wuwu IP: 62.111.209.**

Bo ja bym poszła, nie mogę już zdzierżyć tej zimy okropnej.
No ale się boję, jak wszystkiego czego jeszcze nie robiłam z wiedzą, że mam arytmię komorową i zaburzoną elektryczność serca.
Czy 7 minut może swpowodować tachykardię, częstoskurcz czy raczej nie? Czy ma to w ogóle wpływ?

Z zaleceń mam uprawiać sport rekreacyjny, a nie wyczynowy.
O taki bzdet jak solarium nei pytałam, a jednka mam dylemat.

Wiola M IP: 212.191.172.**

chętnie też się dowiem...

anetas

Mam wade i chodzilam na solarium.Nic mi nie dolegalo ale powiem szczerze ze zawsze byl przy mnie maz(siedzial na krzeselku)wrazie czego ale na szczescie nic sie nie dzialo.Tak samo jak opalalam sie na sloncu nad morzem.Czulam sie dobrze jednak nie chce zeby ktos sie sugerowal tym co ja napisze bo kazdy przypadek jest inny i lepiej zapytajcie lekarza prowadzacego :~)

mireksuchocki IP: 80.54.36.**

jestem po 4 zawalach.by-passy 8 lat temu,4 angio i 8 stentow.nie wiem jak sie maja Twoje choroby do mego stanu ale chodze na solarium i nawet do glowy nie przyszlo ze moze to byc niebezpieczne.wlacz stala bryze.pomaga.zaznaczam ze nie mam nic wszczepionego,tj zadnego urzadzenia.pozdrawiam

Żuber IP: 89.79.21.**

Promieniowanie UV z solarium nie wpływa na serce. Gorzej z temperaturą. Byle się nie przegrzewać to będzie dobrze.

rychu IP: 83.9.42.**

Witam !!!Nie chodzę to solarium bo mam chore serce. Zgadzam się- każdy przypadek jest inny. Dobrego dnia!!!

Ewa29 IP: 62.108.185.**

Warto spytać kardiologa. Raczej nie powinno się chodzić na solarium. Zbyt duża temperatura może spowodowac zaburzenia rytmu serca. Dlatego takie osoby, jak my, nie powinny przebywac na dworze w czasie upałów.
Ja nie mam co prawda arytmii, ale złożoną wadę wrodzoną, jestem po 3 operacjach.

anmab

Ja wiem,że z zakrzepicą i tachykardią nie można na pewno,kardiolog mojej znajomej z kardiomiopatią stanowczo zakazał.

Twoja odpowiedź