avatar
rados

Potrzebuje rady,jak domowymi środkami leczyć zatoki

Odpowiedzi znajdują się poniżej

avatar
babka z bagien IP: 80.54.173.**

w garnku zaparzyć rumianek,dodać na koniec łyżkę soli i łyżkę sody,nakryć głowę ręcznikiem[dobrze wstawić dla bezpieczeństwa garnek do zlewu] i grzać sie.Wdech ustami,a wydech nosem.Tylko nie wciągać głęboko,a lekko normalnie i spokojnie oddychać.Potem nałożyć na głowę opaskę ,szalik lub czapkę na czoło.KIlka razy w ciągu dnia to robić.Po wygraniu sie nad garnkiem na drugi dzień rano jak się nos wysiąknie ,to spływa żółta wydzielina.Na zatoki jest dobra lampa solux niebieska.Skutek podobny.

avatar
mm IP: 80.54.173.**

to samo można robić na zapalenie krtani bardzo pomaga

avatar
debi65 IP: 81.111.130.**

Najlepsza medycyna chinska.Woskowanie uszu.Zciaga rope z zatok.

avatar
greka IP: 213.241.1.**

witam
dwa lata temu,kiedy już byłam u kresu wytrzymałości fizycznej i psychicznej w leczeniu bakteryjnych zatok mojego wtedy 6letniego syna (cierpiał od 3 r.ż.), po zastosowaniu wszelkich znanych mi wtedy metod leczenia (9xantybiotyki, sterydy, mucofluidy i inne....oraz sposoby domowe: naświetlania soluxem, okłasy, płukania, itp) przypadkowo znalazłam informacje o roślinie o nazwie ŻYWORÓDKA PIERZASTA.
Roślinkę zdobyłam, wycisnęłam z liścia sok i zakropiłam do nosa....to co wykichał mój synuś było przerażające - brązowozielona smierdząca lepka maź. Taka kuracja trwała trzy dni(2 krople do każdej z dziurek 3 razy dziennie)
Wyleczyłam swoje dziecko!!!!!
Od tego czasu komukolwiek dzieje się coś w podobnym stylu polecam lub daję liść żyworódki i tylko raz zdarzyło się że nie pomogła!

avatar
zofia5014

A skąd wziąć tą roślinkę gdzie się kupuję jak się ją zdobywa pozdrawiam

avatar
Batara IP: 89.71.2.**

Trochę odkopuję temat ale jeżeli ktoś jeszcze byłby zainteresowany tematyką to [url=http://leczzatoki.pl/wzz_symptomy.php]http://leczzatoki.pl/wzz_symptomy.php[/url] nie ma za co :P

avatar
Zuzaaaaa IP: 89.71.2.**

Http://leczzatoki.pl/wzz_symptomy.php

avatar
lidaaaa IP: 37.248.254.**

Powiem ze swojego doświadczenia, że akurat u mnie w domu to się sprawdza inhalator PRO SANITY. Prosta obsługa, wygodna aplikacja leku, nawet dzieci chętnie korzystają z inhalacji, a bałam się, że będą marudzić. Cały zestaw z maskami, irygatorem itp. jest w praktycznym schowku, także można ze sobą też zabrać wszystko gdzieś w podróż.

avatar
barburkowa IP: 95.141.29.**

Domowe sposoby na leczenie zatok sa najlepsze, ja często robie inhalacje inhalatorem który kupilam w aptece z Diagnosis, nie tylko szybciej udrażnia zatoki ale i od razu czuje że lepiej mi oddychać, moje dzieci też wolą inhalacje niż krople

avatar
magad33 IP: 85.219.150.**

Nam się w domu przydaje inhalator PRO. Raczej inhalacje stosujemy do nawilżania śluzówki. Akurat kupowałam ten model bo tu jest też wmontowana funkcja irygacji. Można szybko i bezpiecznie oczyścić zatoki czy nos. Świetna sprawa, szybka ulga.

avatar
rss IP: 37.47.45.**

Zapoznaj się z właściwościami żyworódki http://zielniczek.pl/zyworodka/ Całkiem nieźle działa na zatoki.

Twoja odpowiedź