tomek_n

Witam forumowiczów! Szukam dla ojca sprzętu do pomiaru powyższych, ponieważ po ostatnich badaniach dowiedział się, że ma 1 i 2 bardzo podwyższone. Kupiłbym mu to jako prezent, żeby mógł kontrolować swoje zdrowie w domu, ale wybór urządzeń na rynku jest dość duży. Czy mogę liczyć na Wasze sugestie?

tomek_n

Ponawiam pytanie.

tomek_n

Sprawa nieaktualna. Kupiłem taki aparat http://www.novamed.pl/urzadzenie-do-pomiarow-3-w-1-multicare-in-bsi-do-pomiarow-glukozy-cholesterolu-i-trojglicerydow który mierzy poziom glukozy, trójglicerydów i cholesterolu. Jest bezpieczny, potrzeba mało krwi do wykonania pomiaru, wyniki podawane są bardzo szybko. Do tego 3 lata gwarancji - polecam!

kryst88 IP: 77.253.243.**

To nie zrobiłeś dobrego wyboru, trzeba było kupić CardioCheka, ma ponadto możliwość pomiaru dobrego cholesteolu HDL ora złego cholsterolu LDL oraz ciał ketonowych !!! Sorki ze tak późno ale zawsze będzie info dla przyszłych poszukiwaczy

milenka IP: 77.114.109.**

Faktycznie nie trafiłeś z zakupem tego multicarein, cardiochek jest dużo lepszym rozwiązaniem, ponadto słyszałem i czytałem ma forum o dużej niedokładności wyników w multicarein.

Ja bym polecał cardiochek*a - trochę droższy ale dużo więcej parametrów do zbadania.

aska66 IP: 91.222.74.**

Ja kupiłam multicarein. Nie jestem z niego zadowolona. Wyniki są chyba z księżyca. Skusi mnie niska cena. Teraz mam nauczkę, cena jednak ma znaczenie. Pozdrawiam.

Twoja odpowiedź