jola2541 IP: 46.171.237.**

Witam, poszukuje dobrego, zaufanego lekarza, proszę napiszcie mi kto moze sie podjac operacji palstyki zastawki militarnej; piszecie że w aninie i krakowie - do kogo sie zglosic kto wam robil operacje; bardzo proszę pomóżcie; bardzo prosze o kontakt osoby ktore sa juz po takiej operacji jolamar1@poczta.onet.pl

Odpowiedzi znajdują się poniżej

tadek1958 IP: 185.113.32.**

Witam, jestem 2 tydzień po naprawie niedomykalności zastawki mitralnej systemem Mitraclip z dostępu żylnego z prawej pachwiny,Zabieg wykonany był w IK w Aninie ,trwał 5,5 godziny i założono mi 3 klipsy.Jak na razie czuje się dobrze ,a ma być jeszcze lepiej w co bardzo wierzę.Po 10 godzinach od operacji wstałem z łóżka i chodzę do dzisiaj .Jedyny ból jaki odczuwałem to ból gardła po intubacji i echu przezprzełykowym.Wszystkich wątpiących pragnę zapewnić ,że nie jest to straszne ,a pomaga.Teraz jestem cwany ale sam miałem wątpliwości przed zabiegiem .Pozdrawiam tadek

Mira78 IP: 193.238.12.**

(TADEK1958  2016-11-10, 12:51  IP: 185.113.32.**
Witam, jestem 2 tydzień po naprawie niedomykalności zastawki mitralnej systemem Mitraclip z dostępu żylnego z prawej pachwiny,Zabieg wykonany był w IK w Aninie ,trwał 5,5 godziny i założono mi 3 klipsy.Jak na razie czuje się dobrze ,a ma być jeszcze lepiej w co bardzo wierzę.Po 10 godzinach od operacji wstałem z łóżka i chodzę do dzisiaj .Jedyny ból jaki odczuwałem to ból gardła po intubacji i echu przezprzełykowym.Wszystkich wątpiących pragnę zapewnić ,że nie jest to straszne ,a pomaga.Teraz jestem cwany ale sam miałem wątpliwości przed zabiegiem .Pozdrawiam tadek)

Dzień dobry,
Panie Tadku... jak długo musiał Pan czekać na zabieg od momentu diagnozy?

Pozdrawiam, życząc zdrowia!
Mira

Szmoniu

W Maju 2017 miałem naprawiane 2 zastawki, mitralna i trójdzielna (mam 30lat). Operacja była wykonana w Rzeszowie w Szpitalu Kr. Jadwigi. Pełen profesjonalizm, najlepszy specjalista od operacji z bocznego cięcia w Polsce i Sr. Europie. Personel, szpital i wszystko oprocz jedzenia :) najwyzszy poziom !!! Po 7 dniach wraca się do domu. Jesli ktoś ma pytania, problemy z niedomykalnascia zastawek itp. Chętnie pomoge na tyle na ile bede umiał. Moj adres email s.szmoniewski@gmail.com. P.S. nie ma sie czego bać !

Twoja odpowiedź