avatar
kASIA2 IP: 178.36.7.**

Moja mama ma założony stymulator serca raz w miesiącu sprawdza wskaznik inr
ale trudno jest utrzymać zalecany wskażnik 2,0 2,5 ostatnio miała 3,85 bierze cały czas acenokumalor nie wiem czy może dieta czy nerwy mają na to wpływ a jezeli wskaznik jest za wysoki czy są jakieś objawy sotatnio oblewały ja poty bolała ją głowa odczuwała lekkie zawroty głowy

avatar
wojtek3321

kasiu czy lekarz nie mówił że acenokumarol trzeba ustawiać na podstawie wyniku
inr?. Ja biorę jedną całą tabletkę i ćwierć. Jeśli mam za wysoki inr to biorę mniej przez kilka dni dwa, trzy,

avatar
wojtek3321

Kasiu jeszcze jedno unikać potraw które zawierają witaminę K

avatar
kASIA2 IP: 178.36.55.**

bardzo dziękuję za dobre rady zmniejsze dawkę i zrobimy nowe wyniki

avatar
wojtek3321

Kasiu niema za co i życzę zdrowia.Pozdrawiam Wojtek.

avatar
skomplikowany IP: 94.75.94.**

po latach można nauczyć się samemu pod okiem kardiologa . teraz biorę 4,3,4,3 na przemian jak krzepliwość za bardzo spada dodaje więcej trójek , jak jest za duża więcej 4 . Ja przyzwyczaiłem się patrzeć na wskaźnik quika u mnie najlepiej jak jest 40-50 %. (mechaniczna zastawka )

Wykluczone branie jednoczasowo jakichkolwiek aspiryn ale to mam nadzieje dla wszystkich *oczywista-oczywistość *
Na acenocumarolu lecę już 11 lat ...
PS . jest coś takiego jak leczenie przeciwkrzepliwe łączone , mala dawka aspiryny (500MG) raz na dobę i pół tabletki acenocumarolu , koleżanka tak się leczy , ale ja tego nie stosuje .
Acha wprowadzono też acenocumarol 1mg , takie małe tabletki , nie pomylcie się . musi być acenocumarol 4mg -- duże przedzielony na 4 części tabletki , niebieska etykietka .

TO SPRAWA ŻYCIA LUB ŚMIERCI SŁUCHAJCIE TYLKO SWOJEGO KARDIOLOGA .

avatar
aleksandra 37 IP: 151.44.68.**

Moj maz od 6 m-cy bierze lekpod nazwa sintrom 4 mg. dawka dzienna to 1 i 3,4 lub 1 i 0,5.teraz ma 3,70 inr.musi miec od 2,o do 3,0 co mam robic zeby obnizyc

Twoja odpowiedź