napoleon

Witam jakis pol roku temu zauwazylem sine palce u nog,ale jakos nic takiego bylo minelo. od miesiaca bol w kregosupie mam ,czasami to jakbym mial sie przewrocic(pracowalem rok przy przeprowadzkach, 3-4 dziennie)
no moze od tego kregosup dawal znaki,ale od 4 dni czuje bol w nogach od uda w dol,czasami mam mrowki,sa obolale,dotykam,masuje,i wieczorami palce sine.najbardziej boli w lydkach i palce.
-czy ktos wie co to i jak temu zaradzic??

ania05111971 IP: 83.8.118.**

Nie lekceważ tego .Pokaż lekarzowi .

napoleon

ale co to moze byc??

ania05111971 IP: 83.8.118.**

Może być zaburzony przepływ krwi i 10000 innych rzeczy .Nie straszę cię ale moja koleżanka w pracy miała takie objawy i okazało sie żę miała zator .Dlatego miała siny palec u nogi .Nie panikuj tylko idz do lekarza .Zrób podstawowe badania ,chociażby morfologię i czas krzepnięcia i z tym do lekarza .Cokolwiek to jest wyjaśnij to bo niepotrzebnie będziesz sie nakręcał i cierpiał .

4 IP: 80.54.173.**

natychmiast!!!!!! do lekarza

napoleon

bylem u lekarza-ale moj na urlopie wiec byl ktos inny, podobno jest to od kregoslupa,jak wroci moj to ma zlecic mi badanie szczegolowe.hmmm dzis to ciezko bo caly dzien mam mrowki w rekach,mam zapisane xefo-rapid i mydocalm forte.

pieniek IP: 83.31.31.**

Mój wujek ma ten sam problem tylko jest cukrzykiem i nie wie co ma zrobić sinieją mu palce u nóg. Jeśli ktoś wie co ma z tym zrobić niech odpisze.
Z góry dziękuje

kot

Wpisz w google-cukrzyca a siniejace palce u nog-tam sie dowiesz

To byla odpowiedz dla ~~pieniek

Twoja odpowiedź