paula002 IP: 77.253.243.**

Paula czytam wasze wypowiedzi i moge powiedziec ze mam rowniez takie objawy i nie wiem do jakiej grupy to zaliczyc czy do nerwicy czy nerwicy lekowej a mianowicie tze czod 3 lat czuje sie strasznie mam dziwne zawroty glowy jak bym plywala na statku drzenie rak bole kregoslupa nog dretwienie rak i nog podczas snu strach z zasypianiem brak oddechu to mnie budzi w nocy dziwny ucisk w tylnej czesci szyji jak bym cos tam miala i glowa jakby cos tam siedzialo strach przed wyjciem bo zaraz mysle ze cos mi sie stanie stoje w kolejce to zaraz dochodza mysli ze zemdleje i nerwy do tego wszystko mnie denerwuje drazni i z bardzo wesolej dziewczyne stalam sie nie ta osoba wiecznie smutna zamyslona i boje sie ze cos moze zlego sie przydazyc nie wiem jak mam funkcjonowac prosze o odpowiedz

benek IP: 80.54.173.**

postaw monitor na encyklopedii.Tak wysoko,żebyś patrząc w monitor miała nieschyloną głowe.Długie prebywanie w wymuszonej pozycji powoduje problemy z kręgosłupem szyjnym.Kup sobie taką elastyczną taśmę do ćwiczeń i co godzinę r
ćwicz rozciągając ją przed sobą w bok i na skosy.To ćwiczenie wzmacnia mięśnie klatki piersiowej,które sa skurczone przy pochyleniu.W interneie kup te taśmę lub w sklepie sportowym lub rehabilitacyjnym.Po drugie- czy nie śpisz na wersalce,która na obu końcach ma takie podwyższenie.Jeśli tak to żle,bo śpisz w pozycji zgarbionej i too powoduje drętwienie rąk.Najleppsze jest drewniane łóżko z twrdynm ,grubym materacem,dla ludzi starszych- miEkszy materac. Na nerwy możesz pić dziurawiec z melisą,albo łykac przez długi czas tabletki ziołowe o nazwie,,Tabletki uspokajające**- 3,50 zł.Uprawiaj też gimnastykę,a najlepiej pływaie.To rozlużnia i ćwiczy wszystkie mięśnie.

Twoja odpowiedź