pablo89 IP: 213.241.18.**

Po rzuceniu palenia kaszel może nasilać się do kilku-kilkunastu dni,to normalny objaw wydalania.Nie polecam biegania krótko po rzuceniu,trzeba troche odczekac(chyba ze ktoś lubi ból w klatce)-Słowa lekarza
Osobiście dla tych którzy nie mogą sobie poradzić z nałogiem polecam na początek tabletki Tabex.Wg mnie najlepsze ZASTĘPSTWO papierosa i nie palisz w pierwszy dzien od zaczecia kuracji-nie to co Niquitiny i inne badziewia.Życze powodzenia w pozbywaniu się najgorszego z nałogów.

stellar

A myślałem że sport to zdrowie:) ale jednak papieroski dają się w płuckach we znaki...

nosmoking IP: 87.205.243.**

Ja słyszałem że mleko pomaga w oczyszczaniu płuc, ja polecam ciężkie treningi siłowe na siłowni to zmusi cie go głębszych wdechów i wydechów innego dnia bieganie w miare możliwosci. Najlepiej biegać ze stoperem sprawdzać dystanse i **zadyszke** po jakimś danym przez siebie czasie wtedy bedzie widać razultaty. A i nie zapomnieć o mleku :)

liko IP: 86.43.200.**

Sama nikotyna nie powoduje raka, choć jest toksyna.
Alternatywa sa e papierosy,które nie posiadają substancji smolistych.
Tylko te substancje sa odkładane na ściankach płuc. Zioła i brak tytoniu to wszystko.

LIKO IP: 86.43.200.**

Owszem mleko odkwasza organizm z węgla,ale jest stosowane w górnictwie. Wiem ze mleko w pewnym stopniu szkodzi dorosłym.
Minusem mleka krowiego jest białko – inaczej mówiąc kazeina. To właśnie ona potrzebna jest cielakom do prawidłowego rozwoju rogów i kopyt. Z tego co mi wiadomo my tego nie posiadamy. Więc można w bardzo prosty sposób wywnioskować, że mu ludzie nie posiadamy układu trawiennego, który będzie przyswajał kazeinę. Dla człowieka jest ona bardzo szkodliwa. Rozkłada się w organizmie za pomocą podpuszczki. Dziecko 1-2-letnie ma już paznokcie i włosy, więc zapotrzebowanie na kazeinę jest żadne. Układ trawienny dziecka przestaje wydzielać podpuszczkę. Od tej chwili krowie mleko staje się dla organizmu produktem ciężko strawnym. pozdrawiam

lols IP: 107.196.188.**

Zalac alkocholem metylowym to powinno je przeczyscic

szczesliwa mama IP: 89.204.135.**

Ja robie tak- duzo jem, duzo pale, jestem szczupla, nie pije alkoholu, bo mi nie smakuje, papieros mnie uspokaja, wiec se pale, nie denerwuje sie , na cos umrzec trzeba, a zyciem sie cieszyc i slonkiem, i wszystkim, a nie wiekszosc zycia przejmowac sie zdrowiem..., ludzie skupjaja sie na dietach, oczyszczaniu, a zapominaja o pomocy bliznim, bliskim, dzieciom, zwierzetom... ludzie mysla tylko o sobie, jak naprawic bledy zywieniowe, by zyc dluzej.... ale po co... by ciagle zamartwiac sie o zdrowie..

Ja to ja IP: 188.146.153.**

Proponuję Dużej Mamie zrobić rtg płuc oraz badania: cholesterol i TD (o TSH ne wspomnę bo już po c) a po tym poczytać tu http://www.forum-onkologiczne.com.pl/forum/jak-sie-umiera-na-raka-pluc-vt1228.htm . Życzę sukcesów.

znachor IP: 82.171.8.**

Szczesliwa mama pieknie napisala :) mam 28 lat i od dzisiaj zucam palenie po 10 latach bo mam jakies klucia po lewej stronie klatki a niechcialbym dokanczac zywota czolgajac sie do lazienki albo robiac po siebie hehe

Twoja odpowiedź