deksos

Witam !!!
Chciałem się poradzić i poprosić o ewentualną pomoc. Otóż od 3 dni odczuwam dziwną słabość w nogach. Rwanie mięśni w okolicy uda i rwanie też powieki w prawym oku. Od czego to może być mam dopiero 19 lat i trochę się boje. Zaczeło się od rwania mięśnia w udzie tak pod wieczór i całą noc nie mogłem spać, ponieważ denerwowało mnie to. Jestem też człowiekiem nerwowym zawsze ręce się mi pociły. Kupiłem sobie tabletki ziołowe na uspokojenie ale to nie pomaga.Teraz właśnie czuje taką słabość w nogach i tak mi pulsuje dziwnie udo jak przyłoże rękę .Rwania powieki też występują co jakąś może godzine raz albo dwa razy mi zarwie .Dodam też że dużo czasu spędzam przy komputerze. Teraz akurat przechodzę przeziębienie gorączka i ból gardła . Proszę o pomoc lub rady.

agusiaf31 IP: 83.24.1.**

Witaj,
Może brakuje Ci jakichś pierwiastków. Drgania powieki to brak bodajże wapnia. Czasem pomaga mi na takie rzeczy również magnez z witaminą B6. Skoro jesteś chory to po prostu Twój organizm jest osłabiony. Najlepiej też wybrać się do lekarza i zrobić podstawowe badania krwi. Poza tym długie siedzenie przy komputerze może powodować różne drętwienia i dolegliwości zwyrodnieniowe. Trzeba się więcej ruszać. pozdrawiam.

4 IP: 80.54.173.**

zrób sobie badanie krwi- poziom elektolitów,okaże się czego w organiożmie brakuje.

deksos IP: 89.174.118.**

ok dziękuje za rade

Twoja odpowiedź