Marcin IP: 80.48.3.**

Witam serdecznie.Mam pewien problem ,gdy coś zjem kłuje mnie w lewym boku nie jest to ból stały mam wzdęcia i czuje jak gazy dają znać o sobie.Czasami brzuch mi sie powieksza.Co to może być i jakie badania najlepiej zrobić.Dziękuję i Pozdrawiam.

Anita IP: 83.28.232.**

Witam mi sie wydaje że to może być wątroba bo moja ciocia takie coś miała najlepiej jest sie zgłosić z tym do lekarza on będzie wiedział jakie badania przeprowadzić

wedrowca IP: 213.238.122.**

Anita zapoznaj sie z anatomią wątroba jest po prawej stronie :)
po lewej masz śledzionę i trzustkę

grazyna IP: 83.4.124.**

to moze byc bakterja helikobakter nie czekaj idz zrobic gastroskopie a na to jest dobre żurawina i srebro koloidalne które można kupic w aptece.Naprawde pomaga

Mancia IP: 77.236.7.**

Hej:)
Owszem wątroba jest podobno po prawej stronie :) Po lewej może Ci dawać znać o sobie jakaś trzustka albo jelita jesli piszesz,że puszczasz gazy... Mnie również bolała lewa stronka a się okzało, ze mi od zołądka promieniiowalo i mialam helicobacter... najlepij idz to jak najszybciej zbadac, bo u nas w ciele jest wszystko powiązane ze sobą.... :)
Pozdrawiam

kinia IP: 77.253.147.**

hej, mój tato ma podobne dolegliwości jak opisał wyżej ~Marcin.
Tato u lekarza był mówią że to zapalenie trzustki, ale dają tylko tabletki przeciwbólowe, które niepomagają a ból sie nasila.
Co robić?? prosze o jakieś porady.
A gdzie można dostać te srebro koloidalne?? i co to właściwie jest??

pykos IP: 83.17.192.**

Mój Tata tez ma podobna dolegliwość czy ktoś może powiedzieć co to może być? i co zażywać?

kasia IP: 82.145.91.**

witam mam takie same objawy zrobiłam usg jamy brzusznej i nic mi nie wyszło bo wcześniiej lekarz podejrzewał przepukline.a pani z usg powiedziała że sobie naciągnęłam mięśnie.a ból nadal jest i żadne tabletki nie pomagają.

MAGDA IP: 79.184.34.**

Ja również mam takie objawy czuje sie jakbym polknela balon ciagle mi sie odbija chocby nie wiele zjadla,w dodku moj organizm nie bardzo toleruje slodycze,co to moze byc,bol w lewym boku jest straszny.POMOCY

Kasiek:* IP: 213.25.84.**

Hej! Moze mi ktos powiedziec czy powinnam pojsc do lekarza i co to moze byc jezeli miewam czeste bole z lewej strony pod zebrem. Czasami te bole sa nie do zniesienia, czesto placze bo juz nie wiem co mam robic, bo az tak mnie boli:( Pozdrawiam

gosiaczek IP: 79.186.166.**

zespol jelita drazliwego

dark35 IP: 83.6.233.**

Ciekawe,wszystkich boli a nikt nie wie co.pozostaje nam się tylko podzielić naszymi dolegliwościami,szkoda tylko że to nam nie pomoże a tym bardziej LEKARZE na nich nie liczcie.Zrobili mi różne badania i nic,a ja cierpię.Mam czekać...tylko na co???

joanna5520

Cześć.Byłam u lekarza ponieważ cierpię na tą samą dolegliwość.Lekarz powiedział,że te bóle mogą być związane z zatrzymywaniem gazów,kłopotami z wypróżnianiem,nadwyrężeniem ścięgien bądz na tle nerwowym.Przepisał m.in *Febrofen* i maść rozgrzewającą.Stosuję i nie boli.Ogólnie stwierdził,że nie ma się się czym aż tak bardzo przejmować,bo widział moje zdenerwowanie ale jak tu się nie denerwować.Każdy,kto czuł ten ból,to wie o czym mówię.Powodzenia i głowa do góry;)

aikonik

witam,cierpie na ból z lewej strony pod żebrami, ból ten w zasadzie jest nie bólem ale uciążeniem gdyż objawia sie jakby spuchnięciem , wzdęciem, bylem u lekarza, podotykal mnie po brzuchu i stwierdzil podrażniona trzustkę i watrobę, obajwy te mam od ok 3 tygodni, wszystko zaczelo sie od tego że w piatek bylem na imprezie i pilem alkohol, w sobote z rana mialem odruchy wymiotne ale nie moglem nic wydalic z siebie, i wtedy podczas tych objawów wymiotnych zaczelo mnie juz to bolec, tak jakby od skurczów, ale dopiero w niedziele tak juz na dobre to sie objawilo, wydaje mi sie jakby mi cos spuchlo pod zebrami, jakby cos wypychalo mi to.
Dostalem lekarstwa na to Renazol i neo-pancreatinum
Prosze o pomoc

moch1976 IP: 89.230.203.**

Witam.ja mam juz 2 lata podobne dolegliwości,ból brzucha ,zgaga,gazy,teraz doszło brak oddechu(duszności)robiłem badania jakie tylko mozna i nic lekaze nie wiedza.dostalem atarax na nerwy niby pomaga ale ból został