Allison IP: 89.73.237.**

Myślę że taki puls to nic wielkiego w spoczynku. Ja miałam podobny problem, szybkie bicie serca tak średnio 85 +- więcej lub mniej. Byłam u kardiologa stwierdziła ona że puls mam trochę za szybki ale to nic takiego. Niektórzy ludzie tak mają. Mi powiedziała że szczególnie kobiety w młodym wieku mogą tak mieć a ja mam 23 lata. Powiedziała też że ciśnienie mam ok więc ona nie widzi podstaw żeby dawać mi jakieś tabletki na obniżenie pulsu bo jak mi da to i ciśnienie spadnie a wtedy * odechce mi się żyć* kazała mi łykać magnez i potas( miałam w granicach normy) i teraz serce bije o wiele wolniej. Znaczy w normie ale już tak nie odczuwam serca w klatce ani tak szybko nie bije no chyba że pow wysiłku. Także może spróbuj z magnezem i potasem. Jeżeli chodzi o puls w czasie wysiłku to dopiero przy 140 spalasz tłuszcz, ja podczas biegania miałam nawet 160(sprint) także wysoki puls przy wysiłku to normalne

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Inkaa IP: 95.40.189.**

Bardzo sobie lekceważycie ten wysoki puls. Mój teściu mial puls ponad 100 lezac w łóżku, bardzo mnie to zastanawiało, ale nie wiedziałam co z tym zrobić. Po paru miesiącach zmarł. Dopiero niedawno przeczytałam, że zbyt wysoki puls to zwiększone ryzyko zawału serca, wiec ja bym przestrzegała i proponowała isc do lekarza, *dobrego* lekarza.

Marta 32 IP: 5.22.143.**

Witam,
Mam 32 lata, od kilku dni mam zawroty glowy I jakby uczucie ze momentami nie wiem gdzie sie znajduje (tak jakby blednik zle dzialal), do tego caly czas mam zatkane uczy I na okraglo piszaczy mi w uszach. pobolewa mnie serce, ale czasami tylko. Cisnienie mam w normie 100/ 60 (jestem niskocisnieniowcem ale nie biore lekow, bo lekarze stwierdzili ze jestem za mloda I wszystko sie unormuje). niestety niepokoi mnie puls ktory bardzo sie waha w ciagu dnia (55-145). Mieszkam za granica I wydaje mi sie ze lekarze lekcewaza moje objawy. Rok temu bylam w polsce u kardiologa, mialam usg serca, wysilkowe I badania krwi. Wszystko bylo w normie. Czy w ciagu roku mogloby sie cos zmienic? Tutejsi lekarze twierdza ze mam migreny I to dlatego tak sie dzieje (bo niedawno zaczemy mi sie straszne bole glowy). Poradzcie czo robic. dzieki

Mimoza

A może to kwestia dla neurologa?

Twoja odpowiedź