ania05111971 IP: 79.184.60.**

To ja też kupię taką szczotkę jutro i się będe szorować .Ja robiłam rok temu igm ale wyszło 5 czyli ujemne .Tylko nie wiem czy wierzyć tym badaniom .Na forum czytałam że niektórzy dopiero po którymś razie mieli dodatni .A najgorsze jest to że wczoraj znowu mi wyskoczył węzeł na szyi i znowu się martwie .Wiesz taki węzeł to może być od błachej rzeczy ale tez od np nowotworu .A poprzedni miałam 1.5 roku temu .Musiałam mieć usg i morfologie bo trzeba było to sprawdzic .Ach juz mi się płakać chce .Dlaczego ja zawsze musze mieć zawsze jakis problem .

A jeszcze jedno .Czy ty Marzenko te bóle mięśni i kręgosłupa miałaś też w nocy?Odpisz mi koniecznie na to pytanie .Pozdrawiam .Ania

Marzena IP: 80.54.21.**

Tak, w nocy czasem czuję przez sen - takie mam wrażenie i dziś obudziłam się o 6 rano to bolał mnie kark i szyja i ciężko mi było złapać wdech ( a już tak dobrze było ) a bolała mnie tylko lewa noga i ręka trochę dręwiała ale to nie było zbyt dokuczliwe. Najgorsze to te bóle karku, szyi i kręgosłupa piersiowego. Mięśnie szyi bolą mnie jak wykonuję skręt głową. W szyi czuję trzeszczenia w szczęce też i nejgorzej przy głębszym wdechu boli w gardle i w uszach a laryngologicznie jest ok. Wczoraj się zdenerwowałam ale żeby od tego na drugi dzień ciężko się oddychało ... A czy z tą szczotką to dobry pomysł nie wiem nie sprawdzałam .
Wydaje mi się śmieszne ale Ty wyprubuj i pisz. a może wymiana telefonów ?

Aniu,
czy odczuwasz może takie kłójąco swędzące bóle chyba skóry mięśni nog, rąk ?
Bo ja to mam. Dziś w nocy miałam jeszcze wewnętrzne trzęsiawki i było mi zimno takie dreszcze to czułam przez sen.

Na forum ktoś napisł zwracając się do wszystkich z problemami mięśniowymi, że mamy tężyczkę i leka`rza nalerzy oskarżyć, że nie rozpoznał.
Szukałam w necie o tężyczce jest tylko mowa o niedoborach wapnia i magnezu i D3 ale co to za choroba to nie było. Może Ty coś wiesz ?

Co do Twojego węzła, to wiem, że wyskakują one jak organizm walczy z infekcją tak mi mówił laryngolog. Węzeł straży tzw wojsko. Ja jutro idę do rodzinnej pytać co dalej..
Aniu, jak długo już masz takie samopoczucie ?
A Ciebie bolały w nocy mięśnie i kręgosłup. Mnie jak boli piersiowy to ciężko mi się oddycha.
Może znajdzie się jakiś lekarz , który cierpliwie wysłucha objawow i zechce pomóc bo rodzinna uważa, że już powinno być dobrze. A ja dla przyjemności nie chodzę do przychodni lecz z musu bo jeszcze i na to muszę znaleźć czas.

