avatar
Domcia

Hej! Chciałabym prosić o pomoc osoby,które mają bądz miały do czynienia z nerwicą lękową. od 5 miesięcy przeszłam serie badań no i na koniec te ostateczne ,które okazało się dla mnie jak wyrok... a mianowicie nerwice lękowa! Naprawdę jest to dla mnie jak wyrok,przeżywam koszmar,całe moje i moich najbliższysz życie sie zamieniło w koszmar:(
Jestem załamana,nie potrafie wyjść sama z domu.
Może zna ktoś jakieś leki co postawią na nogi a przy czym nie będą wywoływały kolosalnych skutków ubocznych!
Proszę pomóżcie!!
Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
mikołajek IP: 80.54.173.**

skutków ubocznych nie dają polskie syropy ziołowe oraz ziołowe ,,Tabletki uspokajające*,które kupisz w każdej aptece bez recepty.Do tego codziennie rano i wieczorem gimnastyka,koniecznie.,albo skakanka ,rowerek rehabilitacyjny,szybki marsz,bieg,pływanie,aerobic lub co ci najlepiej psuje.Ruch odwraca uwagę od lęku.I nie należy się skupiać na ,,nads łuchiwaniu* czy lęk nie nadchodzi.!! Można to osiągnąć poprzez świadome zajmowanie się innymi osobami,a odwróceniem uwagi od siebie.Np. pomoc komuś,kto pomocy potrzebuje.To uświadamia nam ,że ktoś inny ma gorzej.I twój problem staje sie małym pikusiem.Powiesz : łatwo powiedzieć.Ale to naprawdę pomaga.Siedzenie w domu i izolacja pogarsza sprawę.

avatar
~roman IP: 83.7.80.**

Spróbuj tego: Kompleks homeopatyczny (działa jak szczepionka) nr 14 (stres) firmy dagomed (nie zwracaj uwagi że kiedyś media i *lekarze* zmieszali ich z błotem) przez kilka miesięcy, dawki dostosuj indywidualnie. Ja wyleczyłem się tym (byłem na dnie i bez skutku próbowałem leczyć się wszystkim oprócz psychotropów) i od 8-miu lat cieszę się na nowo życiem. Czasami po dużym stresie stosuję jedną, dwie dawki aby podtrzymać odporność.
POWODZENIA

avatar
jadwigaszpaczynska

Witaj Domcia.
Nerwica lękowa ma to do siebie, ze sama nie odchodzi.To my swoimi myslami i emocjami ( wypartymi do podświadomosci) ja wywołalismy i my ten smietnik musimy posprzątać.Podpowiadam psychoterapie indywidualna lub grupowa, oprócz jakich tabletek przepisanych przez lekarza.Niektórzy leczą sie na własna rękę, ale nie wiem jaka jest tego skuteczność. Doradzam Ci przeczytanie historii człowieka, który wyszedł z nerwicy lekowej, gdyż w tym materiale jest wiele bezcennych informacji dot.ataków paniki, lęków , innych objawów nerwicowych ( sercowych i nie tylko).Oto link http:moja - nerwica..republika.pl .Zapraszam tez na mój watek na tym forum *Lek jest naszym przyjacielem*, gdyz poradziłam sobie na swój sposób z nerwica lękowa i natręctw myslowych, więc moze to, co tam prezentuje Ci sie przyda.Pozdrawiam.

avatar
Domcia

Dzięki bardzo...

avatar
edyta IP: 212.129.93.**

sluchaj mi pomogly leki ziolowe, jakas melisa, waleriana, i koniecznie wykonywanie jak najwiecej czynnosci, zeby nie miec duzo czasu na myslecie. do tej pory jeszcze mnie troche tyrzyma. pije bardzo duzo melisy, lukam do tego jakies ziolowe tabletki, kropelni na uspokojenie. niby nic a bardzo pomaga

