ania05111971

Jestem tak zdesperowana codziennym złym samopoczuciem że postanowiłam pobrac sobie Afobam .Podobno uzależnia ,ale wolę być uzależniona od leku niż codziennie cierpieć bóle mięśni bo tak właśnie objawia się moja nerwica ...Na początku były dodatkowe skurcze,potem problemy z żołądkiem a teraz codzienne bóle mieśni ,trwające 2 lata .Czy ktoś mógłby coś napisac na temat tego leku ?Czy on wogóle działa ?A jeśli tak to czy rzeczywiście uzależnia? Bardzo proszę podzielcie się ze mną swoją wiedza na ten temat......

alesandro IP: 87.248.81.**

afobam i jego klony działaja ale tylko na poczatku kiedys sama mysl ze mam kolo siebie tabse wystarczyła teraz niestety nie psychiatra ,do ktorego poszedłem 1 raz w zyciu zapisał mi parogen rano 10 i 3 x 0.25 afo w sumie nie wiem czy to działa ale dopiero biore od 10 dni tak wiec moze jeszcze nie byc efektu...............ale wiem jedno to kurestwo trzeba leczyc ja sie mecze 22 lata z tym gownem raz jest lepiej prawie super a raz syf totalny ale jak teraz mnie dopadlo postanowilem isc do psycho wiem ze pozna ale i mam nadzieje ze pomoze mi bo ja facet 40 lat byk wielki silny twardziel kazdy mysli a czuje sie jak 150 letni staruszek

ania05111971 IP: 83.27.159.**

No właśnie ja też czuje sie jak stara kobita a mam dopiero 38 lat .....Czytałam też żę Spamilan dobrze działa na mięśnie bo nie obniża ich napięcia tylko je relaksuje .W sumie sama nie wiem czy te bóle mięśni są od nerwicy ale jeśli było by to coś grożniejszego to już chyba w trumnie bym leżała albo conajmniej powłóczyła nogą bo tak dawno mam już te dolegliwości ......

andy IP: 89.74.239.**

Mam 38 lat, od dobrych 8 lat problemy z narastającą nerwicą, lękami napadowoymi i agorafobią. Afobam działa w moim wypadku wyśmienicie. Od około 10 miesięcy wziąlem w sumie ok 12 tablete tego specyfiku. Głównie stosowałem go w momentach, w których już musiałem to zrobić. Sen po nim jest genialny, a dziala nawet na drugi dzień, bo czuję się wyluzowany i mam takie poczucie bezpieczeństwa, że na tej tabletce moge polegać. Dlatego noszę go zawsze ze sobą, ale staram się nie brać, tylko w momentach napadu stosować techniki oddechowe, które też mnie bardzo uspokajają. I też niestety to samo - facet jak byk, całkiem fajny, a poczucie jakby staruszek. Ale też prosiłem się o kilka sytuacji w życiu, rozwalenie pierwszego małżeństwa, kilka lat w sekcie, własna firma i stresy z tym związane. To na tyle. Sam lek polecam oczywiście, ale warto go stosować na prawdę od święta.

zofia5014

Andy afobam działa wyśmienicie, tak masz rację ale uzależnienie od tego leku już nie będzie wyśmienite Każdy ma jakieś przeżycia Są w życiu i wzloty i upadki . . Nie bierz tego leku systematycznie bo wpadnięcie w jego sidła nie będzie już wyśmienite A wyjście z uzależnienia jest okropne A tak szybko ten lek uzależnia że sam się nie spostrzeżesz gdy ten lek weźmie górę nad tobą Pamiętaj o tym Przeszłam przez to kiedyś dawno . Bylo to małe piekiełko pozdrawiam

tomciono

Zofia 5014
Mysle ze uzaleznilem sie od Afobamu. Prosze opisz jak sobie z tym poradzilas i jakie objawy odstawienia mialas.

ika34 IP: 89.231.194.**

Ja brałam afobam dwa lata ! po jakimś czasie przeszłam na połókę 0,25 a po miesiącu odstawiłam go całkowicie , pewnego dnia powiedziałam dość i tak było nie miałam zadnych objawów odstawienia sama była w szoku że tak łatwo poszło , ale się udało i teraz już po niego nie sięgam czasami wspomagają mnie kropelki Millocardin i to wszystko. Trzymam kciuki żeby tobie też się udalo. pozdr

Twoja odpowiedź