niki IP: 217.97.173.**

Elizo.

Każda chce się czuć wyjątkowo przy swoim mężczyźnie. Nie ma w tym nic złego. Musisz spokojnie mówić do męża, że chcesz być dla niego wyjątkowa,że lubisz być ładna dla niego. Mężczyźni też potzrebują takiego adorowania.

Beata IP: 195.205.199.**

HEJ

JADWIGO, podaj jescze prosze, jakies tytuły ksiazek, ktorych wczesniej nie wymieniałaś, codziennie czytam sobie po jednej i musze powiedziec, ze wiele z nich wnioskuje. Teraz czytam ten artykuł co przytoczylas fragment Jamsa Allena * tak jak czlowiek myśli * bede Ci wdzieczna jak podasz cos jeszce, sa naprawde świetnie. zdzieram je z chomikuj wszystkie.. ! pozdrawiam wszystkich !

Beata IP: 195.205.199.**

Dla zaintersowanych podaje link

http://chomikuj.pl/awall/ksi*c4*85*c5*bcki/Ezoteryka/Tak+jak+czlowiek+mysli+-+James+Allen.pdf

;) sciagnijcie, czytajcie, naprawde świetny artkuł Jadwiga nam poleciła!

Zuziu.

Ty nam się przepracujesz, kochana w tą niedzielę. Tak, znam to, trochę porobię i już trzeba odpoczywać. Dziewczyny, ja znów przeziębiona jestem* Właściwie to się zastanawiam czy to przeziębienie czy nie czasem jakaś alergia. Ciągły dziwny katar, pokasływanie, swędzenie gardła. Wkurza mnie to, i dziwne-że to najbardziej łapie mnie w domu!. Bo jak wyjdę to nawet nie kicham. Może to ma związek z tymi sufitami które się u mnie zakłąda na piętrze-wata mineralna, cholernie kłuje w gardle. Kaszel murowany.

Dziewczyny, jestem dziś obolałą, zakatarzona i tyle. Na jutro trzeba się do pracy przygotować.

Znów dziś mama nowe przemyślenia dzięki waszym postom.

Monika IP: 80.51.33.**

Dziewczyny, dziękuje bardzo za porady.Zakupiłam już metode 1000 i bede ja wdrazac w zycie.Wiem ze czeka mnie duzo pracy,ale bede walczyc, musze i chce Pozdrawiam ciepło.

Pani Jadwigo, mogłaby mi Pani podać kilka stron o których wczesniej Pani pisała, o dojrzalosci emocjonalnej, itd.piasała.Bede bardzo wdzieczna.

ELIZA IP: 83.25.188.**

Niki, Zuziu ja dzis poleguje ale ciagle do was zagladam.Po zabiegu wygladam jakby ktos mnie pobil.Jutro nie ide do pracy.ciesze sie za wsparcie bede mowila mezowi jak chce byc traktowana.On pojechal do sklepu bo zabraklo troche w lodowce.Jestem dziewczyny zadowolona ze moge byc z wami rozmawiac i slyszec fajne rady jak wy to rozumiecie.Jestescie super babki.
Zuzia moze masz alergie na wate .Moja kolezanka jak robila remont tez mowila ze ja drapie w gardle.Uwazaj na siebie. Idz na spacer
Niki ciesze sie ze mam przyjazna podobna polowe.Ja jak jaszczurka zrzucam skafander babochopa.Mozna byc silna ale jednoczesnie delikatna.Wiesz lapie sie czesto ze to zmeczenie i nerwica to ucieczka przed zrobieniem lekcji-opor przed zaakceptowaniem sytuacji jaka mamy tylko wkrecamy sie we wlasne mysli chcac zmienic kogos nie siebie.Ciesze sie ze robisz kroki wychodzisz z nerwicy

ELIZA IP: 83.25.188.**

DZIEWCZYNY jak kupic tem metode 1000 krokow?

http://sites.google.com/site/metoda1000krokow/contact-us -ELIZO wejdz na te strone i wyslij e-amila do Pani Kasi, a ona przesle Ci zadania.Ja wlasnie czekam na swoje.

Pani Jadwigo,a mogę zapytać Pani wyszła juz z nerwicy? Jak długo Pani z nia walczyla, jakie metody stosowała, brala jakies leki? Bo widze ze bardzo duzo czasu Pani poswieca nerwicy,jest Pani skarbnica wiedzy, myslke ze lepsza od tych wszystkich psychologów, wynajduje Pani rozmaite artykuly, jak to Pani robi, jak dzieli Pani czas poswiecony rodzinie, dzieciom, mezowi z tym siedzeniem przy necie.Ja musze przyznac ze dzis mam wolne i nie ma meza wiec moge przy necie, ale w tygodniu praca i ciezko jest podzielic jednoz drugim.

