paula23

Od kilku dni czuje mrowienie w udach ale od srodkowej strony!!!!!! nie mam pojecia co to jest poniewa jest to dla mnie dziwne miejsce!!!!!!! czytalam o mrowieniach w udach od strony zewnetrznej ale od wewnatrz!!!!!!!!!! czasami mam tez takie uczucie jakby mnie pieklo pod skora w tym samym miejscu!!!! zawsze to sie pojawia przy dluzszym siedzeniu!!!prosze napiszcie czy ktos mial taki przypadek bo jak na razie nie znalazlam zadnego watku w necie na moja dolegliwosc!! z gory dziekuje!!!!!!

Naturka IP: 77.255.125.**

Takie objawy może dawać zakrzepowe zapalenie żył, nie oznacza to ,że choroba jest już groźna i zaawansowana, może oznaczać tylko predyspozycje do niej. Na pewno warto wprowadzić profilaktykę: dużo ruchu, nie przebywać długo w pozycjach, które tamują dopływ krwi do kończyn. Należy zwrócić uwagę na dietę: przede wszystkim ograniczyć cukier, słodycze oraz nabiał. Zjadać dużo jarzyn gotowanych i różnego rodzaju kasz. Zrezygnować z gazowanych i kolorowych napojów sklepowych. Ponadto dla pewności można zrobić badania w celu wykluczenia zapalenia żył.

Marlen6153 IP: 83.24.102.**

Ja też to przechodzę mrowienie i ból w udach ale po zewnętrznej stronie.Nie da się spać ani siedzieć długo w jednej pozycji próbowałam brać magnez, potas i wapno ale niestety to nie był żaden niedobór, zakrzepy również nie podobno tak jest i trzeba wytrzymać choć szukam pomocy bo ciężko jest spać z takim bólem :(

Twoja odpowiedź