TEJ kobitce to chyba chodziło o braki wapnia w organiżmie .....Bo chyba nie o samą tężyczkę ...Atak tęzyczki to skurcze mięsni ale takie gwałtowne podobne do padaczki.Przeczytam ten artykuł .A pobrac sobie troche wapna też nie zaszkodzi .Siedzę właśnie z wysmarowaną szyja amolem i z szalikiem obwiązanym na szyi ....może wykurze tego węzła . ale póki co to jutro pojade na morfologię .Raz na rok zrobie .Oby tylko była dobra .NOGI TEŻ MNIE bolą i najchętniej bym się połozyła na kanapie ....Ale mój inwentarz (łacznie z mężem )chyba głodny więc obiad trzeba robić .A od jutra od nowa polska ludowa ....do pracy .Jutro ide na 8:30 więc pojade rano pobrać badania .WĘzły to mogą być powiększone od tysiąca rzeczy .A jak kiedyś mi wywaliło pod pachą i pokazałam to lekarzowi przypadkowo to tak mnie zezwał i od razu skierował na cito na usg piersi i pach ......Ile ja się wtedy strachu najadłam .Boże .......Na szczęscie to był jakiś poinfekcyjny .Też mam go do dzisiaj .ja mam chyba taką *urode *żę wszedzie mi coś wyskakuje .I zostaje .Na pamiątkę .Podaję ci mój GG 11696491.jak tylko bede przy komputerze to możemy pisać ile wlezie .....A co do samopoczucia to już ci pisałąm żę NIE PAMIĘTAM DNIA KIEDY BY MNIE NIC NIE BOLAŁO. A co do szorowania szczotą to to nie jest głupi pomysł bo to pobudza krązenie i lepiej krew kązy w miesniach a tym samym działa rozgrzewająco i p/bołowo .Przyciśnij tą twoją lekarke i poproś o jakiś namiar na lekarza od boreliozy .Ja kiedyś byłam u lekarki na badaniach okresowych z pracy .Z początku wydawała mi sie psychiczna bo jakoś dziwnie sie zachowywała .ALE potem okazało się ze o co byś ja nie zapytała to miała kilogramy wiedzy na ten temat .I to własnie ona mi powiedziała żebym sobie zrobiła igm bo też kiedyś miała pacjenta którego bolały mięsnie i wyszło że ma borelkę .ALE ona tylko przyjmyje w zduńskiej woli jako lekarz medycyny pracy .A Z TEGO CO WIEM TO MIESZKA w pabianicach .A ty się nie dziw że wczoraj sie zdenerwowałś a dzisiaj masz duszności .Już ci pisałam żę ta franca nerwica wyłazi nie jak masz nerwy tylko jak się już uspokoisz.. NA RAZIE .TRZYMAJ SIĘ .ANIA

Mnie nie kłuje nic ale mam takie okresowe palenia skóry .A TRZĘSAWKI MAM .wydaje mi się żę wnętrzności mi sie trzęsą .i rece i nogi i w środku głowy .w rzeczywistości nie trzęse się .tylko wewnętrznie mam takie wrażenie .no pa.

mój adres mailowy -ania05111971@wp.pl

Ania, wejdę na gg ale ja już się uspokoiłam i nadal trzyma brałam o 6 rano pramolan i trzyma boli szyja i kark a zdenerwowałam się na chłopo mojego. Dziś piorę patrzę na transmisję , jestem też na nk i piszę z koleżanką o stylizacji paznokci bo muszę się w tym podszkolić . Nie chcę stale robić masaży bo jestem też po szkolekosmetycznej i i chcę to wykorzystać i staram się zajmować sprawami nie związanymi z bólem .
A na gg na pewno się odezwę, pa

A może to od tej pogody takie samopoczucie i bólemięśni ?
W domu zimno, na dworze zimny wiatr. Boże jak ja się tej zimy i jesieni wymarzłam na nowym mieszkaniu zogrzewaniem gazowym z butli na 70m2.
mieliśmy najmniej10 st a najwięcej jak nie było tak zimno to 13, 14 st ciepła. teraz jest 18 st ale dla mnie za mało i mamy też wilgoć. W lecie remont i założenie normalnego ogrzewania na węgiel , pa

Przeczytałam ten wątek o wapniu i jego brakach i powiem ci że nie głupio ktoś myśli .jutro se tez pobiorę wapń z krwi .:)Odezwij się jak będziesz miała czas .Ja tez patrze na pogrzeb i niech sie już ta żałoba skończy bo to tez dołuje .pa

Nudziło mi się i szukałam cię na NK ....ale tyle Marzen w Pasłęku że .........nie znalazłam .....:)

Ja tez mam wilgoć w domu bo nie mam piwnic .A to tez żle bo pleśń też jest niebezpieczna i też może stawy zaatakować ......ach .to się nazywa candydoza.

Podam Ci na gg nazwisk i znajdziesz bez problemu. Ja też chętnie zobaczę Twój profil.
Zaraz wchodzę na gg, pa

Mat21 IP: 95.49.228.**

Czesc wszystkim,ja mam 21 lat,od ponad 2 lat wystepuja u mnie niesamowite bole kregoslupa karku nog rak,wykrecanie twarzy,palcow u nog,cierpniecie,pieczenie,rwanie,brak sily do pracy,okropne bole miesni,skurcze,doslownie w calym organizmie,niesamowite rzeczy,opisywac by mozna wiele godzin(...)bylem u wielu lekarzy a nawet specjalistow od kregoslupow,stwierdzaja,ze bole moga byc przyczyna ukaszenia przez kleszcza-bolerioza,stwierdzil u mnie nerwice,lekarz neurologi powiedzial to samo,nerwica zaawansowana,takze prawdopodobnie stad te wszystkie dolegliwosci,to jest choroba,trzeba to leczyc,a bole powinne ustapic,jestem dopiero w trakcie leczenia,ale jestem dobrej nadziei...pozdrawiam.