paula23

Witam!!!!!!! od tygodnia czuję ból w górnych oczodołach gdy patrzę w górę!! byłam w piatek u okulisty i badanie nic złego nie wykazało!!! ciśnienie i dno oka jest ok!! nie mam pojęcia od czego to może być?? czego to mogą być objawy?? czy nerwy i niskie ciśnienie mają tu jakiś wpływ??? z góry dziękuję!!!!

Kiepska sprawa IP: 89.228.244.**

Może to być zatrucie jakimiś truciznami z pozywienia typu aspartamy albo glutaminiany.To niszczy wzrok.

zez IP: 80.54.173.**

a czy byłaś u laryngologa,może to coś z zatokami....

lilia IP: 80.54.173.**

zrób sobie bad.krwi czy w organiżmie nie ma stanu zapalnego.morfologia z rozmazem OB,CRP.Takie coś miał mój syn jak się zaruł.Miał 38 stopni i ból oczy przy patrzeniu w górę i w bok.

asd IP: 80.54.173.**

może neurolog cos poradzi

anna_26

Ja też miałam objaw ze bolał mnie jeden oczodół. Zatoki okazały się w porządku. Jeden okulista nic nie znalazł i twierdził że wszystko w porządku. Ale nic nie przechodziło i poszłam do kolejnego okulisty który zrobił mi usg oczu i od razu wyszło ze mam żylaka oczodołu. Zeby cie nie straszyc z tym normalnie sie zyje. A czasami w leczeniu żylak znika.
Pozdrawiam

ws IP: 80.54.173.**

najlepiej jedż do kliniki okulistycznej w twoim rejonie -nie trzeba skierowania,do przychodni przyszpitalnej.Tam mają dobr ą aparaturę do szczególowego badania tylnego odcinka oka.Trzeba szybko znależć przyczynę,albo idż na ostry dyżur do szpitala,może tam będzier mądrzejszy lekarz niż ten,który cię badał.

dana0909 IP: 83.23.102.**

Do Pauli. Ja też mam takie bóle, które nie pozwalają nawet nałożyć cień na powiekę. Okulistka stwierdza *zmęczenie oka*.

paula23 IP: 83.23.234.**

witaj dana0909!!!!! aż taki mocny ból u mnie nie występuje!! ale jakby nie było ciągle go czuję!!! rano gdy wstaje pobolewa ale po 2-3 min ustępuje z tym że najpierw muszę pomrugać i poruszać gałkami w górę i dół!! tak coś w rodzaju ćwiczeń na mięśnie oka!!! najgorzej jest wtedy gdy się zaczynam denerwować wtedy zaczyna sie ból od skroni i kończy na oczodołach!!!! czasami się zastanawiam czy to nie na tle nerwowym!!!!

q IP: 80.54.173.**

a mo.że to od kompa?Spróbuj nie oglądać tv i zrób urlop od kompa.Zobaczysz czy to cos da.I idż do innego okulisty i do neurologa.

paula23 IP: 83.23.227.**

witaj~q!!!! nie wiem o co tu chodzi ale wczoraj na wieczor wzielam magnez+ b6 i rano gdy otworzylam oczy to bolu nie czulam !!!! poczulam ze bol mi puscil i to nawet tak sporo !!! z godzine temu tez wypilam i na razie czuje sie ok i mi nic nie dokucza!!! fakt ze jak patrze w gore czy w bok to czuje sladowe ilosci tego bolu!!!! moze to z braku magnezu???wiadomo tez ze z dnia na dzien tez mi to nie przejdzie!!! a do okulisty do konca grudnia na 100% nie pojde poniewaz jest brak terminow dopiero w styczniu moge isc!! mam nadzieje ze do stycznia nic sie nie pogorsz!!! a przy kompie siedze 1-2 godziny dziennie wiec to tez niby nie jest zbyt dlugo!! ale narazie musze znalezdz dobrego neurologa !!!! a mozliwe to jest ze na tle nerwowym tez moga bolec oczodoly???

Mija IP: 87.207.59.**

A po cholerę tyle wykrzykników ?! To po pierwsze...

A po drugie... ja mam takie bóle oczodołów na tle migrenowym, a konkretnie pomiędzy atakami. Także to nie musi być nic poważnego. Duże dawki magnezu faktycznie pomagają i coś łagodnego regularnie na nerwy, np validol do ssania.
Jeśli to nie pomoże to hydroksyzynę, albo mocniejsze środki.
Nerwy i stres są prawdziwymi zmorami organizmu. Najczęściej na początku nie powodują większych szkód, tylko potrafią nieźle uprzykrzać życie.

Znawca nerwic IP: 91.150.220.**

Na pewno na tle nerwowym. Ilosc wykrzyknikow na to wskazuje - stawiam na permanentna depresje albo hipochondrie :P

Twoja odpowiedź