malutka IP: 85.166.156.**

Witajcie,
Aktualnie przebywam w Norwegi i ostatnio coraz częściej coś ze mną nie tak :(
i nie wiem jak mam na to reagować! Czy mam wracać do polski i udać się do lekarzy?(bo może to coś poważnego) czy przeczekać bo może to chwilowe i przejdzie? Choć nawet nie wiem co mi jest :(
A teraz przedstawie moją sytuacje i myślę że w jakiś sposób mi pomożecie, z góry bardzo dziekuję:)

Mam 19lat i np.w czoraj pod wieczór pojawiło się jakies dziwne zachowanie mojego ciała a mianowicie: siedzieliśmy wraz z moim przyszłym mężem i śmieliśmy się , żartowaliśmy sobie i wygłupialiśmy się nagle ścisneło mnie po obu stronach w klatce piersiowej,ucisk w głowę,krew poszła z nosa i wymiotowac mi sie chciał normalnie jak bym z karuzeli zeszła pożniej zaczeło być mi duszno i dostałam jakiś zimnych potów. okropne to było poczułam jak bym przez chwilę była na innym świecie wszystko mi sie zatrzymało!
trwało to jakieś 10-15 min. pózniej zmieżyłam ciśnienie i miałam 107 66 póls 105. mąż zaczoł mi robić zimne okłady napiłam się wody i zasnełam.
Gdy rano się obudziłam cały czas boli mnie głowa i kręci mi się w głowie więc zmierzyłam ciśnienie i mam 117 68 pols 89.
Czy mam się tym wszystkim obawiać Czy będzie się to powtarzało? Co to wogóle jest?

myszka19

Czesc malutka sluchaj to byl pierwszy atak nerwicy to samo milam rok temu musisz z tym isc do lekarza a jezeli nie dasz rady to zazywaj tabletki ziolowe o nazwie LUBOFARM one mi bardzo pomagaja pozdrawiam cieplutko

dziekuję ci bardzo za pomoc:) pozdrawiam serdecznie:)

hmm wczoraj znowu pojawił się taki atak(pojawiło się:krwawienie z nosa,brak powietrza,kręcenie się w głowie,wymioty,brak siły)i pojechałam do szpitala o 23 w nocy
trzymali mnie aż do 1.00 w nocy porobili wszystkie badania i nic nie mogli powiedzieć na to bo wszystko z wyników było ok tylko lekarz powiedział że bardzo mam organizm wyczerpany i jestem lekko osłabiona:(
wogóle nic mi prawie nie powiedział od czego sa takie ataki a nic:(
jeszcze bardziej mnie to zaniepokoiło bo nadal nie wiem co mi jest...
Jedynie kazał duzo odpoczywać i pić ale przez ostatnie 4 dni jestem w domu bo mam wolne od pracy i nic nie robie tylko odpoczywam i nawet zrowo prowadze swój tryb życia. Więc co to może być???

dorcia1990

znowu pojawił się taki atak(pojawiło się:krwawienie z nosa,brak powietrza,kręcenie się w głowie,wymioty,brak siły)i pojechałam do szpitala o 23 w nocy
trzymali mnie aż do 1.00 w nocy porobili wszystkie badania i nic nie mogli powiedzieć na to bo wszystko z wyników było ok tylko lekarz powiedział że bardzo mam organizm wyczerpany i jestem lekko osłabiona:(
wogóle nic mi prawie nie powiedział od czego sa takie ataki a nic:(
jeszcze bardziej mnie to zaniepokoiło bo nadal nie wiem co mi jest...
Jedynie kazał duzo odpoczywać i pić ale przez ostatnie 4 dni jestem w domu bo mam wolne od pracy i nic nie robie tylko odpoczywam i nawet zrowo prowadze swój tryb życia. Więc co to może być???

EWKA IP: 79.191.41.**

lekarz ci powiedział ,że masz *Bardzo wyczerpany organizm * to mało ? więc pewnie stąd te dolegliwości , zmień tryb życia , idz do lekarza przedstaw badania napewno dowiesz się co dalej robić

norweg z pogotowia IP: 89.174.178.**

I w Paryżu nie zrobią z prosa ryżu. Jakby w Norwegii wiedzieli co jest każdemu zasłabniętemu to cały świat by tam jeździł mdleć.

KRUSZYNA IP: 79.184.2.**

Norweg i love you .:) Dorciu!Jeśli masz dobre wszystkie wyniki to nie masz sie czym martwić .Po prostu nerwica .Poważne choroby nie manifestują sie w ten sposób że raz coś jest a raz nie i jeszcze do tego wyniki badań są ok.WYLUZUJ.

zdrowa1

Ja Was wszystkich kocham ,którzy tak piszą!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4 IP: 80.54.173.**

a możeście potomka poczęli...hehe

4 IP: 80.54.173.**

dorciuniu,pij ziółka na uspokojenie,to tylko nerwy,nic ci nie będzie,

Twoja odpowiedź