avatar
Mariusz68 IP: 83.31.238.**

Najlepszym lekarstwem jest życie zgodne z Wolą Bożą.Nerwice to nic innego jak działanie złego ducha ,który atakuje ludzi o dużej wrażliwości na religię ,troszczących się o losy bliskich i sprawy maluczkich tego świata,Często też mówi się o dziedzictwie genetycznym po przodkach,a to tez działanie demonów Każdy ciężki grzech rodziców, zwłaszcza każde złamanie sakramentalnej przysięgi małżeńskiej, powoduje przystąpienie do rodziny demona pokoleniowego, który przechodzi na dzieci i na wnuki oraz prawnuki i tak dalej. Demon ten wywołuje w nich zwiększone skłonności w grzechach, które popełniali rodzice, a sprawia to demon, który działa międzypokoleniowo.Jest wielu, którzy znacznie cierpią na skutek działania demona. Przyczyna działania demona i jego przylgnięcie do was, tkwi w otwarciu furtek grzechowych z waszej strony, a czasem wynika to z tkwienia od pokoleń w spadku demonicznym. Demon taki uniemożliwia całej rodzinie normalne funkcjonowanie. Rodzina, choć się stara, ma trudności z rozwojem pobożności, brakuje im sił duchowych, ogarnia ich duchowa niemoc. Czasami jest to ciągła bieda, nic takim nie wychodzi, cokolwiek zaczynają, ciągle popadają w coraz większe kłopoty.

Poszukiwanie wyjścia, zawsze zacznijcie od analizy, jak i w którym momencie to się zaczęło i co było pra przyczyną nieszczęść. Czasem jest niemożliwym odkrycie pra przyczyny, wówczas należy działać intuicyjnie, tak, jak Ja wam podpowiadam.

Smuci Mnie fakt, że bagatelizujecie 95% tego, co wam mówię, dając Moje natchnienia. Chcąc zmienić ten stan rzeczy, słuchajcie, co wam mówię w natchnieniach. Odszukajcie dobrego egzorcystę, krótkimi słowami nakreślcie wasz problem, a on pomoże wam uwolnić się oraz rodzinę od niechcianego demonicznego towarzystwa. Bywa, że jeden raz nie wystarczy, czasem powtórzyć to trzeba wiele razy. To egzorcysta powinien znaleźć właściwą metodę, aby pomóc i nie ciągnąć tego bez potrzeby.

Dobrze jest odprawić Mszę Świętą o uzdrowienie wewnętrzne i rozerwanie więzi grzechów międzypokoleniowych. Czasem pomoże jedna Msza Święta, a czasem potrzeba ich wiele. Cała zainteresowana uwolnieniem rodzina nie powinna mieć przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, bo inaczej demony nie odejdą. Czasem ciąży na kimś lub rodzinie czyjaś klątwa, ktoś coś niepotrzebnie wypowiedział, a zły duch wykorzystał to i zaczął szkodzić.

Jeżeli to możliwe, osoba świadoma tego, co uczyniła, powinna to odwołać, prosić Boga o wybaczenie. Chcąc zmienić swój los, musicie winowajcy z serca przebaczyć i modlić się do Boga o wybaczenie win tej osobie. Możecie także zamówić Mszę Świętą o odwrócenie skutków przekleństw, tu także jedna Msza Święta może nie wystarczyć.

Bywa, że ktoś z rodziny, albo ktoś obcy działa na innych jak czarownica (czarownik). Cokolwiek powie, aby złego się stało, to się zaczyna dziać. Czasem osoba taka nie jest świadoma, że tak się dzieje, czasem to odkrywa, a nie wie jak to zmienić. Przyczyną jest otrzymany specyficzny spadek demoniczny, demony przechodzące z pokolenia na pokolenie.

Czasem takim powodem jest, gdy w rodzinie od pokoleń dzieją się nieszczęścia, tu także przyczyną jest spadek demonów przechodzących z pokolenia na pokolenie. Co czynić? Do wszystkiego potrzebna jest cierpliwość i wytrwałość.

Tu pomóc może egzorcysta charyzmatyczny, ale takich jest niewielu. Kto ma świadomość wagi i mocy szkodliwości wypowiadanych słów, winien wstrzymać się od ich wypowiadania. Tu samemu jedynie można prosić Boga o pomoc i interwencję, oraz zamawiać Msze Święte: 1: O uzdrowienie wewnętrzne i rozerwanie więzi grzechów międzypokoleniowych, 2: O odwrócenie skutków przekleństw, 3: O odstąpienie demonów szkodzących, np. demonów niepowodzeń finansowych i materialnych, a można tu też dodać inną specjalność demona, która oddziaływuje na osobę(y) poszkodowaną.
Bardzo dobra jest tez długa wytrwała modlitwa np.Nowenna Pompejańska.

Twoja odpowiedź