lukasz88

Witam:) mam 21 lat kiedys bylem dusza towazystwa , wszedzie mnie bylo pełno , byłem pełen wigoru ze tak powiem.
Od jakiegos czasu mam takie *dziwne uczucie w głowie* zawroty głowy , dretwienie twarzy , zatkane uszy , częste dretwienie kończyn , *boli mnie serce*z boku z tylu i z przodu klatki piersiowej cieplo uderza mi glowy i robie sie czerwony , sawet jesli chce z kims porozmawiac i popatrzec na niego to sprawia mi to wysilek dochodza do tego trudnosci z oddychaniem i czesto czuje tak jakbym mial cos w gardle mozna powiedziec ze mnie cos uciska.Czesto kaszle i mam jaka taka dziwna sline.
Kazda zmiana na mojej skurze wywoluje u mnie leki top cos powaznego i ze cos mi sie zaraz stanie czasem dostaje takich dziwnych atakow , 2 razy zabralo mnie pogotowie.Lezalem tez 6 dni w szpitalu robili mi rozne badania na glowe Tk , Tk z kontarstem , eeg i punkcje.Mialem tyez robione 2 razy ekg i pobieraną krew.Wszystko jest OK!!
nie wiem czy moje ciagle zle samopoczucie moze miec zwiazek z czestymi infekcjiami wirusowymi i angina.Sa tez oczywiscie dni kiedy sie czuje lepiej ale czasami 3 dni z kolei czuje sie okropnie starsznie sie wtedy boje.Prosze o wypowiedzi i rady , czy ktos ma podobne objawy???
dziekuje z gory

4 IP: 80.54.173.**

do psychologa lub psychiatry.Tymczasem bierz magnez z wit.B6 i jakiś nerwosol czy nerwobonisol ziołowe,albo tabletki uspokajające labofarm-też ziołowe.Sam ustal sobie jaka dawka dla ciebie jest skuteczna i sJak nic nie pomaga,to do lekarza natychmiast.Skuteczność ziół jest po długim systematycznym stosowaniu.tale używaj.

Goska IP: 146.222.201.**

Hej, koniecznie do psychiatry, ktory wysle na terapie i zdecyduje czy potrzebne sa leki. Do tego mona sprawdzic kregoslup (dretwienia, bole, zawroty glowy) oraz zoladek (refluks - kaszel, bole w klatce piersiowej, zawroty glowy, gula w gardle, dusznosci).
Powodzenia!

Twoja odpowiedź