zecik19

Dzien dobry mam od jakis dwoch tygodni klocie kolo serca i nieraz pieczenie z prawej strony klatki!No i mam bole plecow po lopatkami i czasami kloje mnie w prawym barku!W srode tak sie poczulem ze pojechalem do szpitala ale tam na krwi rtg klatki i ekg niby nic niewykazalo!
to moje ekg z wtorku
http://rs418.rapidshare.com/files/200409820/Fotka003.jpg
http://rapidshare.com/files/200410436/Fotka004.jpg.html(trzeba sciagnac)
Dzisaj bylem u lekarza no i po kolejnym ekg i badniach krwi nic niewykazalo!
Lekarka dala mi skierowanie do kardiologa ale mam dopiero 11 marca i martwie sie zebym wytrzymal tyle!
Podobno moga to byc bole nerwicowe(jak wezme przeciwbolowe to mnie plecy niebola) albo paczatek choroby wiencowej!czy mozliwe jest miec ja w wieku 26 lat??
Pale papierosy i niemialem zbyt zdrowego trybu Zycia!
co mam robic diety,bieganie,zucic palenie!
a w szpitalu mialem kinaze kreatynowa 253(norma 24-204) ale nastepnego dnia bylo w normie!
No i ostanio dosyc czesto palilem marihuane!!!
prosze o pomoc!!!

Wojtek83 IP: 62.69.192.**

czesc
Lepiej przestań palić maryhe i papierosy bo naprawdę przed 30 można narobić se kłopotów. Zanim zaczniesz coś robić przebadaj się dokładnie czy na pewno nic ci nie dolega. Jeśli chodzi o bóle pleców to chyba mogą występować bo ja mam kłopoty z zastawką i nie jest to fajne, ale w chorobie wieńcowej to nie wiem. Ból wieńcowy raczej nie jest stały(umiejscowiony) tylko promieniuje w kierunku barków, ramion czy szczęki. Jeśli Ekg jest dobre to mało prawdopodobne, ale tak w 100% może to wykazać tylko próba wysiłkowa.

zecik19

Chcialem dodac ze dzisaj na forum ktos mi napisal ze moge miec chorobe refluksji przelyku! Zastanawiam sie nadtym bo jakies 1.5 roku temu mialem zgage jakies 3 lata i jadlem ranigast,ale od kad schudlem to niemam zgagi!Czy to moze byc to?Moze bledem jest szukac w sercu przyczyny tylko zaladek!??

arabikx0 IP: 194.123.224.**

odpusc sobie palenie marychy i Ci przejdzie...po jakims czasie.

andro73@o2.pl IP: 83.3.22.**

Nie wyciskaj na barki siedzac nic nie rób w pozycji pionowej oprocz sciagania ciezaru na bloczkach wyciagach rzuc maryche to gówno zwezajace naczynia a trawa bedzie bardziej zielona i ptaki ładniej spiewały
pozdrawiam
a test na helicobactera tez wskazany

zecik19

Jutro mam gasrtologa i gastroskopie i bede wiedzial czy to zaladek!
Co do kluc serca to ustapily na razie po zmianie jedzenia i odstawieniu gazowanych napoi!
Ale bole plecow pozostaly tylko teraz przewaznie mnie boli po lewej stronie niedaleko korzonek i mialem strasznie szybkie bicie serca w niedziele i zatykalo mnie lekko jak czulem klocie w plecach no i czulem pieczenie od klatki az po szyje!szukam przyczyny bo jestem oslabiony i i od paru dni mam tak jakby zatwardzenie!Zobaczymy dalej!Dzieki! moze jakies inne sugestie!

Kiepska sprawa IP: 89.228.246.**

Na serce też szkodzą azotany z nawozów.Najlepiej znleźć odtrutkę na to i codziennie spożywać.Najlepiej typowo spożywczą albo za niewyśrubowaną sumę inną.Niestety nie wiem jakie są bardzo dobre.Wiem że kwas askorbinowy nieco pomaga ale nie wiem czy wystarczająco.

zecik19

Witam!Jestem juz po badaniu żaładka i wyszło:
choroba refluksji przelyku,przepuklina rozworu przelykowego,zapalenie blony sluzowej przelyku,zaladka h pylori+i dwunastnicy,przelyk przekrwawiony!
Lekarka powiedziala ze mam slad na sercu ale to raczej po pracy fizycznej i silowni albo po nadwadze jaka kiedys mialem!dla pewnosci jeszcze kardiolog+echo serca!
Bole serca i klatki od przelyku prawdopodbie no i plecow,ale co do plecow niewiadomo zobaczymy podczas leczenia!Jeszcze czekam na wyniki hist pat no i wskazanie usg jamy brzusznej!Dla pewnosi zrobie jeszcze przeswietlenie kregoslupa jak nieprzestanie bolec!Moze bedzie pomocne dla kogos co napisalem! pozniej napisze co kardiolog powiedzial!A pod odstawieniu marihuany lepsze samopoczucie!No i leczenie zaladka dlugotrwale!dieta i jakas chemia w tabletkach bardzo niedobre w smaku!Zdrowiejcie!pozdrawiam!

indiastyle

Witam. Mam prośbę boli mnie serce,czuję w nim taki gorąc. Po środku klatki tak samo. Jestem sportowcem zrobiono mi ekg i wykazało że coś jest zle. u kardiolog wizyta dopiero w maju, sezon sie zbliza a mnie boli a mam dopiero 18 lat.

Twoja odpowiedź