eleK IP: 80.54.174.**

Suchajcie lecze sie od roku jest juz wszystko git tylko teraz sprawa kiedy bede mogl sie napic alkoholu i w jakich ilosciach bralem solian mam 18 lat juz ;P czy moge juz spokojnie w ten weekend napic sie pare piw czy jeszcze nie i co z wodka :D czekam ;P

zdrowa1

Ludzie z psychozą mogą mieć zaburzenia osobowości po alkoholu do końca życia.

marzenie10061973

Elek, a co dokładnie u Ciebie stwierdzono, bo psychoza to dość ogólne słowo?
A co do alkoholu, to na pewno nie tak szybko, rozumiem Cię, też kiedyś miałam 18 lat, ale 1 czy 2 piwa od czasu do czasu ok, ale od razu wódka?
Mój były mąż ma stwierdzoną schizofrenię paranoidalną, jest cały czas na lekach i będzie zawsze, a do tego pije i to nie mało i raz mi do syna z nożem startował, na pewno więcej syn już tam nie pójdzie, pozdrawiam

eleK IP: 80.54.174.**

psychoza paranoidealna po marihuanie leki bralem rok i od dzis juz nie biore wiec kiedy bede mogl sie napic piwka i wodki ;)

marzenie10061973

A Ty znowu o tej wódce, nie wiem, spytaj lekarza, ale podejrzewam, że jeszcze ze 2 tygodnie leki będą krążyć w organizmie. Poza tym, już sie przekonałeś, do czego prowadzą używki, wiem, że teraz mnóstwo młodych ludzi pali trawkę, ale jeśli nabawiłeś się paranoi, to albo przesadziłeś z ilością, albo masz takie tendencje.
Niestety, ale paranoja ma to do siebie, że jest m. in. uwarunkowana genetycznie, ale może nigdy się nie ujawnić, ale + elementy środowiskowe daje mieszankę wybuchową więc lepiej zastanów się czy warto?

Twoja odpowiedź