ppp IP: 78.133.225.**

Wyklucza wszelkiego rodzaju grozne choroby,guzy,nowotwory itp?

? IP: 80.54.173.**

a masz OB i rozmaz?

no nie robiłem tylko morfologie i mam te podstawowe wyniki i lekarz stwierdzil ze sa dobre

Ola IP: 93.157.114.**

nie, morfologia to ogólne badanie. Żeby dowiedzieć się czy masz np. raka lub nowotwór, trzeba zrobic szczególowe badania ;P

4 IP: 80.54.173.**

badania krwi wykrywające nowotwory nazywają się markerami nowotworowymi.Gdy są niskie - jest Ok,gdy bardzo podwyższone- alarm.

może być też wysokie OB i w rozmazie coś nie tak z płytkami.

ja juz sie wszytskiego doszukuje , nic mnie w sumie nie boli. tylko co jakis czas odczuwam jakbys mial cos w gardle,jakby mi cos walilo* w kaltce bylem u neurologa ale mnie tylko *oskuchal* i zobaczyl do gardla - wszytsko ok .badania ekd ok puls 120-90 sam juz nie wiem

dodam ze jak biegam na biezni ruchowej czuje jakby cos mi w glowie trzeszczalo to mnie dziwi co to moze byc czy to mi *trzeszczy* w glowie ze inna czesc ciala.

a nie ćwiczysz przypadkiem na siłowni ,pijesz jakieś tigery i inne ,,napoje,które powoduja różne sensacje.Może twój organizm sie buntuje. przeciw ćwiczeniom siłowym/.?Przejdż na pływanie,które rozlużnia wszystkie mięśnie i relaksuje w przeciwieństwie do siłowni,która może powodować różne kołatania serca,wzrost ciśnienia,bóle głowy od nadwyręzeniw kręgosłupa itd....

nie cwicze wlasnie. nie uprawiam zadnego sportu.raczej malo sie ruszam zza fotela

ta bieznia to była jednorazowa atrakcja dodam

akaka IP: 178.19.180.**

Nowa metoda wykrywania raka wejdz na stronę http://tojefura.com

elaewela IP: 87.105.67.**

Przypadkiem weszłam na stronę tojefura. com i tam zrobiłam sobie test! oczywiście zdaję sobie sprawę, że test a badanie to dwie różne sprawy, ale pytania dały mi do myślenia! co o tym myślicie? *badanie się* przez internet ma sens?

kornikququ IP: 74.120.15.**

Morfologia raczej nie wykryje nowotworu, chyba że raka krwi, ewentualnie bardzo późne stadium innego raka, chociaż znałem osoby w ostatnim stadium nowotworu ze swietnymi wynikami morfologii, jedyne co wskazywało na to że coś się dzieje to OB. Teraz już jednak trochę czasu minęło i można zbankować DNA do późniejszych celów diagnostycznych.

Twoja odpowiedź