Piotr I. IP: 90.236.94.**

Mam problem przebywam teraz zagranicą a wiadomo nie ma to jak swoi lekarze bo tutaj są nie za dobrzy.Mam zdrętwiałe palce u prawej ręki tz.mały palec i średni 4,5 mam w nich czucie ale nie dokońca takie jak miałem-mały palec prostuje ale nie do końca powyżej małego palca czuje też zdrentwiałą renke,ale do nadgarstka prosze o pomoc w tej sprawie bo bardzo mi to dokucza i mnie martwi.Podam E-mail kicki29@wp.pl
ps.po przyjezdzie do Polski skontaktuje się z lekarzem.

busia IP: 80.54.173.**

Prześwietl kręgosłup szyjny

Busia IP: 80.54.173.**

a może wykonujesz prace,gdzie musisz się pochylać?I problem z kręgosłupem szyjnym i piersiowym.Czy w przeszłości nie miałeś wypadku np. samochodowego ,gzie w wyniku zderzenia mogłęś mieć kontuzje kręgosłupa szyjnego?Po takim wypadku mogą to być odległe skutki ,nawet po kilku latach.

basika IP: 80.54.173.**

Gdyby to był kręgosłup szyjny,to weż zabiegi -masaże,laser i krioterapię.Ale jak chcesz szybko,to musisz zapłacic,bo na kasę chorych to jak się ma skierowanie na zabiegi ,to kilka miesięcy trzeba w kolejce czekać.Jak masz kasę to najlepiej jedż do Buska Zdroju lub innego uzdrowiska.Tam zapłacisz ok.400zł za 2tyg.zabiegów,odpoczniesz.Wynajęcie pokoju prywatnie od 25 zł od osoby.Zabierz ze sobą kobietę.Zrelaksujesz się i odpoczniesz.Byłam tam w zeszłym roku.Trzeba mieć prześwietlenie,OB,morfologię z rozmazem i mocz.W opłacie są trzy wizyty lekarskie i 3 zabiegi dziennie.Oczywiście można dokupić jeszcze inne zabiegi.

Ewa IP: 77.113.211.**

Do Basiki chcioałabym zasiegnąć szczególłowych informacji więc moze podam swoje gg jesli bys miała chwolke to bysmy popisały jestem zainteresowan pobytem tam:) dzięki gg 8458 44

kicki29

nie miałem nigdy wypadku ani nic z tych rzeczy po prostu stało się to nagle i mam zdrętwiałe te palce do dzisiaj jak pojade do polski to zobacze co jest najbardziej to dokucza jak trzeba coś napisać nie mam czucia w trzymaniu długopisu,najgorzej zdrętwiały jest mały palec u prawej ręki.

kardiologiczny IP: 80.55.232.**

A nie jezdzisz do pracy (albo po pracy ) na rowerze ?

Napisz na czym polega Twoja praca - czy aby prawa reka nie narazona jest w niej na dugotrwaly ucisk.

Czy dretwienie rozpoczelo sie stopniowo od opuszkow palcow czy tez pojawilo sie nagle razem z niemoznoscia ich calkowitego wyprostowania ?

kicki29

no właśnie jeżdżę trochę na rowerze,teraz trochę przeszło,ale nadal nie mogę wyprostować małego palca do końca i jest zdrętwiały to znaczy taki jak to się mówi mrówki przeszły,nie wiem myślę też że to jest jakiś ucisk nie jestem lekarzem więc się nie znam.

kicki29

a moje drętwienie nie rozpoczęło się stopniowo to było nagle

DawidAnglia IP: 94.197.59.**

Mam chyba to samo u prawej reki. Mrowienie odczuwam tylko w kciuku ale pozatym nie moge wyprostowac ani zadnego palca ani nadgarstka... Nagle wstalem rano pewnego razu i poprostu mi szklanka z reki wyleciala.
ps: jezdze na rowerze po 2 godz dziennie od ponad 10 miesiecy i moja praca sklada sie z szypkiego machania rekoma i przenoszenia ciezkich koszy...

DawidAnglia IP: 94.197.59.**

Ps: samochod mnie potracil jakies 6 mies temu jak na rowerze jechalem obudzilem sie kilka godzin pozniej

MARYJA IP: 84.57.206.**

NA 100% POWODEM DRETWIENIA MALEGO PALCA U LEWEJ REKI MAM OD PRACY PRZY KOMPUTERZE,

Patryk0712 IP: 109.199.3.**

Cześć, mam podobny problem z moją prawą dłonią a mianowicie z dwoma ostatnimi palcami, mam lekkie mrowienie i nie mogę ich wyprostować do końca a mały palec nie chce mi nawet *zbliżyć się* do przedostatniego, czy ktoś może mi zaradzić jak poradzić sobie z tym? z góry dziekuje

Twoja odpowiedź