plumciaa

Zaczne od tego ze w piatek mam wizyte u kardiologa ..ale chcialabym juz przygotowac sie do tego i ewentualnej diagnozy dlatego spytam czy ktos wie cos na temat moich dolegliwosci...z czym one moga sie wiazac...

Od jakis dwoch lat jest mi non stop goraco...niezaleznie od pory roku i pogody...tzn wiadomo ze w lato jest o wiele gorzej..ale nawet zima idac ulica mam cala twarz mokra od potu....wlasnie twarz poci mi sie najwiecej...wiekszosc ludzi widzac za oknem slonce i piekna pogode - jest zadowolona...ja juz mam popsuty dzien...od rana musze planowac w co sie ubrac zeby bylo mi jak najchlodniej i jakie sprawy moge odlozyc na inny dzien zeby przypadkiem nigdzie dalej nie wychodzic, nie jechac autobusem czy stac w kolejkach...Kiedys myslalam ze to moze schorzenie tarczycy..ale wykluczono to poprzez badanie krwi..
inne dziwne objawy ktorych nigdy nie mialam a pojawily sie mniej wiecej w tym czasie co uczucie goraca to: mdlosci, zawroty glowy, sennosc, zmeczenie, trudnosc w skupieniu sie, ogromna nerwowosc i agresja, zmiany nastroju, ucisk w klatce piersiowej, kolatanie serca, problem z oddychaniem, skoki cisnienia, wysokie tetno, spadek kondycji, skoki wagi....
faktem jest rowniez to ze prowadze dosc szybki i nerwowy tryb zycia.. wiec moze to dlatego...podejrzewalam tez ze to moze jakas nerwica ..ale wole najpierw udac sie do kardiologa poniewaz jestem obciazona genetycznie...zarowno ze strony matki jak i ojca...prawie kazdy w mojej rodzinie (z tych wczesniejszych pokolen) chorowal na serce i sprawy naczyniowe i tetnicze....
Czy ktos z Was mial takie objawy jak ja?? Piszcie wszystko co wiecie...bo ja juz kombinuje jak tu przetrwac lato....:(

EWKA IP: 79.191.15.**

a inne badania oprócz badań tarczycy miałaś robione , jeśli nie, to od tego trzeba zacząć a jeśli tak? to czy są w porządku ? poza tym ile ważysz ? w jakim jesteś wieku , to jest istotne, kardiolog też jak nie zleci badań to nie będzie mógł Ci do razu powiedzieć co ci jest ... aż 2 lata czekałaś żeby iśc z tym do lekarza , jak sobie radziłas do tej pory ? pozdr E.

plumciaa IP: 84.205.178.**

mam 21 lat...czekalam z tym tak dlugo poniewaz na poczatku myslalam ze to przejdzie...nie sadzilam ze objawy beda tak dlugo sie utrzymywac...najpierw bylo uczucie goraca...wiekszosc objawow pojawila sie kilka miesiecy temu...dopiero wtedy sie zaniepokoilam...a prawda jest taka ze swoje zdrowie odsuwalam zawsze na dalszy plan poniewaz mialam tyle rzeczy na glowie ze nie bylo czasu na lekarzy...jak sobie radzilam?? staralam sie przetrwac...tak po prostu...

Sylwia IP: 91.94.191.**

Witam!Ja z napadami goraca borykam sie od ok.2mcy.Wszystkie badania w tym hormonalne na wypadek wczesnej menopauzy,tarczyca zostaly wykluczone.Wczoraj lekarz internista po obejrzeniu badan,wysluchaniu o wszystkim stwierdzil nerwice:-/ i przepisal rudotel doraznie,natomiast nie byl w stanie odpowiedziec co jest przyczyna uderzen goraca.Pozdrawiam!

plumciaa IP: 84.205.178.**

Dziekuje zaraz tam zagladne. Sylwio ja rowniez podejrzewalam
nerwice..moja mama na nia chorowala i brala udzial w kilkutygodniowej terapii ja niestety nie mam na taka mozliwosci poniewaz odbywa sie ona codziennie po kilka godz. mama przyniosla taka kartke z objawami nerwicy i wiekszosc sie zgadzala...Zycze Ci powodzenia w walce z choroba! Tez chcialabym juz wiedziec co mi jest...pozdrawiam wszystkich i dziekuje za odpowiedzi.

Sylwia IP: 178.56.39.**

Plumciu,mam nadzieje ze trafisz na odpowiedniego lekarza ktory szybko i bezblednie wypowie sie w tym temacie.moja kolejna wizyta u kardiologa ,wyniki holtera cisnieniowego przyniosly mi...nadcisnienie:-/.Mam dopiero 29lat i co dzien to wiecej chorob;-).zaobserwowalam ze uderzenia goraca mam(choc nie tylko wtedy) w momentach kiedy mysle o biciu serca...nerwica?!Pozdrawiam i zycze morza spokoju!

zdrowa1

Konrado5 nudny jesteś z tym Twoim linkiem ale czegoś tu nie rozumiem.
To forum ,które podajesz Plumcii działa.
Plumcia czy Ty nie umiesz wbijać liter na klawiaturze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piet IP: 85.98.209.**

Konrado, zaśmiecasz kolejne forum linkami i głupio-mądrymi pytaniami. Z grubsza prześledziłem Twoją działalność na różnych forach i spytam: naprawdę nie masz już dosyć?nie znudziło Ci się jeszcze? Weź się w końcu za coś pożytecznego, chłopie.

Plumciaa IP: 84.205.178.**

DLaczego niby nie umiem wbijac liter na klawiaturze?? o Ch*j ci chodzi?

zdrowa1

Plumciaa , nie dosyć ,że jesteś niekumata to i na dodatek wulgarna!!!!!!!!!!!!!!!
Ja nie miałam problemu aby uruchomić to forum-wnioski wyciągnij sama.
Pewnie od tej głupoty robi Ci się gorąco.

Piet IP: 85.98.209.**

Bravo Girls ! :) Żanetka na uspokojenie poleca Laktacyt.....

abc IP: 83.24.255.**

wulgarnosc to uzywanie kiepskiej mowy non-stop, tak po prostu,
a to jest reakcja w emocji, a nie zadna wulgarnosc

a z glupoty sie goraco nie robi,
raczej z nadmiaru myslenia

z logika kiepsko, popracuj nad tym

zdrowa1

abc, a co to była za emocja , że nie potrafiono wbić na klawiaturze nazwy forum tylko przez jedną osobę a jak się napisało prawdę to emocja zwyciężyła nad rozumem.
Dobra diagnoza dla Plumcii -z nadmiaru myślenia robi Jej się gorąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A mnie się zrobiło gorąco ze śmiechu.

abc IP: 83.6.21.**

to przynajmniej kilku osobom jest juz cieplo, mimo braku upalow wychlodzenie organizmu nie grozi, zawsze jakis plus;)

zdrowa1

abc , nie wysilaj się na pisanie postów bo to nie pomoże Plumcii wystukać literki do odczytu tego forum.
Z powodu nadmiaru myślenia( jak to trzeba się namęczyć aby wystukać coś na klawiaturze) można się przegrzać a śmiech to zdrowie i w związku z tym przegrzanie nie jest szkodliwe.