nietykalna99 IP: 83.9.31.**

Proszę o pomoc,od najmłodszych lat jak sięgnę pamięcią bolały mi całe nogi,chodziłam po lekarzach ale oni nie mogli mi pomóc.miałam takie przypadki że lekarz odpowiadał mi na mój ból zacytuję:paluszek i główka to szkolna wymówka; ja wychodziłam z gabinetu wracałam do domu i płakałam.gdyż ból miałam ciągły bolały mi łydki, uda ,przy kostkach miałam nogi opuchnięte , ale pomoc polegała na przepisaniu tabletek przeciwbólowych lub miaści ktore dawały mi odetchnąc.w młodości ciśnienie miałam niskie teraz skacze .temperatura mojego ciała w przeziębieniu jest zawsze poniżej 36 .Gdy chodziłam po lekarzach to mi odpowiadali że wyniki mam w normie i widocznie jestem nie wytrzymała na ból,więc szukałam ratunku w ziołach, moczyłam nogi w pokrzywie i jakiś czas mam spokój ale teraz martwią mnie opuchnięte całe nogi i ręce. proszę o radę wolałabym aby to było związane z ziołami gdyż już kiedyś mi pomogły.Leki przeciwblowe zniszczyły mi wątrobę i żołądek często mam bóle w boku a jak idę do lekarza to przy badaniu lekarz nie może stwierdzic bo ból mi ucieka i ja sama nie mogę określic w którym miejscu mi boli .Jak mam postępowac aby takich sytuacji unikacponieważ wstydzę się komukolwiek opowiadac

... IP: 80.54.173.**

spuchnięte konczyny mogą być m. innymi od nerek lub od serca .Może b też jedna z chorób reumatycznych i wiele innych.Bez badań nikt tu ci nie trafi w dziesiątkę zaocznie.Jakie masz OB i CRP? Czy to badałaś,badania moczu ,jak nerki pracują? Czy to wiesz?Co z sercem ,czy jest wydolne/? Na te pytania trzeba znać odpowiedż.Musisz znależć życzliwego lekarza,który skieruje cię na odpowiednie badania.Najpierw krwi i moczu,co może nadać dalszym badaniom jakiś kierunek,jeśli cos z nich wyniknie.Życzę szybkiej trafnej diagnozy i powrotu do zdrowia.

Twoja odpowiedź