smerfetka666

Witam,
Zwracam się do Was z prośbą o poradę. Ostatnim razem bardzo pomogliście mi odnośnie mojego samopoczucia. Okazało sie, że mam niedomykalność i zwłóknienia zastawki mitralnej. Przy okazji zrobiłam porządek ze zgagą (świetne jest na to siemię lniane w tabletkach) Zmieniłam tryb życia i czuje sie o wiele lepiej. Teraz proszę o pomoc w innej sprawie. Martwię sie moim przyjacielem (nie wiążę z nim przyszłości). On mi pomógł wiele razy jak leżałam w szpitalu, teraz ja chce mu pomóc. Nie wiem czy to ze stresu, czy przyczyna jest inna. Jest on krępy ( grubszy niż przeciętny mężczyzna, ale nie przesadnie otyły), niewysoki (ok. 170cm) jak na faceta. W kącikach ust gromadzi sie gęsta, biała ślina, ma straszne problemy z zębami (wyrywanie, próchnica i wogóle przechodzi bardzo cięzkie zabiegi; dba czasem lepiej odemnie a ja odpukać nie mam żadnych problemów), często dostaje aftę, nadmiernie sie poci, ciągle jest głodny, ciągle śpi i jest zmęczony (nic ciężkiego nie robi). Ma bardzo zmienny humor, czasem jest agresywny ( potem bardzo tego załuje). Prosze o poradę:)

Goska IP: 146.222.201.**

Cukrzyca? tarczyca? candida?

smerfetka666

Dzięki, zaciągnę go na badania i zobaczymy:)

4 IP: 80.54.173.**

niech zrobi następujące badania: krew:OB morfologia z rozmazem,cukier,TSH,wymaz z gardła.Niech łyka witaminę B compositum i kwas foliowy.Jeśli wyjdzie,że ma candida w ustach i stąd te zajady,to przede wszystkim nie może jeść nic słodkiego,nic,co w swym składzie zawiera cukier ,mąkę i drożdże.Podczas leczenia oczywiście.Często myć zęby ,usta płukać czymś,co zaleci lekarz.No i tabletki przeciwgrzybicze.Ja myślę,że pewnie ma cukrzycę.Dobrze obrany żąbek czosnku ssać.

smerfetka666 IP: 79.184.75.**

Dziekuję:) Napewno wyślę go do lekarza

Li IP: 81.190.150.**

...i czsem ma zaczerwienione,piekące oczy?...i czasem ma bolące mięśnie karku i barków?

Twoja odpowiedź