marcins24

Witam wszystkich mam 25 lat 169 cm wzrostu i 78 kg wagi , moj problem polega na poceniu się ... od początku 2010 roku zauwazylem zwiekszone pocenie sie , początkowo nie przeszkadzalo mi to ale gdy zrobilo sie cieplo to niemoge sobie poradzic ;/ Otoz zaczelem mierzyc soebie cisnienie jest ono podwyzszone i skaczące raz 130 / 80 raz 160 / 80 wczoraj mierzylem i mialem 152 / 92 . problem polega na tym ze jak tylko zaloze koszulke i sie przejde nawet 100 metrow mam mokre plecy zaczely tez pocic mi sie stopy do tego stopnia ze po godzinie noszenia obuwia moge wykrecic skarpetke ;/ 4 miesiące temu natychmiastowo rzucilem palenie , po miesiacu zaczelem odczuwać problemy z sercem zaczelo walic skakac itp moze przez te papierochy teraz skacze mi cisnienie ? w zmiane pogody robi mi sie duszno nie raz do tego stopnia ze wydaje mi sie ze zejde z tego swiata Bylem u lekarza , sparwdzil ekg zmierzyl cisnienie na temat potu niepowiedzial nic i przepisal tabletki na nadciśnienie Con cor 1.25 mg zazylem 10 tabletek cisnienie spadlo ale sprawa potu pozostala ;/ Bardzo mi to doskwiera i proszę o pomoc !!

ania05111971 IP: 83.30.4.**

Zrób morfologię z rozmazem ,hormony tarczycy ,ob.W razie złych wartości któregoś wyniku idz z nim do lekarza.

4 IP: 80.54.173.**

jeszcze poziom cukru

i schudnij ze 4 kilo

marcins24

Morfologie zrobiłem mam lekko wyzszy cholesterol , i mam podwyższone Inne (Eo,Bazo,Mono) reszta w porzadku ... cukier 96 , nie mam pojecia co jest ze mna nie tak ;/

W takim razie przeczytaj artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy**Autor S.Gromadzki.Kup sobie ziołowy cynarex- obniża chol.całkowity i trójglicerydy.Oczywiście w połączeniu z codziennym systematycznmym wysiłkiem fizycznym i odpowiednim odżywianiem.Nie pij kawy[kofeina podwyższa cisnienie i serce pobudza] coli [cukier i cofeina],napojów kolorowych,soków z kartonu[za dużo cukru zawierają]Najlepiej muszyniankę ,bo ma najwięcej Mg iCa ze wszystkich wód mineralnych,alkoholu,papierosów.Mniej mięsa ,a więcej tłuszczów roślinnych.I zapisz się na basen.Albo rower codziennie.Jak schudniesz,to i ciśnienie ci spadnie.A może ci wzrosło dlatego,że się zdenerwowałeś tymi potami,że coś ci jest.Zioła na podwyższone ciśnienie: możesz sobie sam zrobić mieszankę:Skład:ziele skrzypu 30g, owoc głogu 30 g, ziele jemioły 30g, ziele glistnika 15g.Łyżkę mieszanki zalac szklanką wrzątku, przykryć na 15 minut.Przecedzić.Pić letnie 3x dziennie 10 min. przed jedzeniem.I napojów energetycznych nie pij power coś tam...po tym mogą byc różne sensacje sercowe.

i jedz dużo warzyw Zrób leczo[warzywa duszone na oleju + woda pod przykryciem przez 20 minut- 3 cebule-3papryki-1 cukinia-3 pomidory+ zioła prowansalskie].Na talerzu posypać 2 posiekanymi ząbkami czosnku.To jest dobra potrawa na cholesterol i naciśnienie-można zrobic więcej,jeść na zimno i na ciepło,wziąć do pracy na 2 śniadanie...

ania IP: 83.30.4.**

Jeśli masz podwyższone wyniki w rozmazie krwi (eo ,bazo ,mono )to idz do lekarza i pokaż mu wyniki .Koniecznie .

znalazłam na pocenie się nóg lub rąk: moczyć w ciepłym odwarze z liści orzecha włoskiego wieczorem przez 10 minut codziennie 7 dni.Jest tam napisane,że nadmierne pocenie może być objawem nerwicy,grużlicy lub zaburzenia procesów trawiennych.Jest jeszcze mieszanka ziołowa na nadmierne pocenie się,ale nie chce mi się pisać ,bo nie wiem czy jestes zainteresowany,czy będzie ci się chciało parzyc ziółka.

marcins24

Kolezanko z numerem 4 :) jestem zainteresowany bo mam dosyc tego potu :) Mozesz wyslac mi na maila twoje przepisy bede wdzieczny
dziekuje bardzo za zainteresowanie i pomoc :)

dora IP: 89.72.219.**

Poproś lekarza o skierowanie na usg brzucha. Możesz mieć kamice nerkową a to jest powiązane z nadciśnieniem i pocenie może być spowodowane właśnie kamieniami na nerkach.

tomek252 IP: 46.134.26.**

W żadnym wypadku nie wracaj do papierosów! nasilają pocenie sie. Ja np paląc mam mokre plamy pod pachami, nie paląc tego nie ma lub jest minimalnie :) a do tego gdy pale strasznie puci mi sie tyłek :D

magurycz IP: 46.149.215.**

W trzecim dniu po rzucemiu podniosło mi się ciśnienie 250/150 i nic mnie nie bolało ani muliło .Przypadkowo zmierzyłem .Teraz jestem 17 dni po rzuceniu i ciśnienie wróciło do normy.POOSTAŁY DRGAWKI lpieczenie w ustach.bóle w stawach .I im bardziej jęczę a szczególnie po kolacji tym barziej niechce mi sie palić

Twoja odpowiedź