renatakrukowska

Witam wszystkich. Po powrocie ze szpitala dostałam taką epikryzę W EKG stwierdzono cechy niedokrwienia Sciany dolnej i bocznej. W echo serca stwierdzono hipokinezę koniuszka i segmentów koniuszkowych wszystkich ścian oraz segmentów środkowych ściany przedniej i przegrody,LVEF 44%. W wykonanej próbie echokardiograficznej z dobutaminą stwierdzono poprawę kurczliwości ściany przedniej i środkowego segmentu ściany bocznej od dawki 15 ug/kg min z utrzymaniem się poprawy kurczliwości po 15 min. od zakończenia badania. Proszę- potrzebuję to zrozumieć ,Czuję się żle . Wcale nie mam siły. Biorę leki jestem na zwolnieniu lekarskim. Powiedzcie mi czy ja mam szansę starać się o jakąś rentę zdrowotną? Nie mam poję cia jak ja wrócę po zwolnieniu do pracy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedż.

hela754 IP: 217.97.227.**

Witaj Renata!!!!
Uważam ,że powinnaś przejść kolejne badania w kierunku choroby niedokrwiennej
Mam na uwadze koronarografię i SPECT..
Pozdrawiam

renatakrukowska

Bylam dziś na badaniu CT Tętnicewieńcowe są prawidłowe,bez anomalii, wąski obwodowyodcinek GPZ(nie wiem co to jest)Włączono leczenie statyną (też nie wiem co to i dlaczego} Teraz mam dodatkowo 2 proszki to razem 9 Aja dalej się kiepsko czuję Pozdrawiam

hela754 IP: 217.97.227.**

Witaj Renato!!!
Masz zwężoną gałąź przednią zstępującą....GPZ
Włączono Ci lek na obniżenie cholesterolu...czyli statyny
Pozdrawiam

Twoja odpowiedź