Alis1986 IP: 83.18.60.**

Witam, Ja tylko na chwile wpadłam. Jutro do pracy. Wiec stresik jest :D Co do mojej siostry to ma focha dalej. Nie odzywa sie do rodzinki od wczoraj. A dziś wyjechała z synkiem do Rzeszowa. Na dodatek napisała mi na książeczce ubezpieczeniowej * Żyj i ty* jakos dzisiaj tym sie specjalnie nie przejmuje. Tak mi lzej po rozmowie z Wami. Byłam dzisaj w kościólku pomodliłam sie troszkę. Nie wiem czy ktos z was odczuwa lęk w kościele ja tak miałam, że ktoś patrzy obserwuje. Ale się przekonałam, że to bujda całkowita. Obserwując ludzi stwierdziłam, że i tak każdy jest pogrążony w swoim świecie wiec nie możne ktoś sie bez przerwy lampić na ciebie. Co najwyżej przez chwile. Pisze to bo wiem, że niektórzy maja tez problem z miejscami publicznymi i fobia społeczna. Pani Jadwiga przytoczała fragmęty książki Jeffers Susan - Nie bój się bać. Super książka polecam cała przeczytać jak ktos nie czytał. Są tak przykłady osób które się wyleczyły z nerwicy. Warto sie zalogować na chomikuj.pl link do tego e-booka http://chomikuj.pl/yae/Ezoteryka+i+inne/Ksi*c4*85*c5*bcki/Jeffers+Susan+-+Nie+b*c3*b3j+si*c4*99+ba*c4*87.rtf Napisałabym coś więcej ale dziś jest mój wieczór idę się wykąpać zrelaksować i przygotować na jutro ciuchy do pracy. Odczuwam dziwne napięcie w klatce piersiowej. Jak znajdę chwile czasu to koniecznie napisze wam jak było. Z tego co mi wiadomo przez pierwszy tydzień będę pracować po 12 h. Buziaczki dla was kochani:*

Alis1986-ja tak mam,ten lęk w kościele. rzadko chodzę, ostatnio dawno nie była, a kiedyś uwielbiałam chodzić do kościołą, nie tylko na mszę, ale w ogóle, by pomodlić się w ciszy. Teraz nie umiem, czuję te spojrzenia ludzi na sobie.

Tosiu39-chyba ty pytałaś o wiek mojej małej buntowniczki, ma 5 lat. Właśnie jesteśmy z mężem po rozmowie, doszliśmy do wniosku, że za mało czasu poświęcamy córce a ona krzykiem i buntowaniem się chce zaznaczyć swoją obecność, ciągle jesteśmy zajęci, zabiegani, mamy mało czasu dla dziecka. Wiemy już że musimy to zmienić. Bo kochamy nasz skarb.

Elizo-widzisz ja też taka jestem, też tak uważam-to już nawet pisała mi Jadwiga-że uciekam przed zrobieniem rozrachunku, podsumowania, rozliczenia przeszłości. Próbuję zmieniać innych a sama chcę pozostać taka jak jestem. tak się nie da. teraz już wiem, dziś zupełnie inaczej rozmawiałam z mężem, dawałam mu rady jeśli o nie prosił(dodam że zawsze mnie to wkurza w jego zachowaniu) i o dziwo, był dziś zupełnie inny. Wszystko za mnie zrobił, posprzątał, zrobił obiad, mieszkanie lśni. I ani raz nie zastękał, że musi. Teraz widzę ze on taki był od zawssze, zawsze był chętny do pomocy, bez wygadywania, nigdy nie odmówił jeśli go o coś poprosiłam, czy to było wywieszenie prania, czy umycie podłó czy okien.A ja tego nigdy nie doceniałam, może on za to się buntował. Jak dziś go doceniłam, pochwaliłam, to aż rósł.

Elizo-to my dziś obie takie obolałę. Poważny miałaś ten zabieg? Na pewno boli? Mnie mój palec też boli, okropnie. Cały spuchnięty jak bania, czarny z dziurą. Elegancko się urządziłam.

Moniko,
dzięki za tę stronę z metodą 1000 kroków. Chyba i ja z niej skorzystam. A jaki koszt, jeśli można wiedzieć?

Beato, dzięki za kolejną stronkę. Fajnie że się odezwałaś. A w ogóle co u ciebie? Jak zdrowie ojca? Kontakty z nim się unormowały? A brat? Napisz , choć widzę że wzięlaś się za siebie i jest lepiej. Objawy powoli ustępują? Cieszę się kochana, to dobrze.A twój były? Wszystko się uspokoiło?Pozdrawiam cię cieplutko.

ELIZA IP: 83.25.191.**

HEJ NIKI
Moj maz dzisiaj posprzatal zrobil zakupy i mowiz ze jak patrzy na moja opuchlizne to jest mu mnie szkoda.A wygladam jak chomik .Co do nie robienia wlasnych lekcji ja wiem ze bylam w tym swietna.dzis jest inaczej,Tak jak mowilas bede mowila mezowi jak chce byc traktowana.Jest dla mnie wazny.
Moniko dziekuje za strone,napisz jak sobie radzisz.Co do mojego zabiegu to tak chirurg robil mi inplant.