zenekhg

Witam!
Mam 21 lat od kilku lat ćwiczę na siłowni. Podkreślam ze nigdy nie brałem żadnych sterydów, jedynie odżywki typu kreatyna (ostatni raz jakieś 3 miesiące temu). Od jakiegoś czasu zacząłem mierzyć sobie ciśnienie (ciśnieniomierz elektroniczny sprawny) dolne caly czas mam koło 60-70 a górne waha mi się 120-160. Byłem u lekarza na krwi nic mi nie wyszło (kreatyny już w niej nie ma), nerki też sprawne. Czuje się dobrze. Nie mam pojęcia z kad to się bierze, jeżeli ktoś wie o co może chodzić proszę o pomoc.

asia IP: 213.158.196.**

jezeli to od kilku dni to moze to skutek aury,moj maz ma dokladnie tak samo z tym ze samopoczucie raczej kiepskie (ale jest duzo starszy od ciebie) odczekaj az pogoda bedzie do zycia i wtedy porownaj wartosci cisnienia,tak tez powiedziala meza lekarka i nic po za ekg i zmierzeniem cisnienia nie dala.

pozdrawiam

dana0909 IP: 83.23.57.**

Ja też się z tym zmagam już drugi miesiąc. Lekarka nie ma pomysłu a ja się zastanawiam czy to coś nie z nerkami bo w moczu mam ślad białka ? P.

asia IP: 213.158.196.**

jesli lekarze nie maja ,,pomyslu** to kto go ma miec,nie sadze zeby to byla przyczyna,chyba ze moze masz tzw.skapomocz?ja co drugi dzien sama podaje mezowi furagin ,niby troszke sie obnizylo gorne cisnienie ale nie jest jeszcze na tyle zadawalajace zeby mozna powiedziec ze jest dobrze.niestety taka sluzba zdrowia,i nie dziwne ze polacy slyna z tego ze musimy sami dla siebie byc lekarzem,prawnikiem itp.skoro nasi pseudo-lekarze sa glupsi od pacjentow,a ci co maja wiedze medyczna na dobrym poziomie siedza w angli,a nam zostali szamani a nie lekarze.

kokoski IP: 83.23.238.**

Mam 58 lat, 160 cm, 65-70 kg, wiem że od dawna miałam nadciśnienie - najczęściej było ponad 210-220, ale leki biorę dopiero od ponad roku, nie może mi się i tak uregulować ( to już chyba szósty zestaw 3 leków) dzisiaj czułam się bardzo słabo, trzęsłam się z przesilenia, zimny pot skapywał mi z czoła, z twarzy, miałam mokre od potu ciało podczas 10 min wyrywania pojedynczych drobnych źdźbeł w kwiatach. Zmierzyłam ciśnienie -161/50/61. często tak mam i nie wiem czy to od ciśnienia, czy może to całkiem coś innego, czy tak może być. A co jakiś czas okresowo, np co 2 tygodnie przez kilka dni mam ponad 210-220/60-80/55-70. Wtedy mam poważne problemy z moczem i stolcem, potem trochę spada do poziomu 160-150/50-70/60-70. lekarzowi zgłaszałam. czy właśnie tak wygląda życie emerytki?

kielce

Kokoski.a jakie leki bierzesz?

mychacha IP: 89.228.77.**

Do:kokoski
emerytki to jeszcze nie, dopiero za 9 lat, będziesz emerytką

Jaania

Wiem,ze temat odległy i pewnie zapomniany ale ciśnienie (mniej więcej) 126/54 puls 61 mam od zawsze i nigdy nie zastanawiałam się dlaczego, skoro nie raz leżałam w szpitalu i nikt nic nie powiedział,że powinno być inaczej :)

Twoja odpowiedź