Dr. Who? IP: 188.33.49.**

Witam! Mam taki dziwny problem, mianowicie zdarza mnie się czasami, ze mam wrażenie, że przez moją głowę a dokładnie przez czoło (tak od czoła do tyłu głowy) przechodzi kopniak z prądu. To jest dość nieprzyjemne a nawet moze bolesne. Takie małe porażenie prądem. Tak jakby moje komórki mózgu się przegrzały i było w nich spięcie czy coś, taka iskra, zgrzyt, wyładowanie elektryczne jak w czasie burzy ;) Najczęściej się to zdarza gdy biorę kąpiel i polewam dłonią, (tak jednym zamachem wody) środek ciała w okolicy mostka (po prostu opłukuje się z piany), czasem ma to miejsce gdy coś robię, rozmawiam, oglądam tv... Ale w wannie to 100% pewniak że się tak stanie gdy się poleję wodą! Czytałam, o chorobie która daje podobne objawy ale z tą różnicą że w niej prąd przechodzi przez kręgosłup aż do stóp, a u mnie kończy się na czaszce.

gajka IP: 85.221.128.**

Najlepiej pojsc do lekarza, ale z mojego nerwicowego doswiadczenia wiem, ze czlowiek z nerwica ma rozne objawy, ktorych....nie ma! Wydaje mu sie tylko, ze cos go boli, cos go swedzi, cos sie z nim dzieje. Idzie do lekarza, lekarz bada - mowi: jest ok...pacjent przychodzi do domu i oakzuje sie ze nic go nie boli :)))

seeee IP: 89.68.103.**

I jak tam minął Ci ten prąd? Bo ja mam to samo ... :/

aska22 IP: 178.36.86.**

Hej, mam tak samo. Dzis byl wyjatkowo ostry i dlugi, az mi glowe przekrzywilo. Dlatego az sie przewstraszylam i zaczelam szukac cos o tym na necie. Co to jest? ;/

zespEses IP: 188.33.200.**

Jeśli pracujecie to system nad kontroli.

Twoja odpowiedź