wojti30

Witam mam na imie wojtek 33lata,od jakiegos czasu mam dziwne bole w lewej lopatce przechodzace czasami na reke!po nacisnieciu na klatke piersiowa w okolicach serca tez czuje ten bol z tylu,takze gdy cos dzwigne prawa reka...!jesli ktos moze mi pomoc,wie co to moze byc jak to leczyc gdzie isc to prosze o kontakt,za co z gory dziekuje!

A IP: 87.206.142.**

Moim zdaniem moga to być nerwobóle, ale najlpeij zrób sobie echo i ekg...

wojti30

ok dzieki bardzo......pozdrawiam

angelika IP: 84.56.231.**

Witam ,mam takie same bole jak Ty ,jezeli bedziesz juz po badaniach ,napisz jakie masz wyniki i co to jest.....pozdrawiam

joanna87

witam ja mam taki dziwny bol jakby pulsujacy w lewje lopatce od wielu lat najpierw to bagatelizowalam bo twierdzilam ze to nerwobole teraz sama nie iwem pojawia sie roznie nagle ale najczesciej rano pulsuje tak dziwnie boli zawsze to bylo w lewej lopatce trwa okolo 20min najdluzej i samo przechodzi ale ostatnio zauwazylam ze jest to rzadziej niz kiedys kiedys mialam co ranek tyle zeteraz tenbol promieniuje z boku lewej piersi oraz do kladki piersiwoej i raz nawet zaczelo mnie tam az palic ostro mam 22lata aktualnie przebywam za granica od ponad 10lat mam te bole czekam na jakies nowosci do was pozdrawiam

Twoja odpowiedź