Alina IP: 212.160.172.**

Często w nocy nawet codziennie budzę się w nocy ze strasznym kołataniem serca.Przeraża mnie to.Śni mi się że leży na mnie tak jakby kołdra ciężka i długa i nie mogę się z podniej wydostać no i zaczynam sie dusić bo brakuje mi powietrza,albo ściany się przesuwają w moim kierunku i mnie zgniatają.Nie wiem co mam zrobić jak pójdę do lekarza to napewno mnie wyśmieje.Czy to może być coś z sercem.Biorę tabletki na spanie ziołowe z melisą ale nic to nie pomaga.Nie wiem co mam zrobić.Tak brakuje mi normalego snu.

mlody IP: 89.191.147.**

jedyne wyjscie to lkardiolog zeby wykluczyc jakies wady serca... albo moze to byc np tylko brak magnezu... tez mialem czasami dziwne uczucie bicia serca bylem u kardiologa i nic nie wyszlo bralem magnez z wit b6 i pije melise i na serio zaczelo pomagac ale najpierw radze isc do kardiologa zeby wykluczyc jakies zmiany sercowe. pozdrawiam

Alina IP: 212.160.172.**

Będę musiała się wybrać tylko że mam tak nienormalnego lekarza rodzinnego że jak go poprosze o skierowanie to powie mi jak zwykle że to napewno nie serce bo jestm za młoda.Ale ryzyk fizyk pójdę może uda mi się go nakłonić.Dziękuję za odpowiedź

mlody IP: 89.191.147.**

jak masz dziwnego lekarza rodzinnego a zle sie czujesz i wiesz ze jest zle to mozna inaczej albo jak w przychodni jest inny lekarz rodzinny to idz do niego na wizyte i powiedz o co chodzi , mozesz sie zglosic na izbe przyjęć jesli jest to bardzo uciazliwe i boisz sie co to moze byc albo mozesz tez isc prywatnie do kardiologa, trzeba zaplacic oczywiscie ale masz duzo szybciej wizyte i nie musisz miec skierowania. pozdrawiam

Twoja odpowiedź