ewa29 IP: 81.111.130.**

Od jakiegos czasu mam bole dloni ,nadgarstkow i calych rekach,mysle ze to bole reumatyczne.Co wieczor przy bolu na dloniach mamtak jakby napuchniete,zgrubiale zyly.Czy ktos tak z was ma?

koscik IP: 80.54.173.**

zrób sobie bad. krwi OB,morfologia,CRP,latex, seromukoidy,odczyn Waaler-rosego ,Poziom mocznika.Z wynikami idż do lekarza.I to szybko.Ręce trzymać w cieple.Rękawiczki.

kościk IP: 80.54.173.**

może to być reumatoidalne zapalenie stawów,jeszcze zrób ogólne bad.moczu.

ewa29 IP: 81.111.130.**

Dziekuje bardzo.Tylko ze u lekarza bylam u jakiegos hindusa bo mieszkam w Anglii,stwierdzil ze wszystko w porzadku.Musze pojsc do innego.Dzisiaj takie mialambole nog ze chyba zwaryjuje.

MONIKA26 IP: 83.26.99.**

ja mam podobnie mam zapalenie stawów ale nic ci nie poradzę bo czekam na wizytę do reumatologa a będzie ona dopiero w marcu ale objawy podobne a ból rano jak by ktoś mi ręce odcinał ja mam przeważnie zdrętwiałą prawą dłoń tylko

Mariusz1982

A wiecie może o jakimś dobrym lekarzu reumatologu który może choć wykluczyć czy potwierdzić że to reumatyzm? ja słyszałem o takim w Rzeszowie (to najbliżej mnie) tylko rejestrowałem mamę miesiąc temu to termin był wolny dopiero 18 października ( i to prywatnie ), może ktoś wie jak radzić sobie z powracajacymi na wieczór bólami w nadgarstkach pieczeniem i goracem w rękach bo takie ma objawy

Weteran IP: 217.144.212.**

Zeby przewidziec wizyte u lokalnego reumatologa nie trzeba byc wrozka,szybki rutynowy wywiad ktory owocuje recepta na NLPZ, skierowaniem na fizykoterapie lub jezeli ma sie bogacie udokumentowana chorobe to wypelnieniem wniosku do senatorium (czeka sie okolo 2lat) lub tez leczenie biologiczne (losowanie lotto).Na 30 wizyt bylem rozczarowany okolo 30x:) a najgorsze ze wszystko to sprowadza sie do leczenia objawow a nie przyczyny.Zobacz tutaj najpierw http://www.reumatyzm.c0.pl/

Bonka IP: 67.142.168.**

Tak,ja mam juz stwierdzony reumatologiczny artetyzm,objawy zaognienie stawow u rak ,opuchlizna,zaczerwienienie stawow i oprocz rak jeszcze stopy z okropnym bolem i opuchlizna w okolicach koski ale mam juz lekarstwo ktore pomoglo przy zaognieniu nie ma opuchlizny lewa reka prawie juz sprawna,prawa jeszcze boli i mam brac zastrzyki ,ktore bede sobie sama aplikowala co dwa tygodnie nie wiem jakie sa lekarstwa w Polsce ale ja biore prednizone na zaognienie i zastrzyki to humira sa na odnowienie chrzastki tkankowej stawow i wzmocnienie systemu immunologicznego i kosci.jest to bardzo dlugie leczenie,lekarz powiedzial mi tylko tak,na te chorobe pracuje sie cale zycie i dlugo teraz trzeba ja leczyc.Moge tylko stwierdzic ze znam ludzi minnymi kolezanki,ktore teraz po wyleczeniu wrocily do normalnego zycia i jezeli naprawde masz takie objawy nie zwlekaj bo to straszne cierpienie i czym wczesniej zaczniesz leczenie tym szybciej dojdziesz do siebie a jeszcze nie leczone powykrzywia ci rece zycze duzo cierpliwosci i jak najszybszej wizyty u reumatologa azeby zlagodzis bol mozna wziasc ibuprofin ja bralam ale to tylko pomaga w bolu na chwile jak najszybciej reumatolig jest wskazany,powodzenia.....

Bonka IP: 67.142.168.**

Tak,ja mam juz stwierdzony reumatologiczny artetyzm,objawy zaognienie stawow u rak ,opuchlizna,zaczerwienienie stawow i oprocz rak jeszcze stopy z okropnym bolem i opuchlizna w okolicach koski ale mam juz lekarstwo ktore pomoglo przy zaognieniu nie ma opuchlizny lewa reka prawie juz sprawna,prawa jeszcze boli i mam brac zastrzyki ,ktore bede sobie sama aplikowala co dwa tygodnie nie wiem jakie sa lekarstwa w Polsce ale ja biore prednizone na zaognienie i zastrzyki to humira sa na odnowienie chrzastki tkankowej stawow i wzmocnienie systemu immunologicznego i kosci.jest to bardzo dlugie leczenie,lekarz powiedzial mi tylko tak,na te chorobe pracuje sie cale zycie i dlugo teraz trzeba ja leczyc.Moge tylko stwierdzic ze znam ludzi minnymi kolezanki,ktore teraz po wyleczeniu wrocily do normalnego zycia i jezeli naprawde masz takie objawy nie zwlekaj bo to straszne cierpienie i czym wczesniej zaczniesz leczenie tym szybciej dojdziesz do siebie a jeszcze nie leczone powykrzywia ci rece zycze duzo cierpliwosci i jak najszybszej wizyty u reumatologa azeby zlagodzis bol mozna wziasc ibuprofin ja bralam ale to tylko pomaga w bolu na chwile jak najszybciej reumatolig jest wskazany,powodzenia.....

Twoja odpowiedź