Natusiaaa

Witam wszystkich!
Zaczeło się to jakieś pół roku temu dodam,że przez ostatnie lata przeżyłam dużo stresów;(Zaczeła boleć mnie lewa ręka(nie mocno tak jakby na zmiane pogody) ból wcale nie ustępywał wręcz się pogarszał do tego doszedł ból lewej nogi,drętwienie kończyn między innymi palców u lewej ręki,u nogi a także trętwiała mi lewa połowa głowy....oraz odołu i karku.Boli mnie do tej pory...wiąż dochodzą nowe objawy...np ostatnio czułam jakbym miała jakąś gule w gardle...która strasznie mnie bolała przy połykaniu,ale po kilku dniach mi przeszło..Mam straszne lęki nie mam pojęcia co to może być..jestem przygnębiona nic mi się nie chce:(obawiam się najgorszego:(Dodam też,że na początku jak się budziłam rano nogi miałam jak z waty..jakby wole krew do nichnie docierała:(a gdy tylko się pochyle słysze szum w uszach:(to chyba nie może być nerwica poniważ mam bardzo nisie ciśnienie....czuje jakby serce czasami wogle nie biło..wciąż wmawiam sobie nowe choroby:(Może ktoś z was ma podobne objawy proszę napiszcie....
Moje objawy:
-bóle głowy(głównie tył po lewej stronie)
-bóle karku,lewej ręki,nogi a tkaże drętwienie
-góla w gardle
-ból lewej piersi
-kłucie w różnych częsciach klatki piersiowej
-dreszcze (ostatnio zaopserwowałam,że dreszcze mam tylko po lewej stronie ciała,choć od środka jest mi gorąco...)
-straszne lęki,strach o śmierci
-zmęczenie
-ból pod pachą
-kłucie z tyłu pleców na wysokości serca
-pieczenie skóry głównie na lewej ręce
-kłucie w łokciu i w kolanie
-mdłości
-czasami zawroty głowy

? IP: 80.54.173.**

i z tym do lekarza nie idziesz?

4 IP: 80.54.173.**

a jakie masz wyniki podstawowych badań krwi? OB,morfologia z rozmazem,elektrolity,Cholesterol,cukier,TSH,CRP.?Jak lekarzowi te wyniki pokażesz ,to cie odpowiednio pokieruje.

4 IP: 80.54.173.**

może to choroba wieńcowa.Trzeba zrobic badania-echo serca itd.

Piet IP: 159.245.16.**

Podobnie jak 4 myślę że to efekty niedotlenienia mięśnia sercowego - albo choroba wieńcowa albo powiększenie komory. Udaj się w miarę szybko do lekarza.

ania05111971 IP: 83.9.161.**

Na mój rozum to jakieś zmiany w kręgosłupie szyjnym dają ci takie objawy jak drętwienia ,bóle .....reszta to pewnie od stresów i nakręcania się chorobami .Trzeba iść do doktora i zrobić badanka .

Natusiaaa

Wiem powinnam udać się z tym do lekarza...ale do tej pory miałam nadzieje,że przejdzie...i odkładałam to tak aż się pogarsza:(*ania05111971* masz racje wciąż się nakręcam i jak o tym myśle jest jeszcze gorzej...dwa miesiące przesiedziałam w domu wciąż leze nic mi się nie chce...nie uprawiam żadnych sporów od kilku lat..te wszystkie stresy dały mi dużo w kość.Nie robiłam żadnych badań od dawna bo nie,ale teraz jak najszybciej pójdę się z tym do lekarza...;(((

klaudia IP: 79.191.203.**

do natusiaaa moim zdaniem to eszystko objawy nerwicy ja mam ja juz 14 lat więc powiem ci że wszystkie te dolegliwosci które wypisałaś ja miałam i nadall mam tez dretwieje mi czasami lewa strona cała od czubka głowy az do stopy nawet język ....ale to mnie nie przeraża dla mnie najgorsze to dodatkowe skurcze serca które odczuwam codziennie i które doprowadzaja mnie do czarnej rozpaczy .........nie potrafie sobie z nimi poradzic lekarze nic nie znajduje w tym powaznego a ja męcze sie kazdego dnia i nocy ......

Kiepska sprawa IP: 89.229.97.**

Może zatrucie?Oczywiście nie chodzi o zatrucie astre ale przewlekłe aspartamami ,pestycydami itp.

Natusiaaa

Klaudia dziękuje Ci za odpowiedz:) mnie to strasznie przeraża nie wiem co to jest boje się,że to coś poważnego boje się iść z tym do lekarza a jak coś wykryją i umre;(najgorszy jest ten strach;(ta okropna depresja;(nie ma dnia żeby mi ten ból nie dokuczał;(czasami jest lepiej a czasmi gorzej...achh już nie daje sobie z tym rady.Ale dziękuje wam kochani za odpowiedzi bardzo mi to pomaga.Do niedawna nie wiedziałam co to jest ale gdy wypisałam swoje objawy wsazuje na to,że to coś z sercem,a może jednak nie aj ta nie wiedza co mi dolega jest najgorsza;((

Natusiaaa

Dodam też,że teraz ból odczówam tak jakby z boku piersi trochę na dole..tak pomiędzy. Kłuje tak jakby piecze mnie.Wcześniej podobny ból odczówałam na górnej części.Teraz objawy się nasiliły strasznie dokucza mi ból tej ręki nogi i niemal całej lewej strony klatki piersiowej;(Jet okropny przeszywa aż to tyłu pleców;((Wcześniej jak wziełam oddech i go wstrzymałam czyłąm jakby ktoś zgniutł mi lewą częśc kaltki...jest poprostu strasznie;((

Twoja odpowiedź