orbit

Jesli mam szybkie tętno od stresu da sie ztym cos zrobic

Grzechu IP: 89.77.220.**

rozładować napięcie emocjonalne .. lekki wysiłek siłowy ,, pobiegać , pospacerować , wypić piwko :) , masaż , sex , na rybki , co kol wiek ..możliwości są ogromne ...
można też stanąć za domem i pokrzyczeć na cały świat i wyśmiać się do łez :) he he

anonim IP: 79.186.71.**

Natknąłem się na ten temat przypadkiem, szukając metod walki ze stresem. Autor tematu zadał dobre pytanie. Widząc odpowiedzi wnioskuję, że żartujecie. Czy MASTURBACJA ma ujemne skutki dla zdrowia? Czy przyspiesza procesy starzenia, siwienia włosów itp.?

soso IP: 80.238.103.**

to zalezy, mi masturbacja zapoczatkowala spore problemy z sercem :P

moim zdaniem masturbacja odmładza :)
siwienie włosów to może z braku ...

anonim IP: 79.186.109.**

Mi dość wcześnie zaczęły się pojawiać siwe włosy. Dokładniej to już po 20 roku życia. I nie wiem czy to wina masturbacji. Pytanie do soso. Jakie problemy z sercem masz po masturbacji. Nadciśnienie czy przyspieszone tętno?

anonim IP: 79.186.91.**

Ja mam objawy nerwicowe. W różnych sytuacjach niekoniecznie stresowych, w których wcześniej nic mi się nie działo teraz moje serca przyspiesza nawet do 100 uderzeń na minutę w spoczynku. Byłem u lekarza, EKG wyszło w granicach normy wiekowej. Poradzono mi wizytę u psychologa. Wiem, że to nawala psychika, ale nie umiem nad tym zapanować. Jak ograniczyć tak szybki puls spoczynkowy? Czy zostają mi tylko leki typu propranolol lub procoralan?

anonim a co ty tez masz cos z sercem po masturbacji :E ?

anonim IP: 79.186.83.**

Mam skończone 18 lat i objawy takie jak wyżej opisałem. To są objawy nerwicowe. Przyspieszona akcja serca. Nawet jazda autem to powoduje. Nawet picie alkoholu z kolegami to powoduje. Masturbowałem się już wcześniej, ale te dolegliwości przyszły dopiero w tym roku. Czy to wina nadużywania masturbacji. A jakie masz Ty *soso* problemy z sercem i czy jesteś pewien, że to przez masturbację. Czy jak przestanę się masturbować to czy dolegliwości miną?

jestem pewien u mnie sie zaczely jak zwalilem gruszke ale to byl bol serca potem juz nie bol tylko przyspieszone tetno i cisnienie a teraz to wogule mam objawy codziennie niezaleznie od walenia i biore prorpanolol codziennie to mi lepiej

jesli sie czujesz slabiej po waleniu to odpusc troche. A jesli nic ci sie nie dzieje to mozesz bić

anonim IP: 79.186.83.**

Przy waleniu też mam atak przyspieszonego pulsu. Muszę odpuścić sobie na jakiś czas. Ile masz lat? Jaki lekarz przepiał Ci propranolol? Czy tak wezmę procoralan od dziadka, to czy nic mi się nie stanie? Procoralan ma podobne właściwości jak propranolol.

chłopaki co z wami .. olejcie tabletki ..weźcie się za dziewczyny .. w waszym wieku to bzykałem po 6 razy dziennie .. zamiast walić gruchę :) .. a teraz chłopcy biorą tabletki , nie zdając sobie sprawy że takie chemiczne gówienko może zaburzyć dużo funkcji w organizmie.. walenie konia odstresuje no chyba że ktoś go męczy na umór ..

a jak sobie używasz to może oddychaj głębiej to ci się polepszy ,bo może zęby zaciskasz i zapominasz by oddychać prawidłowo .. wyluzuj nie musisz się zlać po minucie ... to jak jedzenie loda który ma wiele warstw ...

Anonim- mamy chyba inne dolegliwosci bo ja po waleniu mialem objawy a nie w trakcie

mam 19 lat , internista przepisal, nie wiem nie znam proce cos tam