bluber77 IP: 83.8.12.**

Witam od paru dni cos mi sie dzieje ze stopa a dokladnie z kostka. Nie wiem czy jest to zwiazane z pogoda czy z czyms innym ale wyglada nastepujaco. W stope raczej nic sobie nie zrobilm po prostu polozylem sie spac a nastepnego dnia wstalem z noga z obrzekiem w miejscu woreczka stawowego kostki u lewej stopy i lekkim zaczerwienieniem w tej okolicy i torszke poznizej, do tego doszla goraczka bol okropny nie moglem sie tam wogole dotknac. Poszedlem do lekarza ogolnego ale mnie zbyl nie spojrzal nawet na noge przpisal mi naklofen duo i fastum. Smaruje i lykam juz od 6 dni i lekko zeszlo na tyle ze w dzien moge jako tako chopdzic choc mnie pobolewa, najgorzej jest wieczorem bo mnie nabiera lekka goraczka. Co to moze byc ? Prosze o pomoc bo nigdzie nie moge sie dostac prywatnie do chirurga w okolicy bo chyba sie umowili i wyjechali wszyscy na urlopy a boje sie ze to cos powaznego jak sie uda to wrzuce zdjecie. Dodam ze noga nie jest sina i boli w okolicy kostki z lewej strony pod kostka zebrala sie taka jakby woda tzn obrzek tak wyglada. Do tego jestem osoba o kilku kg nadwagi ale mam dopiero 24 lata 175 cm wzrostu i 85 kg wagi. Dodam ze stalo sie to tez na zmiane pogody i juz kiedys lapalao mnie cos takiego w noge tez na zmiane pogody ale nei az tak mocno i z tego co czytam to bole reumatyczne w kostce raczej nei wystepuja a najsmiesniejsze jest to ze jakies 1.5 miesiaca temu zdjeem gips z prawej stopy bo mialem skrecona a boli mnie lewa czyli ta zdrowa Boje sie ze to moze byc zapalenie zyl glebokich ale nie wiem jak to wyglada prosze pomozcie bo juz wariuje a teraz weekend i zero lekarzy wszedzie :cry: [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images38.fotosik.pl/164/b63c184644230d5amed.jpg[/img][/URL]

malgorzata IP: 213.158.199.**

i to wlasnie moze szczescie ze wekend,piszesz ze nie mozesz znalezc chirurga z powodu urlopu,wiec jezeli moge ci doradzic to idz do najblizszego szpitala na izbe przyjec,na izbie nikt cie nie pozostawi samemu sobie napewno jest dyzurny chirurg.
dodam w tajemnicy ze ja ten proceder praktykuje,jezeli chodzi o jakichs specjalistow,bo jak mam isc do rodzinnego (tam kolejka)tan da skierowanie do chirurga czy innego (tam dubeltowa kolejka)to wole poczekac do godz 18 lub sobote ,bo wtedy na izbie musza mnie przyjac,i w zaleznosci od schorzenia zawsze sa lekarze na oddzialach gdzie musza zejsc na izbe,moze to wyrachowane ale dziala.
tak wiec nie zastanawiaj sie ,tylko skorzystaj z mojej rady bo innej opcji nie widze,a przynajmniej otrzymasz pomoc no i odpowiednie leki,bo to co masz to takie leki na odczepnego.

pozdrawiam i zycze powodzenia

aha ,jezeli skorzystasz z mojej rady to napisz co i jak.

jerry IP: 213.158.199.**

dooooobra metoda,dzieki za podpowiedz,napewno skorzystam.
niby takie proste ,a nigdy mi to nie przyszlo do palki.

asia IP: 213.158.199.**

po co ty w ogole piszesz na forum , w dodatku uzywasz slowa POMOCY!,czego sie nie praktykuje i jest w regulaminie forum ,azeby nie uzywac tego slowa!,a ty nie dosc ze go naduzyles ,jakbys co najmniej mial zawal,i zawracasz takim postem dupe innym ,azeby ci pomogli,to jak ci odpisuja i radza to masz to serdecznie w du...!
jest wiecej takich osob ,ktore na forum zglaszaja POMOCY,RATUNKU itp.a pozniej olewaja,i nie dziwota ,ze ludzie zwiazani z forum od LAT! ,nie reaguja ,bo dobrze wiedza ,ze to tak zwani,,jedniodniowi hopohondrycy**, albo pod ,,wplywem chwili**.

nie piszcie na forum,skoro wasze wolanie ma polegac na ignoranctwie innych,ktorzy straja sie wam pomoc,i wykorzystujecie ich wrazliwosc.

