kotstan

W ostatnim badaniu otrzymałem wynik : LDL- Lipemia, Cholesterol całkowity 250, HDL- 55, Trójglicerydy 920. Z przedostatnich badań tylko całkowity spadł z 420, reszta wyników gorsza. Biorę atrox 40 od 3 miesięcy, ale bardzo lubię piwo i piję codziennie po obiedzie butelke, czy to moze być przyczyną gorszych wyników. Zrzuciłem w tym czasie 2 kg, w miarę stosuję dietę i dużo sie ruszam . Mam nadwagę (182cm i 95 kg).

... IP: 80.54.173.**

przy braniu leków na cholesterol nie wolno pić alkoholu.Poza tym alkohol bardzo podwyzsza trójglicerydy i całkowity chol.A czy odżywiasz się wg. diety obnizającej cholesterol.Jesli nie - koniecznie to zmień.Polecam ci artykuł ,,Cholesterol i trójglicerydy**[autor..Gromadzki] ,z którego wiele skorzystałm.Samo łykanie tabletek nie wystarczy.Musza byc codzienny ruch,dieta ,błonnik[otręby owsiane] oraz schudnięcie.Dwa kilo to juz coś ,ale jeszcze za mało.Pij też olej lniany.Otręby owsiane 2-3 łyżki dziennie do posiłków.Już po 2 tygodniach sie poprawia.Najpierw powoli,a potem jest coraz lepiej.Mam wypróbowane na dwóch osobach.Koniecznie stosuj tę dietę.Dużo daje naprawdę.Kup rowerek treningowy i ćwicz.I dłuższe marsze lub pływanie.Dasz radę.

Twoja odpowiedź