lukasz IP: 79.186.185.**

Czesc mam 19 lat i niewiem co mi dolega. zacze od tego ze poczatek tego wszystkiego zaczal sie jaies 2 lata temu w szkole gdy ledwo co wyszlem z klasy do pielegniarki, ktora stwirdzila ze mam jak najszybciej isc do lekarza bo mam wysokie cisnienie. Mialem wyski puls okolo 120 i cisnienie 150/160/90.Mialem robione badania ekg, na ktorym lekarz nie mogl uwierzyc ze mam az tak szybkie tetno.(zaczeto podejrzewac ze cos biore) wiec zrobili mi badania na krew,mocz itp, ktore nic nie wykazalo byo wszystko ok.wyslano mnie do szpitala, tam zmierzono mi cisnienie 140/90 i kazano isc do domu (lekarz stwierdzil ze jest to spowodowane stresem).do tej pory gdy mierze cisnienie zawsze mam wysokie. niewiem co to moze byc ,dodam ze niewawno mialem robiony bilans szkolny,cisnienie 150/169/171*-najwieksze/na 85-95.zrobiono mi badanie dna oka ktore wykazalo ze prawidlowe, ekg w normie , krew ok , mocz ok.tarczyca ok/ niewem co to moze byc ale bardzo mnie to meczy, codziennie rano wstaje i czuje sie tak samo(dziwny wzrok i uczucie ucisku w oczach nosie(ogolnie z przodu glowy), terez jeszcze doszedl szum w uszach,czy ktos ma pdobne objawy. bardzo prosze o pomoc(jestem nerwowy i duzo razy przezylem sysuatcje stresujace),dodam jeszcze ze nic nie biore !

zbadaj krew IP: 80.54.173.**

a zatoki prześwietl i zrób badanie CRP,które wykaże czy gdzieś w organiżmie nie ma stanu zapalnego.

szton IP: 80.54.173.**

Na obniżenie ciśnienia kup nalewkę z jemioły.

olo IP: 80.54.173.**

a może ty ćwiczysz na siłowni i nadwyrężyłeś kręgosłup szyjny.

robuch IP: 77.113.141.**

A czy miałeś może do czynienia z kleszczami. Zrób sobie test na boreliozę. Jej objawy często też tak wyglądają.

lukasz IP: 83.26.7.**

borelioza to raczej nie jest ,powinien powstac rumien w miejscu ukaszenia a go nie mialem

Grzechu IP: 89.77.220.**

ble ble ble ... może by tak miłorząb japoński zakupić ..
dostępny w karzdej aptece w postaci nalewki na spirytusie ..
koszt 7 zł herbapol kraków bądz pytopfarm..
tak myślę że ten szum w uszach to problem z którym ten ziołolek sobie poradzi .. dobre na wszystko i nie szkodzi ... Polecam

nazwa :
Tinctura Ginko bilobae - ziołowy preparat wspomagający krążenie mózgowe
Herbapol Kraków ..

apropos twoich objawów to problemy krążeniowe .. rozsadza cię ciśnienie i jeżeli stan się utrzyma, tak myślę że może być nie dobrze .. szczególnie że ci geniusze lekarze nie widzą eskalacji problemu.. na twoim miejscu bym spróbował .. nie mam problemu twojego kalibru a i tak sobie popijam 1-2-3x dziennie po łyżeczce .. obecnie mam tabletki ale miłorzębem Japońskim , ale uwierz mi że nalewka jest lepsza na pewno lepiej przyswajalna i tańsza przede wszystkim gdyż tabletki to koszt od 15-35 zł ... mam nadzieję że ci to pomorze .. i zakup sobie melisę 6zł albo kozłek waleriana 3zł też w formie nalewki te drugie są bardzo dobre na uspokojenie .. obniżają też ciśnienie .. dostępne w kazdej aptece ..

karpiczek69

A pomyślałeś o wizycie u laryngologa,może to kłopoty z błędnikiem ja miałam podobne problemy,i okazało się że mam, kłopoty z błędnikiem,a teraz okazuje się że mam prawdopodobnie jeszcze niedrożną tętnicę w okolicach błędnika,Proponuję wizytę u laryngologa.

Kiepska sprawa IP: 89.228.244.**

To jakiś beznadziejny konował jak bełkocze o stresie.Prawie zawsze jest przez niedobory albo zatrucie albo zakażenie takie coś.Opisz dokładnie swoją dietę to możliwe że coś się okaże.Nie zdziwiłbym się jakby okazało się że się szprycujesz sztucznymi słodzikami itp. .
A co do tej niedrożności tętnicy-czy sa jakieś inne metody usuwania poza odżywkami i tym: http://www.chelatacja.pl/ ?

dr HOUSE IP: 80.54.173.**

a masz zdrowe zatoki,a kręgosłup szyjny może to być.Jak np.grasz w siatkówkę dużo i masz długo podniesione do góry ręce i głowe,to może sie tak stać jak cos nie tak z kręgosłupem np.małe skrzywienie,o którym nie wiesz.Jeśli to nie jest to,to może być nerwica.Zrób prześwietlenie zatok najpierw.Zatoki łatwo przeziębić też jak się dużo jeżdzi rowere z gołą głową,czoło i twarz spocona i zimny pęd powietrza robią swoje..ZACZNIJ od RTG ZATOK.

,,dr house** IP: 80.54.173.**

co to znaczy ,,dziwny wzrok**,masz ograniczone pole widzenia czy jak?Chore zatoki mogą wpłynąć na wzrok,zapalenie może się przenieść ,,po sąsiedzku**.

lukasz IP: 83.26.9.**

Zatoki nie powinny miec wplywu na wysokie cisnienie...czasami czuje w glowie jak mi serce wali.kopilem krople walerinowe i milorzab

lukasz IP: 83.26.4.**

ogolnie to wszedie moge wyczuc swoj puls...pije te zola zoabczymy