natala IP: 86.0.140.**

mam problem .. moje serce nieraz bije tak szybko ze sie boje ze cos sie stanie ,, najczesciej jest to spowodowane szybkim wstaniem,,, ostatnio dzieje mi sie to coraz czesciej ... trwa to moze 3 min ale to jest przerazajace .. mam 220 udezen ... lekarze nie wiedza co to jest ...pomocy

natala IP: 86.0.140.**

chcialabym wiedziec czy to na tle nerwowym czy choroba serca

asie25

Hej, robilas badania krwi ekg itp na hormony i magnez potas ? Ją od dwoch miesięcy mam koszmarne leki o swoje zdrowie bo serce bije 130 a badania są wszystkie dobre byłam u kardiologa i jest ok, serce zdrowe. już co prawda przeszło bo na dwa tyg dostalam leki i jest spokój z tym że serce mnie często boli i jest mi slabo, mam wrażenie że zemdleje, i z ogole ale dostalam tylko propranolol5mg i już go odstawic muszę, a mam tak silne leki i one mnie paraliżują przez to serce, w ogole jestem nerwus u kardiologa myślałam że to już koniec tak mi walilo, a mój tata miał takie objawy jak ty i trafił do szpitala i jest ok wszystko ma Nerwice lekówa do dzisiaj a serce ok i ciągle mówi że nie jest ok a żyje z tym trzydzieści lat odkąd mama pamięta. pozdrawiam

Twoja odpowiedź