avatar
Domcia

Hej! Chciałabym prosić o pomoc osoby,które mają bądz miały do czynienia z nerwicą lękową. od 5 miesięcy przeszłam serie badań no i na koniec te ostateczne ,które okazało się dla mnie jak wyrok... a mianowicie nerwice lękowa! Naprawdę jest to dla mnie jak wyrok,przeżywam koszmar,całe moje i moich najbliższysz życie sie zamieniło w koszmar:(
Jestem załamana,nie potrafie wyjść sama z domu.
Może zna ktoś jakieś leki co postawią na nogi a przy czym nie będą wywoływały kolosalnych skutków ubocznych!
Proszę pomóżcie!!
Pozdrawiam

avatar
mikołajek IP: 80.54.173.**

skutków ubocznych nie dają polskie syropy ziołowe oraz ziołowe ,,Tabletki uspokajające*,które kupisz w każdej aptece bez recepty.Do tego codziennie rano i wieczorem gimnastyka,koniecznie.,albo skakanka ,rowerek rehabilitacyjny,szybki marsz,bieg,pływanie,aerobic lub co ci najlepiej psuje.Ruch odwraca uwagę od lęku.I nie należy się skupiać na ,,nads łuchiwaniu* czy lęk nie nadchodzi.!! Można to osiągnąć poprzez świadome zajmowanie się innymi osobami,a odwróceniem uwagi od siebie.Np. pomoc komuś,kto pomocy potrzebuje.To uświadamia nam ,że ktoś inny ma gorzej.I twój problem staje sie małym pikusiem.Powiesz : łatwo powiedzieć.Ale to naprawdę pomaga.Siedzenie w domu i izolacja pogarsza sprawę.

avatar
~roman IP: 83.7.80.**

Spróbuj tego: Kompleks homeopatyczny (działa jak szczepionka) nr 14 (stres) firmy dagomed (nie zwracaj uwagi że kiedyś media i *lekarze* zmieszali ich z błotem) przez kilka miesięcy, dawki dostosuj indywidualnie. Ja wyleczyłem się tym (byłem na dnie i bez skutku próbowałem leczyć się wszystkim oprócz psychotropów) i od 8-miu lat cieszę się na nowo życiem. Czasami po dużym stresie stosuję jedną, dwie dawki aby podtrzymać odporność.
POWODZENIA

avatar
jadwigaszpaczynska

Witaj Domcia.
Nerwica lękowa ma to do siebie, ze sama nie odchodzi.To my swoimi myslami i emocjami ( wypartymi do podświadomosci) ja wywołalismy i my ten smietnik musimy posprzątać.Podpowiadam psychoterapie indywidualna lub grupowa, oprócz jakich tabletek przepisanych przez lekarza.Niektórzy leczą sie na własna rękę, ale nie wiem jaka jest tego skuteczność. Doradzam Ci przeczytanie historii człowieka, który wyszedł z nerwicy lekowej, gdyż w tym materiale jest wiele bezcennych informacji dot.ataków paniki, lęków , innych objawów nerwicowych ( sercowych i nie tylko).Oto link http:moja - nerwica..republika.pl .Zapraszam tez na mój watek na tym forum *Lek jest naszym przyjacielem*, gdyz poradziłam sobie na swój sposób z nerwica lękowa i natręctw myslowych, więc moze to, co tam prezentuje Ci sie przyda.Pozdrawiam.

avatar
Domcia

Dzięki bardzo...

avatar
edyta IP: 212.129.93.**

sluchaj mi pomogly leki ziolowe, jakas melisa, waleriana, i koniecznie wykonywanie jak najwiecej czynnosci, zeby nie miec duzo czasu na myslecie. do tej pory jeszcze mnie troche tyrzyma. pije bardzo duzo melisy, lukam do tego jakies ziolowe tabletki, kropelni na uspokojenie. niby nic a bardzo pomaga

Twoja odpowiedź