Marcin IP: 213.76.248.**

Witam.
Od kilku dni odczuwam dosc mocne pieczenie w sercu i w jego okolicy. Dodam, że biore również
od kilku dni biosatol 80 (2x1) oraz ze mam wszczepiony rozrusznik.
Co moze byc tego powodem - czy lek czy moze jednak niestety cos powazniejszego ??:((

Pozdrawiam
Marcin

BARBARA IP: 87.207.241.**

a jakie miewasz tetno? wysokie niskie czy w normie? mnie piecze i przy wysokim oklo 170 na minute i przy niskim okolo 40 uderzen na minute, pozdrowienia

Wiesz u mnie tetno ostatnio troche wariuje.
bardzo czesto mam wysokie - i to niezaleznie od
tego co robie.
Niskiego to juz nie mam ze wzgledu na rozrusznik - min to 60 ud/min.
Mam za to duzo czestoskurczy i to mnie martwi rowniez..

Pozdrawiam i zycze zdrowka i usmiechu:)

BARBARA IP: 87.207.241.**

czesc
skad wiesz ze to czestoskurcze?? miales podczas jakiegos robionego holtera albo ekg? czy tylko masz na mysli szybkie bicie serca. Mnie zawsze pisza tachycardia zatokowa.Czyli mam nadzieje ta niegrozna. pozdrowionka. A napisz jak sie czujesz podcas czestoskurczu?? ile masz lat? ja 27

Podczas kontroli stymulatora wyszly rożne epizody czestoskurczu.
Troche ich duzo bylo (581) i lekarz powiedzial ze tym trza sie zajac. Tylko nie wiem jak ..
a lat mam 28 wiec troszke malo jak na stymulator ://
pozdrawiam

dorotka IP: 88.199.171.**

Mam tętniaka przegrody między przedsionkowej serca. Wykryto go cztery lata temu...w dodatku przypadkowo.. (Gdy robiono mi spirometrie objętości płuc.. czy coś takiego.. :)) Lekarz mi powiedział że dodatkowo mam niedotlenienie serca... to mnie zmartwiło bo mój najbliższy krewny zmarł właśnie na to gdy był w moim wieku... a od roku odczuwam pieczenie.... mam 22 lata. Czy to pieczenie może być także efektem stresu albo złej diety?? Czy są na to leki? Od mojego lekarza ciężko się czegoś dowiedzieć bo jak już się do niego dostanę to ma dla mnie czas tylko na badanie... no są kolejki. Byłabym wdzięczna za każdą wskazówkę...

dorotka IP: 79.186.240.**

trochę nie na miejscu jest to że ktoś robi sobie żarty z poważnych spraw dołączając powyższe strony

Ola IP: 83.30.204.**

?

dorotka IP: 79.186.231.**

o reklamy mi chodziło... na temat pieczeni.....

PeKa IP: 62.141.209.**

Reklamy dodają się automatycznie :) na podstawie słów kluczowych. Tutaj akurat automat zgłupiał. Pozdrawiam.

KRYSTIANm IP: 79.191.214.**

Witam, mam 16 lat i od nie dawna piecze mnie lewa cześć klatki piersiowej. Martwię się, nie wiem co mam robić, a do lekarza nie pójdę bo nie mogę

Twoja odpowiedź