Karakurt

Głowa boli mnie po prawej stronie koło oka.Czasami ból jest tępy i długi czasem zaboli mnie jak wstaje gwałtownie z krzesła.Gdy budze sie rano i wstaje przez ok. 5 sek nic nie widze , oprócz niebieskich i białych kropek przed oczami.Czasami boli mnie też prawe oko.Krew z nosa czasami sie zdarza ale tylko z jednej , lewej dziruki.Byłem u lekarza okulisty ale on nie stwierdził nic złego ( mam nadwzroczność). Dodam że mam 15 lat.

cixi81 IP: 81.190.38.**

Witaj
mnie tez czasami boli glowa w roznych miejscach ze zmiennym nasileniem bólu , a krew to leci zawsze z prawej dziurki. Mam pekniete naczynko. Ale zdarza sie to bardzo rzadko i nie przy bolach glowy. Biore tabletki ze skrzypu i teraz mam tylko sporadyczne przypadki z krwia.

Karakurt IP: 77.236.1.**

Dziekuje serdecznie za szybką odpowiedż : )
Ale co ze sprawą oka , a pozatym główa boli mnie w skroni a nie w różnych miejscach. Boje sie że może to być guz czy jakiś rak.Może powinienem gdzieś sie zgłosić np. do neurologa chyba że nie ma takiej potrzeby.

barbarella

Wybierz się najpierw do internisty. To mogą być problemy z ciśnieniem. Powinieneś też dostać skierowanie na podstawowe badania krwi.

Właśnie u internisty byłem ale chyba mnie źle zrozumiał :O.
Powiedział że moge tam mieć nadwrażliwą skóre.Badania krwi miałem nie dawno robione - wszystko w normie.Bardzo boje sie też utraty wzroku poza tym najgorszym ( guz , rak ).W sumie już sam nie wiem co gorsze...

Damian IP: 79.186.204.**

Cisnienie albo nawet zatoki, bedziesz zyl chlopie! Pozdrawiam, a teraz lec do lekarza ;)

Miło mi to słyszeć : ) A propo tych kropek niebieskich i białych to teżzależy od ciśnienia ? Czasami czuje jakby ktoś szarpał mi oko z tyłu za nitki.

Krakurt IP: 77.236.1.**

Mam isc z tym szybko do lekarza czy moze to minie ?

niunia IP: 217.113.228.**

to z tym ze nic nie widzisz jak wstajesz rano, albo np. zawroty głowy przy wstawaniu po dłuższym bezruchu mogą to być najzwyklejsze objawy dorastania.. tez tak kiedyś miałam i mineło :)

myszeczk112 IP: 77.222.251.**

Sluchajcie od jakis 2 tygodni kilka razy dziennie mam krwotoki z nosa, mam dusznosci i dziwnie mi sie oddycha tak jak by cale powietrze jakie wdycham nie dochodzilo mi do pluc. ponadto czesto robi mi sie slabo i czasem to konczy sie omdleniem. krwawieniu i omdleniom towarzyszy silny uciskajacy bol z tylu glowy przez chwile jest tak silny ze nie moge wytrzymac lecz zaraz zanika. i tak non stop. robilam sobie badania na nadcisnienie tetnicze lecz to nie jest to. czy ktos z was orientuje sie co to moze byc? prosze o szybka odpowiedz

kimm IP: 93.159.162.**

Witam. Co do tych mroczków przed oczami, to ja też tak mam, chociaż już nie tak nasilone, gdy miałam 16, 17 lat zdarzało się częściej. Z tego co mi wiadomo, to może być zwykłe niedotlenienie, czy coś w tym stylu. W momencie, gdy nagle się zrywasz z łóżka, krew nie dopływa do mózgu tak szybko i stąd mroczki. Ale chyba nie jest to groźne. Na wszelki wypadek jak takie objawy są bardzo nasilone, proponuje odwiedzić lekarza rodzinnego chociażby. Mnie od kilku dni boli głowa, czuję się trochę osłabiona i wczoraj puściła mi się krew z nosa. Też się zastanawiam czym to jest spowodowane. Do lekarza pewnie i tak się udam, ale mimo wszystko gdyby ktoś wiedział co to może być, proszę o odpowiedź :).

dorota91 IP: 62.182.150.**

Ja mam gorzej... co pare dni boli mnie glowa tak bardzo ze leca mi lzy z oka prawego i po prawej stronie boli... poza tym po bolu leci mi krew z prawej dziurki nosa i to taka gesta... zaczynam sobie z tym bolem nie radzic.... :( do tej pory nic sobie z tego nie roniłam ale bol stal się tak mocny ze nie daje rady...:(

dorota91 IP: 62.182.150.**

Nie wiem co to może być :( dotychczas myslalam ze jakas migrena prawego oka... ale to chyba nie to.. proszę o odp osoby kompetentne

Twoja odpowiedź