;) IP: 83.8.184.**

Witam.
Mam 22 lata. Od tygodnia mam dziwny ból głowy, jakby pulsujący, do tego lekkie zawroty, nie takie że mną trąca czy wiruje mi świat, ale po prostu mam odczucie ciężkiej głowy. Wczoraj próbowałem chwilę pobiegać, to nie dałem rady, ponieważ nogi mam jak z waty. Do tego po 4 dniach tych dziwnych dolegliwości, doszedł jeszcze ból zęba, który leczyłem i miał trutkę. Ból ten przerodził się w ból dolnej części szczęki. Najbardziej jednak zastanawiający jest ten ból głowy, nigdy wcześniej tego nie miałem. EKG w porządku, Laryngolog mówi że z błędnikiem też wszystko ok, a mimo to objawy nie ustępują, co mi bardzo przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Zauważyłem tez że ból ustępuje z rana i jak się położę, W nocy raz jest lepiej raz jest gorzej. Najbardziej się nasila popołudniami, robię się senny i zmęczony a moje ciało jest strasznie słabe, od razu kładę się do łóżka. Gdy głowa nie pulsuje to mam wrażenie zawrotów. Jest to bardzo ciężko opisać. Jako że nigdy tego nie miałem to piszę, bo może ktoś miał podobne objawy . Zastanawiałem się czy to nie jest czasem powiązane z tym bólem zęba, jednakże najpierw był ból głowy przez 4 dni, a dopiero później nastąpił ból zęba

;) IP: 83.8.184.**

Dodam też że kiedy boli głowa mam wrażenie ucisku w głowie, w okolicy skroni i tylnej części głowy.

maly IP: 79.162.90.**

mialem cos podobnego pare lat temu.zrobilem badania eeg i tomografie glowy ale wszystko wydawalo sie w porzadku.Skonczylo sie roczna kuracja u neurologa ktory zapisywal mi srodki na krazenie mozgowe i przeciwmigrenowe,szczegolnie podawana doraznie MIGEA przynosila ulge w tym dziwnym pulsujacym bolu glowy.

ANDRZEJ IP: 77.253.105.**

moja sytulacja jest podobna mam tez bol glowy z lewej strony ucisk nad uchem bol oka z lewej strony to znaczy na dnie oka ze oko chce Łzawic caly czas szczypie czasem niedowlad lewej reki i rwie mnie caly czas lewa noga nawet ketonal 100 nie pomoga nie da sie wogole spac nadwrazliwosc na swiatlo te bole juz trwaja 4tyg zawroty glowy chec wymitowania omdlenia skakajaca temp raz 35 a czasem 39 i co to moze byc depresja nie tak stwierdzil psycholog wspomne ze to sie zaczelo od momentu operacji szczeki ktora byla zlamana po pobiciu

Kiepska sprawa IP: 89.228.244.**

Czy to może być przez plomby z rtęcią?A może zatrucie aspartamem?Radzę napisać co tam łykacie to będzie diagnoza.

andrzej IP: 87.205.37.**

Ja nic nie lykam oprocz ketonalu gdy naprawde boli i nie da sie juz wytrzymac

Farmacja IP: 195.189.143.**

Ketonal to trutka.rozwala m.in.nerki

andrzej IP: 87.205.242.**

Ale jak nic juz nie dziala rozne juz bralem przeciw bolowe i nic tylko ketanol troszke oslabil bol inne nie dawaly rady

Kiepska sprawa IP: 89.228.244.**

*~Farmacja, 2009-03-02 23:42:01 (IP: 195.189***)
Ketonal to trutka.rozwala m.in.nerki*

Prawie wszystkie lekarstwa są szkodliwe.Znaczna część z nich już w małych ilościach.Dlatego radzę starać sio stosować leczenie dietą i ewentualnie odżywkami a dopiero w ostateczności stosować szkodliwe lekarstwa.I to nie od razu takie podejrzane.Podobno lewatywa z kawy jest dobrymn środkiem znieczulającym.A moze nawet warto tą całą kurację wypróbować: Z tym ze niestety może być z tym problem bez ogródka dlatego polecam chociaż ograniczyć to co piszą w tym filmie i stosować więcej jarskiego pożywienia.

