jankowlski

Proszę opinie o jakości badań użytkowników MulticareIn

tester IP: 88.135.160.**

a ja zdecydowanie wszystkim bym polecił CardioChek*a, dużo bardziej dokładniejsze wyniki i co najważniejsze można zbadać cholesterol HDL czyli dobry cholesterol oraz LDL zły cholesterol co jest nie możliwe dla posiadacy MultiCareIn

annka IP: 87.205.214.**

czy jest ktoś zadowolony z tego urządzenia, multicarein, bo cena jest zbliżona do cardiochek i nieco niższa niz accutrenda, natomiast tamte urządzenia mają dużo lepsze opinie, kto poleci które urządzenie wybrać ??

ZosiaK

Witam,
nie rozumiem tych opinii. Używam tego urządzenia od dwóch tygodni i w ogóle nie mam takich objawów. Wręcz przeciwnie wyniki cholesterolu specjalnie porównywałam w laboratorium w celu weryfikacji dokładności. Wyniki rożniły się o 3 mg!

Więc albo używacie przeterminowanych pasków albo to robota konkurencji, o czym świadczy chociażby fakt, że trzy pierwsze *osoby* pisały z tego samego IP! Trochę to mało poważne!

Pozdrawiam,
Zosia

Marcin IP: 89.231.55.**

Hehe, mało inteligentny pracownik (mało inteligentni pracownicy) jakiejś konkurencyjnej firmy wymyślił sobie nicki antoni69, janek66, Kris55, anka44, Anitka49, sylwia49 i pisze posty metodą kopiuj wklej, zaśmiecając forum, które poświęcone jest zdrowiu. Niestety tak wygląda polski internet. Ludzie uważajcie, pełno w nim oszustów. Jeśli tacy ludzie odpowiedzialni są za jakieś produkty, to co należy myśleć o tych produktach.

Matush IP: 85.89.190.**

Na wstępie chciałbym pogratulować pomocnikom *speców*, którzy poinformowali tych drugich, że piszą ciągle z tego samego IP. Niestety z ortografii pała dla wszystkich, bo słownika wśród tych *marketingowców* chyba nikt nigdy nie widział.

A teraz na poważnie. Sam jakiś czas temu musiałem zaopatrzyć się w takie urządzenie i po zaczerpnięciu informacji od wielu osób znających się na temacie oraz samodzielnym przejrzeniu porównań i analiz, wybrałem właśnie MultiCareIn. Dlaczego? Kilka konkretów o tym aparacie i porównań, które przesądziły w moim przypadku:
- jest dwukrotnie lżejszy od innych aparatów,
- mierzy poziom cholesterolu w przedziale 130-400 mg (AccuTrend 150-300, czyli chyba trochę za mały przedział...),
- 500 zapisów badań (polecany wyżej AccuTrend tylko 100).

MultiCareIn używam od paru tygodni i spokojnie mogę go polecić osobom potrzebującym podobnego sprzętu. Natomiast wszystkie Anie22, Jurków33, Janków44 i Anitki55 proszę o zaprzestanie pisania bzdur, bo jest to zwykłe naciąganie i wprowadzanie ludzi w błąd.

Pozdrawiam,
M.

Giorgio

Multicarein to znana marka we Włoszech. Zna ja tam praktycznie każdy diabetyk, ponieważ prowadzą z Ministerstwem Zdrowia i Telecomem olbrzymią akcję badania lipidogramów z użyciem telefonów BlackBerry. Same produkty cechują się wysoką dokładnością i powtarzalnością. W przypadku Cholesterolu Multicarein myli się mniej niż 10% z powtarzalnością 95%. To są wyniki porównywalne z laboratoryjnymi, a często i lepsze... bez komentarza:)

kiss IP: 77.253.47.**

niestety muszę potwierdzić wypowiedzi niekorzystne dla multicarein, mam znajomego we Włoszech, urządzenie tam jest znane ale z innego powodu, uczestniczyło w dużej aferze w której okazało się ze testy zaniżały wyniki, zostało to wprawdzie poprawione ale obecnie też wyniki posiadają dużo większą niestabilność iż piszą o tych sprzedawcy tego urządzenia,

kiss IP: 77.253.47.**

oczywiście jak mam do wyboru między firmą włoską a znaną marką Accutrend firmy roche wybór jest jeden oczywiście że Roche, może i jest lżejszy i ma więcej wyników, tylko co z tego więcej wyników zapisuje zbadanych z błędem :)

amazon recenzje IP: 87.96.107.**

Całą prawdę o CardioChecku znajdziecie w opiniach na Amazon.com http://www.amazon.com/CardioChek-Portable-Blood-Test-System/dp/B000BN9HR8
uzyskał bardzo niską ocenę w 20 recenzjach, przykłady poniżej:

