OSGN

Witam. Czy można oczyścić płuca po paleniu papierosów? Jakieś tabletki, czy do lekarza trzeba się zgłosić?

babka z bagien. IP: 80.54.173.**

myślę ,że nie ma czegos takiego jak oczyszczanie samych płuc,a sż metody oczyszczania organizmu z toksyn.O tych metodach poczytaj w internecie.Toksyny sa w całym organiżmie,a więc w wątrobie ,w nerkach[których zadaniem jest usuwanie toksyn,ale jeśli ich za dużo- to sie tam gromadzą.].Gromadzą się tez w mózgu i ukł. nerwowym.Dlatego należy pić zioła oczyszczające organizm z toksyn,wogóle należy dużo pić.Jeśli zdrowie pozwala ,to korzystac z sauny.Ma on działanie oczyszczające.Dbać o codzienne wypróżnienia.W tym pomoże jedzenie codziennie 2 łyżek otrąb owsianych[można do potaw dodawać np.do zupy czy twarożku.Jeśc też suszone morele i rodzynki.Wymiotą one z jelit zalegające toksyny i wszelkie złogi.Jeśli jest nawaga,należy [powoli] się odchudzić.To tez jest ważne.Najlepiej stosować dietę polegającą na ograniczeniu tłuszczów zwierzęcych ,a w to miejsce spożywać tłuszcze roślinne.Dużo warzyw i owoców.Oliwa extra vergine-2 łyzki codziennie.Przeczytaj artykuł,,Cholesterol i trójglicerydy**- tam jest opisana ta dieta.Przepisy na mieszanki ziołowe na oczyszczanie organizmu ,które możesz sam zrobić mieszając odpowiednio zioła zakupione w sklepie zielarskim znajdziesz w książce ks.Klimuszki pt.,,Leki z Bożej apteki**.Dobrze by tez było jechać nad morze do sanatorium lub di Ciechocinka[inhalacje].BARDZO WAŻNA jest też codzienna gimnastyka lub inna codzienna,systematyczna aktywność fizyczna.Powodzenia w dbałości o zdrowie.

;; IP: 80.54.173.**

tylko nie tabletki! Leki chemiczne to kolejne toksyny wprowadzone do organizmu.Tylko zioła wypłukujące z organizmu toksyny.Duzo ruchu.

lol IP: 80.54.173.**

gdy będziesz stosować oczyszczanie organizmu z toksyn,to z czasem i płuca wrócą do normy.

OSGN

Dzięki wam wszystkim

Kiepska sprawa IP: 89.228.244.**

*Gdy będziesz stosować oczyszczanie organizmu z toksyn,to z czasem i płuca wrócą do normy.*
To zbyt dobre aby było prawidziwe.Niektóre pyły raczej nie zostana usunięte.

Ja IP: 83.24.240.**

Ostatnio czytałam o płucach po paleniu papierosów, dopiero po 5 latach mogą powrócić do stanu z przed palenia, do takiej czystości.....długo prawda??? a więc czy warto palić??
Sama rzuciłam ponad 3 lata temu,, i jestem happy, ale niestety w mojej pracy, kioerownik kopci jak smok, a ja muszę wdychać.....co jest jeszcze gorsze od palenia :/

OSGN

Tak, więc już nie pale chodze na siłownie i postanowiłem biegać - i tutaj moje pytanie, ponieważ chyba przesadziłem. podczas biegania troszke bolało mnie w klatce (środek) przy wdechu. Gdy skończyłem biegać to zdażało mi sie kaszleć i czasem jeszcze zablolało w klatce, ale tak leciutko. Może ktoś wie czy to właśnie po paleniu takie skutki są?

kusza IP: 83.11.36.**

Najlepiej mleko tak muwili w tv

rolnik IP: 78.9.2.**

Zmień pracę albo przekonaj kierownika, żeby przy tobie nie palił.

Sencor IP: 94.230.27.**

Jeśli dużo biegasz płuca non stop pracują i rozszerzają się pęcherzyki płucne co powiększa twoje płuca im więcej biegasz tym płuca są większe, martwe pęcherzyki zastępują nowe, nigdy nie uda ci się zregenerować całych płuc ale to bardzo pomoże.
Polecam jazdę na łyżwach.

Raptor IP: 80.51.44.**

Witam serdecznie jeżeli kogoś po rzuceniu palenia boli czasami w klatce piersiowej a jest uczulony na mleko to najlepiej pić dużo napojów gazowanych tylko nie podróby oraz dobrze jest się wybrać na saunę ja nie palę już 3 lata i chodziłem na saunę to pomogło mi i to bardzo ponieważ w saunie pocimy się a zarazem przeczyszczamy płuca wilgotnym i ciepłym powietrzem jest to niebezpieczne dla osób z nadciśnieniem. oraz polecam mały dodatek do sauny taki jak krople miętowe. dziękuję i pozdrawiam

Analiza IP: 188.100.145.**

Mozna oczyscic pluca tzw Bronchoskopia..prosze zerknac w link
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronchoskopia

Matrix IP: 46.113.151.**

Analiza:
Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo pierdoły piszesz. Fajnie ze potrafisz odpalić google ale czytać to już nie umiesz. Trzeba być niezłym młotem żeby coś takiego wogóle wymyśleć.
Polecam nie czytać wypocin tego kogoś :)

NYCZU IP: 77.252.243.**

zrobić płukanie płuc zalać wodą