andrzej IP: 87.205.242.**

Na temat tego ze lekarstwa sa szkodliwe a zwlaszcza antybiotyki to ja dobrze wiem lekarz mnie leczyl pol-roku na grype faszerowal mnie antybiotykami jeden za drugim a przez ten czas nawet nie zrobil badan krwi az sam mu to powiedzialem ze moze by zrobic badania krwi wtedy dal skierowanie*Zrobilem badania i sie okazalo wszytko ze krwinki biale przekroczyly norme wiec odrazu skierowanie na Hematologie zbadal mnie lekarz pod wzgledem bialaczki ale to naszczescie nie to po kilkunastu badaniach okazalo sie ze jestem allergikiem i mam astme a lekarz dalej pewnie by mnie leczyl na grype .A co do jedzenie tez sie dobrze odrzywiam wiec to na pewno jarskie jedzenie spozywam nie pije alkoholu ani grama nie jem jakis zapiekanek hamburgerow itp jem duzo wazyw Wiec to nie jest nic z tych rzeczy to ze mnie glowa boli poniewaz to wszytko sie zaczelo jak zostalem po raz drugi operowany i mi wyjeli plytke ktora skrecala kosci i zaczely sie po tym straszne bole glowy ktore utrzymuja sie juz bardzo dlugo bo operacjie mialem 21 stycznia a gdy poszedlem w pilke zagrac i przyjolem na glowke to na drugi dzien nie moglem spojzec na slonce lub na snieg poprostu nic nie widzialem gdy lekarz chcial sprawdzic mi oczy i zaswiecil mi lampka nie zdolal zbadac poniewaz zaczelem mrugac i uceikac ze wzrokiem i oko zaczelo lzawic dostalem skierowanie do neurologa tylko ze u nas sa takie terminy ze mam dopiero na kwietnia termin wizyty wiec moze mi ktos powiedziec czego to sa objawy

mikloss IP: 87.96.80.**

z tego co opisujes to masz klassische migrenę, he. spróbuj Triptagram (na recepte), to jedyny lek ktory mi pomaga, a wyprobowałam miliardy. ketonal nie tylko niszcse nerki, ale i powoduje wrzody, to niesterydowy lek przeciwzapalny, wszystkie tak mają z tej grupy. a migea była droga, miała taki sam skład jak te wszystkie badziewia kioskowe bez recepty i została wycofana, bo coś nie tak z nia bylo, więc nie ma czego żałować. spróbuj triptagrami, a i niej daj sobie wcisnąć imigranu przypadkiem u lekarza, to jest najdroższy lek z tryptanow (ta grupa co mój lek) i lekarze chętnie go przepisują bo maja płacone od recepty przez firmy farmaceutyczne, żenada ale prawda.

konrad IP: 194.169.228.**

Czy już wiesz ci ci jest, ponieważ mam niemal identyczne objawy ? pozdrawiam

jadwigaszpaczynska

Witam Wszystkich.
Poniewaz objawy o których piszecie moga wkazywac na migrene, podpowiadam akupunkture, gdyz moja przyjaciółka miała takie bole głowy i gdy poddała sie kilku zabiegom akupunktury u lekarza, które leczy ta metoda, jej objawy ustapiły.
Poza tym czytałam artykuł dot.bioenergoterapeuty Bogusława Mikołajczaka, którego namiary mozna znaleźć w internecie ( wiem ze przyjmuje we Wroclawiu, w Kaliszu) , w którym wypowiadali sie ludzie uwolnieni od bólów migrenowych.Była tam wypowiedź jednej lekarki, której tez B.Mikołajczak pomógł. Wiem, też z osobistego doświadczenia, ze bardzo pomocna przy bólach migrenowych jest medytacja 8 np.transcendentalna), ale trzeba nauczyc sie medytowac, od kogos kto sie na tym zna. Mnie medytacja uwolniła od objawów nerwicowyck, stanów lękowych, wyzwoliła we mnie radość zycia i pozwoliła stworzyc wewnetrzną przestrzeń ( a przecież miigrena stwarza taki jakby ścisk w głowie, ciasnotę))..PPozdrawiam.

23323232 IP: 95.178.45.**

Witam, mam 23 lata i ten sam ból głowy, jakby ucisk na przedni lewy płat.. i najczesciej na tyl glowy.. pozatym suchy kaszel.. jakby z brzucha.. ponoc jelitowka jakas .. . choruje od 2 tygodni.. antybiotyk jeden poszedł do wora, a drugi ponoc ma pomoc.. pracuje fizycznie i zdecydowanie wolabym nie brac kolejnych zwolnien z pracy.. boli na wieczor.. ustepuje z rana .. jak sie wyspie.. do tego dochodzi bol obok karku.. nad prawym barkiem jakby ktos mi wbijal srubokret;/ o co chodzi?

Agnes 12 IP: 83.238.156.**

Cześć ja tez mam takie objawy i nie sadze zeby to były spowodowane pszez zęba mam 14 lat i zamierzam sie udac z rodzicami do lekarza bo to sie nasila. Pozdorowinia dla wszystkich z o podobnymi problemami