*y drpee *drpee* (Glendale, CA USA)
This review is from: CardioChek Portable Blood Test System (Health and Beauty)
I*ve used the CardioChek 6 times, and had my cholesterol checked at a doctor*s office during the same period. My cholesterol levels according to the doctor*s tests are always around 200. With the CardioChek they vary by as much as 90 points. It is a lot of trouble (and expensive) to purchase 3 sets of test strips and stab myself 3 times to test total Cholesterol, HDL Cholesterol, and Triglycerides. No test strips are included in the package when I purchased the CardioChek. The box says *includes check strips* but those are something other than test strips.

By Doron Matmor (Gainesville, FL United States) - See all my reviews
(REAL NAME)
I purchased the product . Found it to be not accurate. Also in order to get your LDL result you have to use 3 types of strips and a formula to calculate it - Costly !! cumbersome !!! 3 times *niddle* your fingers !!

Inaccurate, flimsy - stay away, August 21, 2008
By cgi *cgi* (MI USA) - See all my reviews
I tested it with 6 strips, everytime it showed over 330. Finally i went to the lab and got it tested - my total cholestrol was 190! Even on the day I went to lab i tested with the last strip and it showed 337 - This is a highly inaccurate instrument - stay away from it. Also, the front panel (with cardiochek logo) comes of easily - flimsy design.

dr n. med. Guc IP: 213.238.82.**

Szanowni Państwo,

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem,
na świecie jest tyle opinii na dany temat co samych ludzi, także zawsze znajdzie się grupka niezadowolonych ludzi, z jakiegoś powodu mniej lub bardziej osobistego.

Sam używam CardioCheka w gabinecie lekarskim, oraz znam wielu innych lekarzy którzy też go używają i są z niego zadowoleni, badania pokrywają się z badaniami w laboratorium, szczególnie urządzenie jest przydatne w badaniach przesiewowych, oraz podczas kontroli cholesterolu HDL, czy ciał ketonowych dla cukrzyków, a na dodatek możliwość bezpośredniego zbadania cholesterolu LDL, to już w ogóle de klasyfikuje inne urządzenia.

Moim zdaniem jedynie negatywne opinie które są wypisywane na temat Cardio
ChardioCheka, na tym forum poświęconemu multicarein, są wymyślane przez przedstawiciela handlowego, który ma ogromne parcie na sukces, żenada.

Dodam jeszcze że razem z kilkoma firmami farmaceutycznymi w całej Polsce działa ogromny program, w którym w ramach akcji przesiewowych są wykonywane badania cholesterolu LDL oraz całych lipidogramów (cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy, stosunek TC/HDL) i to wszystko z jednego paska i jednej kropli krwi. Niestety takie badania nie mogą mieć miejsca na multicarein oraz accutrend*zie,

na dodatek cały ten program jest monitorowany przez laboratoria, także nie ma tu mowy o niedokładnościach urządzenia CardioChek.

dr n. med. Guc IP: 213.238.82.**

czytając te opinie wklejone po angielsku, aż się chce śmiać, nawet im nie pasuje kształt urządzenia ... i sobie tak myślę co oni tam badają, bo na pewno nie krew :)

Sylwia12 IP: 94.87.249.**

Uzywam miernika od dawna i uwazam ,ze jest to bardzo dobre i precyzyjne urzàdzenie.
Afera o ktòrej pisze Kiss oraz negatywne opinie sà wynikiem strategii marketingowej ze strony firmy Roche.Tak jest w kazdym biznesie.

dr n. med. Guc IP: 213.238.93.**

moim zdaniem sylwia12 jest przedstawicielem handlowym urządzenia multicarein, więc jej opinie są NIC nie warte - tez jak to pisze jest to strategia marketingowa :)

Jako lekarz nie słyszałem od dawna o urządzeniu multicarein do pomiaru cholesterolu, urządzenie jest od niedawna na rynku, także jak pisze sylwia12 że używa go od dawna to pewnie ma na myśli kilka miesięcy :(

Więc pewnie to *ściema*

mgr IP: 91.94.118.**

największa ściema to tytułowanie się dr. n. med:)