła 43 o godz. 05:24. Maksymalna częstość rytmu wynosiła 177 o godz. 07:58. Pauz *2.0 s. wystąpiło 0. Pobudzeń komorowych zarejestrowano 1. Pobudzeń nadkomorowych zarejestrowano 2. W godzinach nocnych okresowo blok AV I stopnia. QTc 0,37 - 0,45 Lek: Betaloc ZOK

Średnia częstość rytmu wynosiła 99. Minimalna częstość rytmu wynosiła 41. Maksymalna częstość rytmu wynosiła 188. Pauz *2.0 wystąpiło 0. Wielokrotnie w ciągu doby incydenty tachykardii zatokowej z częstością 150-180 bez związku z wysiłkiem. Arytmi komorowych/nadkomorowych 0.

Średnia częstość rytmu wynosiła 96. Minimalna częstość rytmu wynosiła 39. Maksymalna częstość rytmu wynosiła 173. Pauz *2.0 wystąpiło 0. Pobudzeń komorowych zarejestrowano 2. W ciągu dnia okresowo incydenty tachykardii zatokowej o częstości 160-170 trwający ok 1 min. W nocy okresowo blok AV I stopnia i II stopnia typu Wenckebacha. QTc 0,39 - 0,45

Wszystko ok?

Piet IP: 79.187.4.**

Patrząc na Twoje poprzednie posty to chyba masz wszystko. Osobiście obstawiam blok II stopnia lub hipochondrię.

jakhuubek

konsultowany psychiatrycznie i psychologicznie byłem 100 razy, nic :) blok II stopnia wyczytałem, więc za dużo mi nie pomogłeś.

zdrowa1

Jakhuubek, dlaczego Ty się nazywasz mężczyzną, przecież masz dopiero 16 lat.
Chcesz być koniecznie dorosłym bo chyba tylko* choroby* masz jak osoba dorosła.
Na forum na pewno nie znajdziesz odpowiedzi co Ci dolega , od tego są lekarza aby stawiać diagnozy na podstawie zrobionych badań a nie laicy z forum.
W tym opisie wszystko jest napisane więc o co Ci chodzi?
Chcesz żeby Ci ludzie z forum napisali ,że jest chory? Przecież byłeś w szpitalu i tam musisz szukać odpowiedzi na Twoje dolegliwości.

aha IP: 80.50.235.**

zdrowa1 w szpitalu nie napiszą Ci chłopczyk ,dziewczynka tylko mężczyzna , kobieta... Poprostu przepisał z wypisu epikryze.

zdrowa1

Długo to Ci zajęło Aha aby dojść do takiego wniosku( 4 dni).
Jakhuubek jest znany na tym forum i tak zawsze pisze o sobie-MĘŻCZYZNA.
A jak ktoś ma 5 lat to też napiszą mężczyzna ?

jakhuubek

ja znany? oO Dobrze. Chłopiec, lat 16

Twoja odpowiedź