to nie jest w porzadku ! i bedac na miejscu adminisrtatora, zablokowalabym takie osoby,azeby w przyszlosci wiedzialy ,ze zwracjac sie o rade czy tez porade ,ponosily odpowiedzialnosc za to co pisza,i ignoruja czyjes starania w kwestii odpowiedzi,a niejednokrotnie osoby starajace sie pomoc takim,,indywiduum**sa sklonne do poswiecen,i szukaja wsrod najblizszego otoczenia,znajomych,przyjaciol ,a nawet szukaja za ,,leni** w sieci informacji ,
a ,,niby zainteresowani** maja to pozniej gdzies.
tak wiec apel do tych ktorzy zamierzaja tylko powiedziec o schorzeniu lub pseudoschorzeniu i wiecej nie maja zamiaru sie odezwac,TO NIE ZAWRACAJCIE
GLOWY BANALAMI,bo sa ludzie ,ktorzy docenia i doceniaja rady i wsparcie na tym forum.
a wy ktorzy nie zamierzacie korzystac z w/w porad nie zawracajcie glowy chwilowymi i jednorazowymi pierdolami.

z powazaniem

bluber77 IP: 83.8.17.**

Witam przepraszam ze sie nie odzywalem ale mieszkam w okolicy legnicy a jak wiecie przeszedl tu niezly tajfun ostatnio i po prostu brak neta bo caly czas cos robia z kablami TP. Jesli chodzi o moj problem to juz jest lepiej choc jeszcze nie super. Skorzystalem z rady małgorzaty i po prostu pojechalem na pogotowie bo bol byl niemilosierny. Na pogotowiu lekarz obejrzal noge pomacal podotykal ponaciagal i powiedzial ze napewno nie sa to zyly a raczej zapalenie pochewek stawowych lub tkanek miekkich wokol stawu. Kazal dalej brac nakolfen duo swoja droga bardzo dobre tabletki na takie bole i powiedzial ze przesililem noge i za duzo chodzilem, sek w tym ze ja duzo nie chodze raczej wiecej siedze ale ostatnio moze i troche wiecej chodzilem do tego ta zwariowana pogoda i stawy tez dostaja w kosc. Aha lekarz przepisal jeszcze masc AESCIN i kazal smarowac naprzemiennie z Fastum trzymac noge w gorze i to wszystko. Dzieki Ci malgorzato raz jeszcze. A teraz do uzytkownika Asia takie osoby jak ty powinni banowac bo chyba tylko wchodzisz na forum zeby nie dosc ze osoba cierpiaca szuka pomocy gdzie sie da to jeszcze nawrzuca ci taka pusta dziewczyna na forum. Nie kazdy moze odpisac od razu sa rozne uwarunkowania ciekawe jakby lezal w szpitalu to jakbym mial sie odezwac ale pewnie jestes pusta blondyna ktora tylko umie naskakiwac na innych i wymadrzac sie regulaminem a o jakiejkolwiek pomocy pojecia brak nieznosze takich madralinskich osob bierz przyklad od innych np p malgorzaty ale to i tak juz chyba za pozno takim jak ty to juz nic nie pomoze. Afora sa po to zeby na nich pisac a nei zawracac dupe jak to napisalas obys ty nie potrzebowala takiej pomocy i nei byla w takiej desperacji pani od regulaminow

malgorzata IP: 213.158.199.**

wlasnie jestem na forum,bo ja ranny ptaszek jestem.
nie przejmuj sie wpisami ktore cie mie dotycza ,poprostu takie posty trzeba ignorowac.
bardzo sie ciesze ze z noga juz troche lepiej i napewno z kazdym dniem bedzie dobrze,ale tak na marginesie co to moglo spowodowac ,ze ni z gruchy ni z pietruchy tak spuchlo no i ten bol?
moze przechodziles w dziecinstwie jakis stan zapalny stawow?
ciesze sie ze moglam pomoc i zycze szybkiej rekonwalescencji.

pozdrawiam

bluber77 IP: 83.8.42.**

Lekarz sam nie wiedzial od czego bo przeciez nie doznalem w nia zadnego urazu ale calkiem mozliwe ze po prostu przeciazylem nie waze malo a obecnie od jakiegos roku praca siedzaca a teraz zaczely sie wakacje i ostatnio spacerki nie spacerki i moze stawy przeciazylem do tego doszla ta zwariowana pogoda i gotowe. A teraz mi sie przypomnialo ze ostatnio z bratem jeszcze meble wynosilem z pokoju bo remont ale od razu nie bolalo dopiero po 2 dniach od tego noszenia moze to tutaj przyczyny szukac nie wiem sam Pozdrawiam

jarcepan IP: 80.54.10.**

Witam mam ten sam problem co bluber77 tzn spuchnieta kosta bez urazu dzisiaj mija trzeci dizen wczoraj strasnie bolało:/ skakałem na jednej nodze ciagle:/ myslełaem ze to skercrona ale chcirurg powiedział ze chyba mnie cos ugryzło w sumie na opuchliznie mam jakies dziwne 3 *slady* moze od ugryzienia. Przepisał mi jakies tabletki i fastum oraz wapno. Nazwy tabletek nie wumiem odczytac z recepty... Zalecił pare dni powlezec z noga w gorze. Mam nadzieje ze szybkoo przejdzie a u Ciebie Bluber77 ile to trwało?

Twoja odpowiedź