Emilka IP: 213.158.199.**

Jeżeli ktoś może odpowiedzieć mi na pytanie i wyjaśnić czy występowanie wody w płucach może mieć bardzo poważne skutki to bardzo bym o to prosiła.Tydzień temu wyszłam że szpitala miałam ściąganą wodę prawie 6 litrów czuję się źle mimo zażywania tabletek przeciw bólowych bardzo boli mnie bok. Prosiła bym o napisanie jak często napływa ponownie woda.bardzo się boje jestem chora na raka moja choroba zaczęła się od usunięcia nerki z przerzutami na oba płuca, a teraz jeszcze woda i straszne duszności ,brak siły jestem załamana Czekam na odpowiedz z góry dziękuje.

EMILKA

anetad

Moja Siostra, trafiła do szpitala 2.02.2011 z dusznością.
Na początku stwierdzoną astmę przyjmowała leki, następnie jak zrobioną USG BRZUCHA stwierdzoną *RAKA PŁUC* po wykonaniu badania bronchoskopii, wynik * RAK ROZSIANY* leżała w szpitalu 8dni, gdzie codziennie, ściągana jej *1.3l WODY Z PŁUC* .. Następnie po wypisaniu do domu daną leki, przed dobę czuła się dosyć dobrze, po czym nastąpiły znów duszności, zawieźliśmy ją po raz kolejny do szpitala, gdzie ściągnięta *1.3l WODY* i wróciła do domu.. Przez następne 20h, czuła się nie najlepiej miała nawet gorączkę *37,2* , i wystąpiły po raz kolejny duszności. Postanowiliśmy, ją po raz kolejny zawieść do szpitala. Gdzie ściągnięta *1,3l WODY* po chwili wystąpił straszny kaszel, gdzie zaczęła się dusić, wpadła w szał, dostała *RELANIUM* po chwili się uspokoiła! przespała, noc bez żadnych komplikacji . 27.02.2011, w godzinach popołudniowych, ściągnięta jej po raz kolejny *1.3L WODY* gdzie męczyła się całą noc, nawet po tym ściągnięciu miała straszną duszność.. Aktualnie, w tej chwili jest BARDZO SŁABA. Znajduje się ona na oddziale, gruźlicy i chorób płuc* ..

Bardzo zależy Mi na waszej pomocy! Siostra ma tylko 57lat! :(
Pomocy błagam..

emu IP: 2.125.86.**

Bardzo mi przykro , moja kochana ciocia zmarla na raka piersi z przerzutami na kosci i watroba. Rowniez pod koniec jej zycia zaczela jej sie zbierac woda to bylo okropne ...miala tylko 49 lat :*(

Twoja odpowiedź